Skocz do zawartości

Zdjęcie

dziwne hobby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
348 odpowiedzi w tym temacie

#21
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
a czym jeszcze się interesujesz?
ja zbieram kufle do piwa,mam przepiękną kolekcję,skupuje na bazarach staroci,mam takie z klapkami, gliniane,browarów,których już nie ma,
mam z tym dużo kłopotu i mycia,miejsca też już nie mam ,by dostawiać nowe :mrgreen:
  • Alfrediapaw lubi to
Dołączona grafika Dołączona grafika



...



...



#22
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
fajnie ja juz chyba nie mam innego hobby oprócz ksiązek
  • Alfrediapaw lubi to

#23
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
a jakich masz ulubionych autorów?
moją ukochaną pisarką jest Chmielewska,mam wszystko cokolwiek wydała do tej pory,a pozatym lubie Cobena,Browna ,Rodziewiczównę ,Grocholę
czytam wszystko ,co mi w ręce wpadnie,a w bibliotece biorę na 4 karty -też maniaczka jestem :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#24
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Kurcze ja nie mam takich hobby :( jestem za leniwa żeby coś robić tak długofalowo .
Ale ksiażki uwielbiam !! najbardziej fantasy oczywiscie Tolkiena czytam sobie co jakis czas i Andre Norton np sage o ludziach lodu )) , horrory (tylko pisane filmowych nie ogladam bo sie boje he he) a poza tym wszystko co mi wpadnie w ręce )))

Zapomniałam ja głupia mam przecież rybki i moją ukochaną jaszczurke gekona lamparciego ( jak w moim avatarku) o imieniu Teresa ))))
Dołączona grafika
[/url]

#25
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
w chwili obecnej czytam "Sage o ludziach lodu"
Cobena mam "Niemów nikomu" "Bez skrupułów "
King,Lundlum, Robin Cook i jeszcze wielu innych autorów troszeczke sie juz tych ksiażeczek uzbierało jak juz będe miała skończone mieszkanie to marzy mi sie biblioteczka z prawdziwego zdarzenia

#26
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Ja tez uwielbiam czytac ksiazki, ale niestety moje studia sprawiaja, ze nie mam czasu ani sily.. Tam czytam tylko literature angielska i rosyjska i to z gory narzucona (oczywiscie po angielsku i rosyjsku) ;-)

Ale obiecalam sobie, ze w wakacje ponadrabiam pieknie.. Codziennie bede sobie cos poczytywac :mrgreen:

A moje hobby? Jezyki obce - dlatego tez mimo, ze przeklinam moje studia, bo sa cholernie ciezkie to jednak jestem bardzo zadowolona..

#27
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
a ja uwielbiam siedzieć w kuchni tzn, gotować, piec itd , to chyba nie hobby ale ja to lubię , i teraz juz wiecie skąd te moje nadprogramowe kilogramy :lol: ale zaczęłam rodzince też zmieniać nawyki zywieniowe na bardziej zdrowe :icecream:
Książki czytam takie jakie mi ktoś podrzuci więc typowo ulkubionych nie mam po prostu jak się fajnie czyta to nie potrafię się oderwać a jak mnie nudzi to zmieniam na inna :lol:

#28
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

a ja uwielbiam siedzieć w kuchni tzn, gotować


Ja tez, ja tez! :mrgreen:

Uwielbiam kombinowac w kuchni.. Nawet mi to wychodzi - tak mowia ;-) Ale nienawidze zmywac pozniej ;-)

#29
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
oj,kochane,gotować nie lubię,ale niestety muszę i potrafię -ale bez zapału czy przyjemności,a dobrze .co innego nowinki,jakieś nowe przepisy do wypróbowania
zmywanie moze być ostatecznie-dzielimy się z mężem mniej więcej sprawiedliwie,najgorsza plaga to prasowanie,aj,jak ja tego nie cierpię :-P
Dołączona grafika Dołączona grafika

#30
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
oj prasować to je też nie lubię no ale muszę :-x

#31
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
No Laski, ale trzeba myslec o dobrych stronach prasowania - SPALAMY KALORIE :lol:

Godzinka prasowania i 150 kcal POSZLO :mrgreen: :mrgreen:

#32
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
o kurcze a ja mam cały kosz i nie wiem na co czeka :-D , chyba wyręcze męza tym razem i sama poprasuje / bo niestety ale to działka mego meza :lol: / , ale bedzie w szoku jak zobaczy że poprasowałam powie ze mi odbiło :yikes:

#33
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
jej,moj przez 17 lat nie uprasował nawet chusteczki do nosa :cry:
Becia-ale masz dobrze-trzeba się chyba przełamać
Chmielewska mówi ,że najleprzym sposobem na np.mole to-pokochać ,można pójść krok dalej ;-)
i chyba tak trzeba z tym prasowaniem ;-)
Dołączona grafika Dołączona grafika

#34
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
a wiecie , wczoraj stanęłam przy desce i całą godzinę prasowałam , wszystko przez jasmine bo pokusiła ,mnie stratą 150 kal :lol: a mój jak to zobaczył to spytał czy sie dobrze czuję , że ja z uśmiechem na twarzy prasuje :lol:

#35
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

a wiecie , wczoraj stanęłam przy desce i całą godzinę prasowałam , wszystko przez jasmine bo pokusiła ,mnie stratą 150 kal :lol: a mój jak to zobaczył to spytał czy sie dobrze czuję , że ja z uśmiechem na twarzy prasuje :lol:


Heheh, ale mnie teraz rozbawilas Kochana :mrgreen: No i pieknie i pozytecznie spalilas 150 kcal! Brawo :-)

Chcialabym widziec minke Twojego meza :mrgreen:

#36
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
tylko zastanawiam sie czy dobrze zrobiłam :hmmm: bo teraz pewnie juz mnie nie wyręczy jak widział mnie taką zadowoloną :lol:

#37
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

tylko zastanawiam sie czy dobrze zrobiłam :hmmm: bo teraz pewnie juz mnie nie wyręczy jak widział mnie taką zadowoloną :lol:


No to bedziesz spaaaalaaac :mrgreen:

Na pewno wyreczy, nie wierze, ze nie masz sposobu na Lubego :mrgreen:

#38
chatton_atomic

chatton_atomic

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów
Ja też lubie czytać książki, najbardziej to psychologiczne. Teraz czytam "Obudź w sobie olbrzyma" Robbinsa, a z niepsychologicznych to czytam "Echa" Daniele Steele.

Lubie tez jezyki obce jak Jasmine :)
Dołączona grafika

#39
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Języki obce ......... ja tez lubie 8-)

A tak na powaznie to jestem całkowitym antytalenciem jezykowym :cry: a moze tylko za mało sie uczyłam ??? Wiec liznełam rosyjski , niemiecki i angielski he he
A kiedyś rozmawiałam w stanie głebokiego upojenia alkoholowego z japonczykiem po angielsku a tematem rozmowy był ....... Lech wałesa i jego słaby polski he he - przynajmniej ja o tym mowiłam :mrgreen:
Dołączona grafika
[/url]

#40
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Fajniasko,że sobie tutaj zajrzałam,bo wyszło na to że mój nałóg prasowania się opłaca-bardzo lubie prasować-jestem taką pedantką,że nawet skarpetki prasuje a dodatkowo tracę przy tym kalorie :clap: No a poza tym bardzo lubię czytać książki i słuchać muzyki:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych