Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki zestaw ćwiczeń stosujecie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
chatton_atomic

chatton_atomic

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów
1. Jaki zestaw ćwiczeń stosujecie?
2. Ile czasu dziennie poświęcacie na sport?
3. Jakie sporty ubprawiacie oprócz gimnastyki?

Pozdrawiam :)
Dołączona grafika



...



...



#2
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
6 rano 1 godz szybkiego marszu
po południu ok 30-40 min 6aero
a potem ok 15-20 min bieganie
czasami,nie systematycznie siłownia i rzadziej basen

A Ty?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#3
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
aż mi wstyd :oops: przed wami dziewczyny ja tylko rower i czasami hula hop ,

#4
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
ja tez się tu rumienie :blush: bo u mnie tez czasmi tylko rowerek stacjonarny

#5
Olenka

Olenka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Czy może któraś z was ćwiczy również przed telewizorem z Cindy Crawford? Ja będe każdej dziewczynie polecać te ćwiczenia. Szczególnie płytę "Nowe wyzwanie". Fakt, że ćwiczenia wymagają sporo wysiłku, ale w ciągu dokładnie 75 minut ćwiczymy wszystkie partie mięści. A przede wszystkim ćwiczenia nie dają się znudzić. Nie ma tam zestawów, które powtarza się 3 lub 4 razy. Zadne ćwiczenie nie powtarza się ani razu. Ciągle jest coś nowego. I to co najważniejsze - jedyny specjalistyczny sprzęt, który potrzebujemy to hantle. Z nimi też robi się pare minut ćwioczeń na kształtne piersi. Czego nie widziałam na żadnym innym zestawie ćwiczeń typu kardio, tcb, fat burnerze czy aerobiku itp. Zdecydowanie polecam.
Trening jest raczej siłowy. Ale mamy pewność, że nie pogubimy się w żadnej choreografi aerobikowej. Zdecydowanie polecam :thumbsup:

#6
bessk

bessk

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16 postów
Ja jeżdżę na rowerze i chodzę na siłownie 2 razy w tygodniu i oczywiście basen staram się codziennie

#7
Liczba

Liczba

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 7 postów
Ćwicze z Ewką Chodakowską codziennie tylko zmieniam jej programy ;) Chodzę 2 razy w tygodniu na zajęcia taneczne ( trwają 2 godziny )
Codziennie się rozciągam , robię 2 serie a6w .Zamierzam zacząć biegać ale ten śnieg i zimno mnie dobija .. poczekam na suchą ziemię ;D

#8
Przemko

Przemko

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 83 postów
Liczba, pamiętaj że 50% sukcesu w odchudzaniu zaczyna się w kuchni. Czyli musisz wyrzucić fast foody, cukier, produkty wysoko przetwarzane takie jak mrożone pierogi czy pizza. :)
Darmowy MiniKurs. POZNAJ 10 BŁĘDÓW PRZEZ KTÓRE CHORUJESZ.http://humanhealth.com.pl/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych