Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy picie zielonej herbaty rzeczywiście służy zdrowiu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
doradca

doradca

    Administrator

  • Moderators
  • 226 postów
Herbata zielona w przeciwieństwie do czarnej nie jest poddawana fermentacji w procesie technologicznym. Zastanawiając się nad wartością odżywczą i farmakologiczną herbaty zielonej należy zwrócić uwagę na właściwości antyoksydacyjne .

Poza tym herbata ta zawiera nieznaczne ilości witamin B1, B2, PP, C, K a także śladowe ilości składników mineralnych.

Biorąc pod uwagę, że u podłoża wielu chorób leżą zaburzenia równowagi antyoksydacyjnej ustroju, wypijanie większych ilości (dobrej jakościowo!) herbaty zielonej wydaje się być godnym polecenia.



...



...



#2
meinecoon

meinecoon

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
Herbatę polecam zieloną, bo zwykła działa podobnie jak kawa. Są teraz herbatki zielone z dodatkiem mięty, cytryny, mandarynki. Sama taką piję, często zostawiam do wystygnięcia, wrzucam kostki lodu i mam napój na gorące dni - dodaję także plastry cytryny.

#3
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

ja wiem tyle że jest pomocna przy odchudzaniu


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!


#4
rossa

rossa

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów

Jak na odchudzanie to lepiej już jakieś konkretne mieszanki. Ja polecam chociażby 4xSuper Slim, bo pobudza nie tyko tłuszczyk, ale ogólnie dodaje energii.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych