Skocz do zawartości

Zdjęcie

balsam do ciała


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41
Ala_Jan

Ala_Jan

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 17 postów
A ja niestety nie mogę sobie pozwolić na Nivea, czy inne tego typu balsamy, a już na pewno nie na brązujące. Mam dość mocno zaawansowaną alergię, więc zostają mi apteki albo sklepy typu Organic, gdzie można dostać kosmetyki naturalne. Nie mniej jednak nie wyobrażam sobie nie balsamować ciała! Nasza skóra to jednak najwygodniejsze ubranie :-)



...



...



#42
chmurka

chmurka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 62 postów
Ja lubiłam balsam brązujący z garniera, ale wycofali go ze sprzedaży... ;( Szukam godnego zamiennika, ale na razie same wpadki zaliczam... :/

#43
panna_pollyanna

panna_pollyanna

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
i znalazłaś już jakiś dobry balsam brązujący? A próbowałaś Palmersa? Ja takiego używam i jestem z niego bardzo zadowolona :) Mówie o czymś takim: Palmers Natural Bronze . Znalazłam go jakiś czas temu na okazje. info i teraz od czasu do czasu go kupuję :)

#44
kant1

kant1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Jaki balsam w miare tani możecie polecić na suchą skórę?

#45
Kasia33

Kasia33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
Ja lubię produkty garniera :) A w ciąży (może komuś się rada przyda) używałam zwykłej oliwki w żelu - zapobiegło rozstępom. Tego nie lubiłam wcierać bo potem nie można przez pół godziny ani się ubrać, ani usiąść bo wszystko brudne...

A ogólnie im lepiej balsam pachnie - tym przyjemniej się go używa :) Uwielbiam zapach migdałów albo czekolady :D. Miałam taki specyfik kiedyś - już nazwy nie pamiętam - który pachniał tak intensywnie czekoladowo, że miałam ochotę siebie zjeść :)

#46
grazka55

grazka55

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Ja lubię balsamy z Nivea i masła do ciała z Ziaji albo Bielendy :)

#47
Guest__*

Guest__*
  • Guests
fajne efekty daje tez balsamowanie w saunie skora jest cudowna

-- 25 lip 2014, o 13:28 --

Moaj przyjaciołka używa takegio http://www.bdsklep.p... ... a,id-31415 ja do tej pory uzywałam http://merlin.pl/Lir... ... tAodv1cAYg i tak jak patrzylam oba sa spoko tanei i odbre

#48
*Melissa*

*Melissa*

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów

A co powiecie o balsamach wykonanych domowym sposobem? Ostatnio panuje moda na wszystko bio i eco, ale taki balsam zrobiony z naturalnych składników to ciekawa alternatywa dla osób z cerą nadwrażliwą i skłonną do alergii. Osobiście nie próbowałam ale może macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Warto czy też nie? Osobiście stosuje peeling z drobno mielonych ziaren kawy lub fusów z domieszką oliwy z oliwek. Rewelacja! 


Odwiedź delikatesy internetowe działające w Krakowie.  





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych