Skocz do zawartości

Zdjęcie

Piersi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#21
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
nadzwyczajna, lubisz duże dekoldy-fajnie ja nie za bardzo się czuje w dużym dekoldzie ale bardzo mi się podobają :tongue:



...



...



#22
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
A do joggingu i skakanki wkladacie jakis specjalny biustonosz? Pytam, bo mnie ramiaczka opadaja, ale ja nosze zwykly, nieprzystosowany do podskakiwania i podrygow.

Kiedys mialam spore piersi, teraz cos zmalaly, ale co tam ;-)

#23
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
ponto, nie no ja noszę normalne bawełniane staniczki do ćwiczeń ale nie usztywniane tylko ewentualnie fiszbinka

#24
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

a u Was jak?nosicie na okrągło?


Na okraglo, nienawidze chodzic bez.. Zreszta mam duze piersi i jakos niebardzo mi sie to widzi zeby sobie hulac bez niczego :-P

Wczesniej pisalam, ze po odchudzaniu zmniejszyly mi sie na 85D, a obecnie juz mam 80C ;-) I tak styknie 8-) :lol:

#25
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja się o to martwię najbardziej... :yikes:

#26
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
nadzwyczajna, no to musisz dużo ćwiczeń wykonywać na klatkę piersiową :strong:

#27
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Chyba tak... i krem i masaże.. Ale czy to naprawdę pomoże :hmmm:

#28
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
i prysznice zimne na biust-ujędrniają ,ale to straszne jest :yikes:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#29
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
BRRRRR - zimna woda..ojeja.. :yikes:

#30
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
nie no nikt by mnie nie namówił zimą na zimny prysznic-latem to co innego ale nie zimą :yikes: :yikes: :yikes: bryyyyyyyyyyyyyyy

#31
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
lepsze są kostki lodu i tymi masować ;-)
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#32
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
bryyyyyyyyyyyyyy ale tu zimnica w tym temacie :yikes:

#33
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
TO mam lepszy pomysł rączki mężusia :mrgreen:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#34
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
cieplej... ;-) :lol: :fun: :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#35
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
ej no ten pomysł mi się podoba :grin: :fun: :grin:

#36
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
No to najlepszy masażer :-)

#37
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
A propos zimnego prysznica. Uwazajcie. Od kilku miesiecy pod koniec kapieli stosuje wlasnie zimny prysznic ( na cale cialo, dla zamkniecia porow ).

No i jakos miesiaczka nie chce przyjsc, a zawsze mialam regularne. Troche mnie jajniki pobolewaja tak jak przy jajeczkowaniu, troszke krwawie, ale sie zastanawiam czy nie przeziebilam tych nieszczesnych jajnikow.

Tak, tak - robilam test ciazowy, dwa razy i oba wyszly negatywne.

Tak sobie mysle, ze byc moze przyspiesze wizyte u lekarza ( nastepna mam umowiona dopiero w marcu ) i zobacze co sie dzieje.

A do samego prysznica - mozna sie przyzwyczaic. Ja chwilowo zaprzestalam, bo nie wiem co jest grane, ale mi go brakuje. Czuje sie troche jakby niedomyta, to znaczy z niezamknietymi porami bez niego :mrgreen: , ale ja zawsze mialam troche bzika na punkcie dziwnych rzeczy wiec sie mna nie przejmujcie.

Jeszcze peeling calego ciala jest dobry, najlepiej go robic przy uzyciu rekawicy do masazu, wtedy ladnie sie rozsmarowuja te ziarenka.

Od poltora miesiaca uzywam zelu do ujedrniania skory firmy Dove, i z tej samej serii mydla ujedrniajacego w plynie. Nigdy jeszcze nie mialam az tak gladkiej skory :shock: , dlatego pozostane przy tych specyfikach.

Anja - bardzo dziekuje za podpowiedz. Dopiero dzis zajrzalam do tego watku, i kupie sobie specjalny elastyczny biustonosz w takim razie. Do maszerowania tez sie przyda cos takiego, bo ostatnio nie ``jogginguje`` zbyt czesto :tongue: :blush:

#38
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
ponto, a proszę bardzo :mrgreen:
No i zmykaj jak najzybciej do lekarza-musisz to sprawdzić :!: :!: :!:

#39
Justynka

Justynka

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Dziewczyny moje Kochane zrobiły mi się rozstępy na piersiach i nie wiem jak je usunąć. Używam kremu Eveline ale niestety mi nie pomaga, jedynie świetnie nawilża..CO zrobić aby piersi były jędrne i krąglutkie???

#40
cassie

cassie

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Justynka, kochana, na rozstępy niestety nic sie nie da zrobic :-( dlatego ja mam naprawde na tym punkcie obsesje, zeby uniknac problemu.. przynajmniej 2 razy dziennie nawilżam ciało, a szczególnie biust który jest bardzo podatny na właśnie rozstępy. Jedyne, co możesz zdziałac to wykonywac cwiczenia na biust i stosowac kremy ujędrniające. Moze za pare lat cos wymysla na te rozstepy :blush: . pozdrawiaaam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych