Skocz do zawartości

Zdjęcie

CO DZISIAJ ZJADŁAM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#141
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, ja teraz zapycham się owocami ponieważ inaczej też nie dała bym rady :blush:



...



...



#142
atena

atena

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 247 postów
Widze ze nie tyko ja miałam problem z jedzeniem w swieta, ale dla mnie zmora były ciasteczka u siostry-robi rewelacyjne i nigdy nie moge sie im oprzec :mrgreen:
dobrze ze mieszka daleko i nie widuję sie z nią cześciej , bo to była by masakra dla mnie :grin:
Normalnie zazdroszcze ludziom którzy moga wcinac wszystko i maja rewelacyjne figury :!:
Dołączona grafika

#143
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
atena, no ja tak do czasu miałam ale niestety nastąpiła zmiana-jak dla mnie okropna-teraz muszę bardzo uważać co jem

#144
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
owoce owocami,też nie można przesadzać,ja w święta zrobiłam sałatkę owocową i do niej dla chętnych była bita śmietana w areozolu ,nie skusiłam się mimo wszystko , ale ananas i brzoskwinie w syropie zrobiły swoje :-P
część ciacha dziś oddałam,resztę wmuszę w rodzinkę jakimś cudem,byle jak najszybciej ;-)
Dołączona grafika Dołączona grafika

#145
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, no pozbać się tego to będzie Ci łatwiej

#146
Statira

Statira

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
a widzę ze temat stoi:P

to ja dzisiaj

śniadanie:
-kromka (50g) chleba orkiszowego- ok. 102kcal
-jedna parówka cielęca- ok. 100kcal

Obiad:
-ryż z kotletami sojowymi mielonymi (zrobionymi a'la sos spagetti)- ok. 380kcal

pomiędzy:
-jabłko ok. 36kcal
Dołączona grafika

#147
kasikkol

kasikkol

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 17 postów
Dziewczynki odchudzinki ;-) tak czytam sobie o podliczaniu kalorii i, że niektóre dziewuszki mają z tym problem. Ja osobiście jestem na diecie cambridge więc obecnie kalorii nie liczę, ale byłam kiedyś na 1000 kcal i zamierzam do niej też wrócić za 1,5 tygodnia. Bardzo pomocna dla mnie była strona (którego linku z racji mojego krótkiego stażu na tym forum podać nie mogę), ale jeśli w adresie naszej strony "diety" zamienimy na "dieta" to nam wyskoczy. Tam w pamiętniku nalezy tylko odnaleźć na liście to co się zjadło i ilość i program sam podlicza. Świetna jest ta strona ... aha i jeszcze jedno ... nie działam dla profitu wyżej wymienionej strony, naprawdę znalazłam ją sama i była mi bardzo pomocna :-)
Dołączona grafika

W GRUPIE SIŁA :-) Niech moc będzie z Wami :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych