Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siłownia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Seller

Seller

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 17 postów
Chodzicie panowie na siłownię? Jeśli tak to co na niej robicie? Zróbmy z tego tematu taką ogólną rozmowę o "męskiej" siłowni ;). Ja chodzę na siłownię od nieco ponad pół roku, trzymam jakotaką dietę i przyznam, że widać już całkiem ciekawe efekty. Nie będę w te wakacje Jaredem Padeleckim, ale zdecydowanie wyglądam (i czuję się!) lepiej:D
Eterna amistad...



...



...



#2
Adamek

Adamek

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
  • LocationZabrze

Ja na siłownię chodzę od ok. roku, ale jakoś słabo mi szło, dlatego od nowego roku postanowiłem zainwestować w trenera sosobistego, u mnie na siłowni (w Gliwicach Herkules) jest taka możliwość, co jest fajnym rozwiązaniem. Powiem Wam, że z trenerem się ćwiczy zupełnie inaczej, wyraxnie widzę swoje cele i też poprawę, po za tym wiem, jak ćwiczyć, żeby nie złapać jakiejś kontuzji.


  • admin lubi to

#3
admin

admin

    Administrator

  • Moderators
  • 17 postów

@Adamek - napisz prosze jaki masz cel? czy jest to zbudowanie masy mieśniowej?

 

Pozdrawiamy i 3mamy kciuki za powodzenie!



#4
siłacz

siłacz

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16 postów
  • LocationKraków

Ja na siłownie chodzę od kilku miesięcy. Robię to co zostało mi rozpisane przez trenera personalnego.

 

Ogólnie to mam podzielone dni na różnego rodzaju partie mięsniowe - nogi, klatka, ramiona itd. Dwa dni w tygodniu na regenerację.



#5
mrtea1

mrtea1

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Ja chodzę praktycznie codziennie. Jeśli chodzi o dietę, to nie mam jakiejś specjalnej, po prostu staram się w miarę liczyć kalorie. Oczywiście, oprócz siłowni biegam i pływam.

#6
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

3 razy w tyg główie na atlasie ćwiczenia typowo siłowe ;) do tego TRX ;)


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych