Skocz do zawartości

Zdjęcie

balsam do ciała


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#21
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ej no kobity głowa do góry przecież ta jesień to taka piękna pora roku(jak nie pada ;-) ) Musicie więcej wychodzić na spacerki i nie myśleć o nudzie,bo to najgorsze...co do balsamowania ciałka to ja musze codziennie po kąpieli się balsamować bo inaczej skóra mnie swędzi i nie zasnę :lol:



...



...



#22
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
hehe ,ja tez codziennie sie balsamuje ,ostatno uzywam balsamu nivea ,polecam dobrze nawilza :lol:
Magda 29Dołączona grafika

#23
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
ja tez bardzo lubię balsamy Nivea, a najbardziej ten granatowy super nawilża.

#24
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Ostatnio uzywalam balsamu do ciala Gosh. Dobrze nawilza, ladnie pachnie. Dzisiaj kupilam Nivea Body Summer Beauty - nawilzajaco - brazujacy. Zobaczymy, czy za 5 dni rzeczywiscie skora bedzie nieco ciemniejsza ;-)

#25
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
ponto, no jestem ciekawa czy da jakiś efekt ten balsam :hmmm: napisz koniecznie czy zauważyłaś jakieś zmiany...może też się skuszę na taki balsamik ;-)

#26
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Owszem, zmiany sa. Mam tendencje do przesadzania, w aplikacji balsamow rowniez, no i mam ciemniejsze zacieki na skorze. Dziala, dziala, juz po pierwszej aplikacji, tylko trzeba go uzywac z duzym umiarem, bo mozna skonczyc tak jak ja :lol:

#27
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów

Dzisiaj kupilam Nivea Body Summer Beauty - nawilzajaco - brazujacy


ja tez jakiś czas temu pokusiłam się na ten balsam, niestety dla mnie jest beznadziejny. Zostawia zacieki, na skórze po nałożeniu pozostaje tłusty film, pachnie okropnie jak samoopalacz no i nawilżenia skóry nie zauważyłam. Ja osobiście nie polecam 8-)

#28
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No to ja teraz nie wiem co mam zrobić-popytam koleżanek,może któraś ma i pożyczy mi na raz na spróbe :tongue:

#29
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów

Dzisiaj kupilam Nivea Body Summer Beauty - nawilzajaco - brazujacy


ja tez jakiś czas temu pokusiłam się na ten balsam, niestety dla mnie jest beznadziejny. Zostawia zacieki, na skórze po nałożeniu pozostaje tłusty film, pachnie okropnie jak samoopalacz no i nawilżenia skóry nie zauważyłam. Ja osobiście nie polecam 8-)


Czyli jednak. Myslalam, ze to tylko moja wina ( za duzo balsamu ), i stad te zacieki.

#30
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Zmienilam Nivea na Dove. Rzeczywiscie ladniej pachnie, ma gestsza konsystencje i jezeli sie uzywa z umiarem, nie zostawia zaciekow ( na mnie przynajmniej nie zostawil ).

#31
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No i fajnie,że dopasowałaś sobie balsamik :tongue:

#32
tajemniczaa

tajemniczaa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
uwielbiam się wybalsamować. Skóra wtedy jest gładka i nie wygląda na szara:D Balsam co dzien lub co dwa dni to dla mnie obowiązek:) Nie stosowałam nigdy wyszczuplających, ale mam zamiar w jakiś jutro zainwestowac:D
...jesteś tym, kim nie chcesz być...będziesz tym, kim chcesz być...

#33
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
A ja nie lubię sie nacierać. Tyle z tym zachodu...
...aleeeee.... kupiłam te wszystkie specyfiki i smaruję sie rano i wieczorem.. Taka jestem.. heh..

#34
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
nasza skóra na ciele , tak samo jak na twarzy wymaga pielęgnacji, i czy nam się chce czy nie to warto jednak to robić i wklepywać te cudeńka, a najlepiej raz w tygodniu zrobić peeling wtedy skóra lepiej wchłonie wszystkie specyfiki :mrgreen:
Dołączona grafika

#35
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ja też nie za bardzo lubię się balsamować ale balsamuje się,żebym na starość nie płakała,że poobwieszaną skórę mam

#36
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
No ja dziś kupiłam Nivea brązujący żebvy jakos wyglądac przed imprezą mam nadzieję ze nie zrobi zacieków ;-)
Dołączona grafika

#37
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
słyszałam że nivea jest dobry, ale jak każdy balsam brązujacy trzeba bardzo dokładnie wetrzeć w skóre :-D
Dołączona grafika

#38
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów

No ja dziś kupiłam Nivea brązujący żebvy jakos wyglądac przed imprezą mam nadzieję ze nie zrobi zacieków ;-)



Najlepiej wcześniej zrobić peeling

#39
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
No właśnie chyba peeling mnie nie minie bo posmarowałam się dopiero raz i na wewnętrznej stronie rak mam zacieki :-/ Albo ze mnie taka gapa :-/
Dołączona grafika

#40
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
ja zakochalam sie w Johnson&Johnson balsam lawendowy coś tam skin. genialny. ale skonczyl mi sie w limitowana edycja byla :cry: teraz wrocilam do oliwki w zelu rowniez johnson.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych