Skocz do zawartości

Zdjęcie

białe ząbki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1
niebroniu

niebroniu

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Jeśli chcecie mieć śnieżnobiały uśmiech polecam wam białą perłę. Jest genialna moje zęby są bielutkie, a zawsze miałam z nimi problem :) efekt dość długo się trzyma, ale trzeba zrezygnować z herbaty i kawy.
  • Ciarahirl lubi to



...



...



#2
AvetPharmaSklep

AvetPharmaSklep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
Mamy zrezygnować z herbaty i kawy to raczej nie realne.
Nie znam osoby, która nie piłaby herbaty lub kawy.

#3
Marysia Jadlik

Marysia Jadlik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 88 postów
Kawa chyba jest gorsza niz herbata jesli chodzi o konsekwencje koloru zębów po wypiciu.

Ja piję herbatke, kawy nie lubie :P

:win:
Diety Diety Diety ! czy dam radę ? orety ! :)

#4
Marcysia1984

Marcysia1984

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 25 postów
Odradzam wszelkie wybielające preparaty... efekt krótkotrwały a konsekwencje stosowania długotrwałe, no chyba że zabieg przeprowadza stomatolog :)
Diety Diety Diety Diety Diety Diety Diety Diety :)

#5
xpert

xpert

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
A coś bardziej naturalnego? Albo metoda albo coś do picia?

#6
szynszylek

szynszylek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 61 postów
Po każdym posiłku myj zęby. Kup jakąś wybielającą pastę... Powinno pomóc w jakiś stopniu :) Pozdrawiam :)

Polecam pastę ELMEX
Moc Diety !

#7
sabia

sabia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 141 postów
Ja słyszałam kiedyś o tym, że ssanie oleju prowadzi do wybielanie zębów; sama nie stosowałam ale jeśli ktoś z forum próbował to chętnie posłucham czy były jakieś efekty ;)

#8
Daria84

Daria84

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
Słyszałam, że to oczyszcza wspaniale zęby z wszelkich osadów i wpływa zbawiennie na dziąsła ale ja chyba bym zwymiotowała... :swir:

#9
Markotna

Markotna

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Podobno jest bardzo dobra, ale to i tak zależy od tego jakie się ma zęby, znaczy się jaki jest ich naturalny odcień. Ponieważ jeśli z natury są szarawe, to nawet biała perła nic tu nie pomoże, a jedynie dentysta i konsekwentne wybielanie niestety.

#10
Margosia

Margosia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 65 postów
Markotna masz rację, wybielanie faktycznie rozjaśnia ale od 3 do 7 stopni w skali VITA, poprzez usuwanie przebarwień powstałych w skutek naszej diety, picia kawy, czy palenia papierosów.

Ten sam efekt może dać także usuwanie kamienia z zębów. Sam kolor zębów pozostaje natomiast niezmieniony. Można porównać to do sytuacji, w której za pomocą wybielacza chcielibyśmy zmienić kolor porcelanowej filiżanki z kremowej na śnieżnobiały. Jest to fizycznie przecież niemożliwe...

#11
Tomaszq

Tomaszq

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 17 postów
A ja tam wolę po prostu myć zęby codziennie po każdym posiłku i moja zęby są białe. Piję dużo herbaty, kawy akurat nie piję bo nie lubię po prostu, ale też słyszałem że stosowanie tych wszystkich preparatów jest szkodliwe. Lepiej jak chcemy sobie wybielić zęby, to bez wizyty u stomatologa nie ma co kombinować na własną rękę.

#12
Guest__*

Guest__*
  • Guests
Ja nie piję herbaty ani kawy. Kawy to szczególnie nie cierpię, herbatę nawet lubię, ale tylko owocowe i nie chce mi się jej w sumie robić. Wiem, szczyt lenistwa. Ponoć jeszcze cola, pepsi sprawiają, że zęby są żółte i jagody. Ktoś mógłby to potwierdzić? Ja używam pasty blenda med 3d white i zęby faktycznie są nieco bielsze. :)

#13
Kasia33

Kasia33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
Słyszałam też że soda oczyszczona pomaga, ale jest szkodliwa dla szkliwa. a o tym oleju też bym się chętniej czegoś więcej dowiedziała :0

#14
Guest_pupilowy_*

Guest_pupilowy_*
  • Guests

Ja też słyszałam o sodzie. Zawsze można tez udać się do dentysty...



#15
nisowa

nisowa

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów

Ja piłam kiedyś samą wodę i dorzucałam do niej owoce. Najlepiej to działa z gorącą wodą, bo owoce lepiej soki puszczają i robi się lemoniada na gorąco. Ale tak poza tym, to aby mieć białe zęby trzeba rzucić też fajki :usmiech5:



#16
Stonoga

Stonoga

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów

Metody domowe najczęsciej są bardzo szkodliwe dla szkliwa. Na używki nie ma mocnych, palenie, kawa bedą podowodać "zółknięcie" - także rzucenie palenia i ograniczenie kawy to podstawa, żeby był sens wybielać. Wybielanie zębów powinno by konsultowane ze stomatologiem moim zdaniem. Są teraz dostępne metody wybielania, które wykonuje się w domu, a jednynie wybrać się należy do stomatologa, aby wykonać indywidualna szynę. Metoda wybielania nosi nazwę Nite&White. Np w Szczecinie taką usługę wykonuje gabinet Stomatologia Mikroskopowa na Pogodnie - www.stomatologia-mikroskopowa.pl/oferta/wybielanie-zebow.html.
 



#17
siłacz

siłacz

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16 postów
  • LocationKraków

Według mnie najlepiej u dentysty.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych