Skocz do zawartości

Zdjęcie

balsam do ciała


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1
karolaa

karolaa

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 20 postów
Lubię sie czasem porzadnie wybalsamować :) staram sie kilka razy w tygodniu to robić:) czasem nawilzajacym a kiedy indziej bronzujacym balsamem:P To dla mnie naprawde przyjemnosc, lepiej sie czuje :P Najlepiej po kapieli albo po solarium;) Nie wszystkie balsamy są swietne, ale ja mam swoje ulubione. A wy?
karolcia:)
Dołączona grafika



...



...



#2
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
no pewnie,zwłaszcza w takim wieku jak mój ,to konieczność :lol:
teraz używam wszystkiego,co ujędrnia ,a dla przyjemności -balsamu w piance -rewelacja!
Dołączona grafika Dołączona grafika

#3
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
ja też lubię sie pobalsamować :-D , ostatnio kupiłam niedrogi antycelulitowy ale jest dobry :lol:

#4
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

dla przyjemności -balsamu w piance -rewelacja!


:shock:

Szybko pisz mi tu, jaki to balsam! Uwiebiam takie nowosci i balsamy, ktore nie sa ciezkie do rozsmarowania :mrgreen:

Mi sie nigdy nie chce balsamowac, ale teraz obiecalam sobie, ze zaczne. Mam balsamow kilka rodzai - kupowalam "bo teraz zaczne" i nic. Wiec przynajmniej mam zapas i w wakacje wszystkie wykoncze :mrgreen: Aaa, no i dokupie ta pianke! ;-) Mam zamiar miec pieeeekna skorke :mrgreen:

#5
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
już piszę,
jest to balsam w piance- CZTERY PORY ROKU -do pielęgnacji ciała ,zawiera mleczko migdałowe,olej oliwkowy,kompleks witaminowy
przed użyciem trzeba wstrząsnąć i wychodzi pianeczka,leciuchna i delikatna ,(jak do włosów)
a zapach utrzymuje się bardzo długo,wiem ,że są jeszcze inne zapachy,jak sie nie mylę,chyba z aloesem
ciężko u nas to dostać ,ale jak pobiegam po mieście to zawsze gdzieś kupię ;-)
kiedyś też z tej firmy miałam balsamik z drobinkami czegoś ,też był fajny ale już nie pamiętam,a potem już nie dało się tego kupić :-(
także życzę milutkiego wklepywanka i smarowanka :grin:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#6
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Na pewno bede poszukiwac :mrgreen:

#7
chatton_atomic

chatton_atomic

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów
Ja mam balsamów sto pięćdziesiąt i dla mnie nie są ważne w sumie właściowości, tylko żeby ładnie pachniało w łazience jak wychodze :-D :-> ;-)
Dołączona grafika

#8
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

Ja mam balsamów sto pięćdziesiąt i dla mnie nie są ważne w sumie właściowości, tylko żeby ładnie pachniało w łazience jak wychodze :-D :-> ;-)


A dla mnie wazniejsze, zebym JA ladnie pachniala niz lazienka :mrgreen:

#9
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
docenisz właściwości w późniejszych latach -na razie masz czas przecież ,ale potem będziesz zwracała uwagę na to ,żeby i nawilżały i ujędrniały i robiły co do nich należy ;-)
w wieku lat 20 faktycznie czego chcieć od skórki,jak i tak jest piękna-tylko żeby pachniała zabójczo, świeciła opalenizną i kusiła rodzaj męski :lol: :lol: :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#10
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
czy któraś stosowała balsam intensywnie nawilżający z garniera? polecono mi go do ciałka,bo niby mam za suche :blink: ,,i zbieram opinie ,a może jest jeszcze coś leprzego intensywnie nawilżającego? :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#11
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Ja z tej serii uzywalam kremu do rak, wlasnie ten 'intensywnie nawilzajacy'. Byl rewelacyjny - naprawde SUPER! Wiec moze ten balsam tez bedzie rewelka :-)

A poprzedni balsam w piance juz skonczylas? Jak efekty? Jeszcze go nie widzialam nigdzie :-|

#12
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
tak w zasadzie ten w piance,to niewiele nawilża,i skórka nie za ciekawa-ma za to fajny zapach,dlatego szukam nawilzającego bardziej ,a stosować będę naprzemiennie,i tak trzeba brać co nmniej 2 prysznice w taki upał, to se mogłabym zamieniać ;-) ,spróbuję z tum garnierem-dzięki kochana :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#13
chatton_atomic

chatton_atomic

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów
Ja stosuje Luksja Fruity o zapachu melonowym :) Piekny zapach tylko szybko schodzi :/
Dołączona grafika

#14
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
ten balsam z garniera -intensywna pielęgnacja bardzo suchej skóry jest naprawdę rewelacyjny-jeśli chodzi o mnie
skóra jest miękka, gładka,nie ma chropowatości i szybko się wchłania,może nie pachnie intensywnie,ale skutki już widzę-super :win:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#15
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
ostanio kupiłam sobie balsam wyszczuplajacy z sorayi, moze nie wchłania się zbyt szybko ale to mobilizuje do wcierania go a przy tym to jakiś masażyk dla ciałka.Staram się go używać rano i wieczorem na nogi, brzuch i ręce.OJJ i ile to smarowania. :-D :-D

#16
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
Jasmin ,ja kupilam ostatno piling do ciala Garniera,ten co kiedys polecalas i pisalas ze taki masz .fajniutki jest i bardzo ladnie pachnie :mrgreen: :lol:
Magda 29Dołączona grafika

#17
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Mi sie wlasnie konczy :-) Fajnie, ze Ci sie podoba, ma bardzo oryginalny zapach moim zdaniem :-)

Teraz zastanawiam sie jaki zel pod prysznic kupic :hmmm:

#18
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Ja nie potrafię zasnąć bez balsamu ale od tygodnia mam takiego nygusa że nawet balsamować mi się nie chce nie wiem co się ze mną dzieje
Dołączona grafika

#19
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
to chyba ta jesienna depresja nas wszystkie dopadła ;-)

#20
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

to chyba ta jesienna depresja nas wszystkie dopadła


To chyba prawda. Ja jestem strasznie slaba w sensie silnej woli, wszystko idzie mi z oporem, jakos do dupy jednym slowem. Mecze sie z ograniczeniami, z niejedzeniem wieczorami a wczesniej tak nie bylo..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych