Skocz do zawartości

Zdjęcie

pasy wyszczuplajace


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1
malka85

malka85

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
czesc nie wiem gdzie mam pisac....nie bardzo umiem sie znalezc...wiec pisze tutaj i licze na wasza pomoc...
co sadzicie o reklaowanych w tv marketach pasach wyszczuplajacych...
ja jestem zainteresowana tym wibrujacym...VIBRO SHAPE...czy jakos tak..
uzywal ktos....lub innych
probowalam ab gymnic...i mnie bolalo....jak porazenie pradem:(czy reszta to tez taka sciema?



...



...



#2
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Mysle ze te pasy sa do dupy.Wywalisz kase w błoto.Muszisz sama ćwiczyć.Takie jest moje zdanie.Nie sądze ze nałożenie jakiegos cudownego pasa na 30 min dziennie pozwoli ci zrzucic cały tłuszcz z twojego brzucha






Osobiście nigdy nie uzywałem takiego pasa.Poczekajmy na opinie innych osób

#3
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Popieram poprzednika, wszystkie te sauny solutions i inne pasy to bzdura i nabijanie ludzi w butelke.

#4
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
jasne,nie ma złotego środka,co sama spalisz podczas ćwiczeń i ruchu ,tego ci żaden pas nie załatwi,lepiej tą kaskę zainwestować inaczej: np: karnet na co tam masz ochotę ,basen,siłownię ,aerobik, solarium,czy roletic,czy inne ,do wyboru
co do tego roleticu też nie jestem jakoś przekonana,ale koleżanka sobie chwali :hmmm:
u mnie i tak tego nie ma ,więc odpada definitywnie, macie może jakieś doświadczenia w tym temacie?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#5
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
A co to jest? :blink:

#6
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
zajrzyj sobie Jaśminko, poczytaj ,mnie to trochę przeraża, więc dobrze z jednej strony że tego nie ma w moim mieście :-P ,nie wiem ,czy podając adres tej stronki nie popełniam czegoś zabronionego na forumku,za nic nie chcę regulaminu naruszać ,więc jak cos nie tego to usunę albo zmienię ten post :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#7
malka85

malka85

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
ja nie twierdze ze to mialoby zlikwidowac w 100% moj tluszczyk..ale moze cos tam sie ujedrni troszke???moze celulit sie rozrusza troche?
bo w tej chwili jestem w takiej sytuacji ze cwiczenia odpadaja....wlasciwie musialabym opisac konkretnie moj dzien .....ale to bez sensu
otorz pracuje codzien po 12 godzin fizycznie-w ruchu.....wiec jakby cwicze
ale jestem w angli i zmienil sie rodzaj jedzenia....
jak wiadomo anglicy jedza niezdrowo i szybko....
i szczerze gdzy wracamy po 12 h tez nie mamy wiele sil by gotowac.....cos zdrowego
konczy sie niestety na pizzy:(
wiec choc troche chcialabym wspomoc moj brzuszek
moze jednak odezwie sie ktos kto uzywal takowych sprzetow!!!
a mozektos wie gdzie mam o tym w neciku poczytac????

#8
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Wow, a ile cos takiego kosztuje? Orientowalas sie moze? Bo na tej stronie nie widzie zadnego cennika :hmmm:

#9
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
nie mam pojęcia,koleżanka chodziła na to w Poznaniu,tam też jakieś karnety są, i nawet jak ktoś ma dziecko male,to z nim przychodzi,-wypytam ją dokładnie jak będzie u mnie-obiecuję
Dołączona grafika Dołączona grafika

#10
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Fajnie - szczerze mowiac nie jestem zainteresowana zeby isc na to, ale ciekawosc mnie zzera ile taka przyjemnosc kosztuje :-)

#11
malka85

malka85

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
no to dzieki ze zeszlyscie z tematu:(i nic sie niedowiedzialam na temat tego paseczka:(a brzuch wystaje:(((((

#12
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

no to dzieki ze zeszlyscie z tematu:(i nic sie niedowiedzialam na temat tego paseczka:(a brzuch wystaje:(((((


Nic sie nie dowiedzialas nie dlatego, ze zeszlysmy z tematu a dlatego, ze nic na ten temat nie wiemy.

#13
malka85

malka85

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
ok rozumiem...a gdzie maoge os na ten temat zanlaezc wie ktos cos???

#14
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Ciezko powiedziec - sprobuj poszukac czegos w Internecie moze?

Powodzenia ;-)

#15
olalala1980

olalala1980

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
hmmm najlepiej sie wypowiadac o sprzecie którego sie nigdy nie testowało co :D:D :roll: ??? hahaha Otóz moje drogie Panie jestem szczesliwym posiadaczem pasa Vibra Tone i kupiłam go na allegro za 100 zł! Stosuje go od 3 dni a juz zauwazyłam ze skóra jest bardziej sprezysta, moze nieschudne od tego pasa ( równiez cwicze fitness od niedawna) ale napewno ujedrnia skóre i pozwoli pozbyc sie cellulitu:) Uwazam ze troche ruchu do tego stosowanie l-karnityny , dieta + jakis sumplement np czerwona herbata i pas to swietne rozwiązanie:) przynajmniej ja po 3 dniach intesywnych cwiczen i kuracji z pasem lepiej sie czuje a waga spadła o 1 kilo :) Zycze powodzenia a przede wszytskim chęci i wtrwałosci, :mrgreen:

#16
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

Stosuje go od 3 dni a juz zauwazyłam ze skóra jest bardziej sprezysta,

:blink: i po trzech dniach masz takie efekty? wiesz-porozmawiajmy za jakiś czas ,bo akurat w takie efekty nie wierzę,do wszystkiego potrzebny jest czas i konsekwencja i dopiero są efekty,ale na pewno nie po 3 dniach

przynajmniej ja po 3 dniach intesywnych cwiczen i kuracji z pasem waga spadła o 1 kilo :)

-gratuluję ,ale w/g mnie to zasługa przede wszystkim ćwiczen ,ale nie pasa ...
pozdrawiam :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#17
olalala1980

olalala1980

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Ciwczenia same skóry nie ujedrnią:) top naprawde niezle masuje, poprawia kraqzenie krwi i dltaego skóra sie ujedrnia, tyle ze ja praktycznie ciagle w tym siedze haha raz brzuch, piersi, tyłeek uda wszytsko po kolei:)a w miedzy czasie cwicze! Ja jestem zadowolona:)

Na dowód skutecznosci, moja siostra tylko raz uzyała pasa w okolicy brzucha, wczesniej nie cwiczac zadnych brzuszków i jeste na tyle zadowolona ze chce kupic pas, mówi ze czuje jak jej miesnie brzucha sie napieły, ja akurat tego nie czujebo wkonuje cwiczenia fizyczne! takze naprawde polecam , warto:) !

#18
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
olalala1980- widzę ,że nie zapoznałaś się z regulaminem i netykietą ,obowiązującymi na naszym forum więc proszę :
nie piszemy posta pod postem ,w prawym górnym rogu masz funkcję EDYTUJ,z której korzystasz w takiej sytuacji
poza tym ,co jest bardzo ważne: cytuję :


Zasada 9
jak na Forum to na Forum !

Jeżeli publikujesz wątek na Forum, to nie podpisuj informacji, że prosisz o odpowiedź na e-mail, GG lub PW. Forum jest właśnie po to, abyśmy się wymieniali doświadczeniami i uczyli nawzajem od siebie. Proponując taką formę wymiany informacji zabijasz istotę Forum i przy okazji narażasz się Administratorowi i Moderatorom.


dlatego ostrzegam,że za podobne praktyki musisz liczyć się z konsekwencjami również wymienionymi w regulaminie
dlatego warto się z nim zapoznać ,poza tym rejestrując się na forum wyraziłaś zgodę na przestrzeganie naszych przepisów
Dołączona grafika Dołączona grafika

#19
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów

co sadzicie o reklaowanych w tv marketach pasach wyszczuplajacych...


Ja używałam kilka razy jakiś taki pas dziwny, pożyczyłam od przyjaciela. Smarowało sie go żelem do USG i trzymało na brzuchu ileśtam minut...powiem szczerze ze nie jest to ani wygodne (wszystko sie paćka tym żelem) ani przyjemne, już wolę sobie poćwiczyć brzuszki. Dodam że pas jest na tyle mały, że aby "wymasować" caly brzuch należy zmieniać jego miejsce ok 4 razy, więc wychodzi minimum godzina. Jak dla mnie bez sensu.

Aha- efektów żadnych nie zauważyłam, ale też nie stosowałam go zbyt długo.
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#20
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
jako gratis przy zakupie stepera otrzymałam cos podobnego-pas neoprenowy -przy wysiłku fizycznym okręcona nim pocę sie jak mysz i czuje że sadełko z brzusia nwytapia mi się w zastraszającym tempie-rewelka -tanie a działa
więc stosuje nie tylko na steperku ale i przy aero i przy brzusiach -polecam
mniej więcej tak wygląda :
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych