Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dzień dobry!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#81
ciacho

ciacho

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 127 postów
Dziś tak na szybko... muszę Wam TO napisać:D
Kotek po badaniach... złogi cieczy w brzuszku zniknęły :clap: Za jakiś tydzień będą wyniki z badania krwi.... Dobrze, zmykam malować. Do później :wave:
Dołączona grafika

Aby popłynąć ku nowym horyzontom trzeba się nie bać spuścić brzegu z oczu.(W.Faulkner)



...



...



#82
torcik

torcik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 172 postów
Wynika z tego że pani Krystyna dobrze kotka'' naładowała'' :-> super ,najważniejsze ,że wraca do zdrowia.Jak tu nie wierzyć w cuda?
Tego malowania to dużo zostało?Może chcesz wpaść też do mnie na mały remoncik ,bo jestem przed :evil: ? :-P
Dołączona grafika

#83
ciacho

ciacho

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 127 postów
Malowanie dopiero można uznać za rozpoczęte... mam zrobioną jadalnię, kuchnię, jedną sypialnię, kotłownię i łazienkę (wyczyszczone fugi -> fugi sylikonowe tfu!!! <- i " sufit) - FARBĄ Z GRUNTEM!!!
Do zagruntowania zostały "tylko" dwie sypialnie, salon, sufit w drugiej łazience, przedpokój, korytarz, klatka schodowa. Od trzech dni nakładam warstwy na ścianę magnetyczną w kuchni :mrgreen:
A w międzyczasie robię zaproszenia na ślub... Mój Szanowny Przyszły chętnie mi pomaga, ale on nie może sobie malować w "godzinach pracy" - ja zrobię co mam do zrobienia i mogę wrócić do remontu.
Jak to wszystko później jeszcze na kolor pomaluję to będę mieć taką wprawę, że mogę zrobić Ci cały remont w trzy dni :-P

Po badaniach, wszyscy jesteśmy w pełni naładowani :thumbsup: Isztvan ma się coraz lepiej :clap:
Dołączona grafika

Aby popłynąć ku nowym horyzontom trzeba się nie bać spuścić brzegu z oczu.(W.Faulkner)

#84
torcik

torcik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 172 postów
W trzy dni powiadasz zrobisz mi remont?? :mrgreen: To duży dom :-> biorę;)Najważniejsze ,że zwierzę ma się równie dobrze jak jego właściciele.Nie ma to jak czyszczenie fug masakra :myśli1:
Dołączona grafika

#85
ciacho

ciacho

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 127 postów
Wczoraj z remontowaniem przesadziliśmy, ale w pełni nieświadomie. Kiciak dostał wczoraj biegunki, ale jesteśmy na to przygotowani, więc dajemy radę. Dzisiaj już jest lepiej.

Waga (w tamtym tygodniu przełożyłam dzień ważenia na niedzielę) :67,8kg :tanczy:
Dawno tyle nie ważyłam...

Miłego dnia dziewczyny!
Dołączona grafika

Aby popłynąć ku nowym horyzontom trzeba się nie bać spuścić brzegu z oczu.(W.Faulkner)

#86
torcik

torcik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 172 postów
Ja bardzo Ci gratuluję każdy kilogram po 70 kg jest bezcennyMoje osobiste spostrzeżenie. :mrgreen: :clap:
Dołączona grafika

#87
torcik

torcik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 172 postów
Halo, wracaj ciacho !
Dołączona grafika

#88
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Ciacho super waga
dobrze,że kotek ma się lepiej, widzę ,że remoncik pełna parą mnie też czeka cos w rodzaju remontu ale mi to spędza sen z powiek :-/
Dołączona grafika

#89
torcik

torcik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 172 postów
Hej hej ciacho gdzie jesteś???
Dołączona grafika

#90
torcik

torcik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 172 postów
Kłaniam się pięknie
Dołączona grafika

#91
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
tak nawiazujac do ananasa, najpierw obierasz, scinajac po bokach a nastepnie kroisz :-)

#92
Daria84

Daria84

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
@Czarnula9 gdzie jest mowa o ananasie :swir:

#93
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
poprzednia strona, wypowiedz beci z Wto 29 Sty, 2013 19:27.... wystarczy popatrzec.....

#94
sabia

sabia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 141 postów
hehe i kolejna odpowiedź na odwieczne pytanie dzieciństwa: dlaczego ananasy w puszce mają taką dziurkę w środku rozwiązana xD

#95
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

i jak silna wola przetrwała?


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych