Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dieta Kopenhaska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy polecasz Dietę Kopenhaską? (32 użytkowników oddało głos)

Czy polecasz Dietę Kopenhaską?

  1. Tak, jest dobra (11 głosów [29.73%])

    Procent z głosów: 29.73%

  2. Nie, szkoda tylu dni katowania się (16 głosów [43.24%])

    Procent z głosów: 43.24%

  3. Nie wiem (10 głosów [27.03%])

    Procent z głosów: 27.03%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#41
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
:yikes: :yikes: :yikes:
nono nieźle moze ja też na tą kopenhaska przejde skoro tak waga leci :grin:



...



...



#42
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kamkam, :yikes: :yikes: :yikes: aż mnie zatkało...no trzymam kciukasy za Ciebie :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#43
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
Sabuś i Anjuś moje błyskawice ;-) taka kopenhaska nie jest zła, bo zapału dodaje, naprawdę! po 13 dniach a w sumie to już po pierwszych 7 robi sie kolorowo i się od razu chce sexi bluzki zakładać hi hi hi ;-)
Dołączona grafika

#44
wookash

wookash

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
widze ze znalazly sie osoby trenujace kopenhage :D sam nia przechodze i musze przyznac ze efekt zadowalajacy, 92kg na starcie obecnie 84 :D i jeszcze 4ry dni przedemna. tyle ze pamietajcie w tej diecie jest minimalna ilosc cukru nocie przy sobie landrynek bezpieczenstwa wrazie niekontrolowanych zawrotow, sam takowych nie mialem ale znajoma owszem, pozdrawiam i zycze wytrwalosci
Dołączona grafika

#45
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
wookash, mam pytanko, czy trzymałeś się typowo podanego jadłospisu,czy robiłe jakieś zamienniki :hmmm:

#46
wookash

wookash

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
raczej wwszystko z jadlospisem :)
Dołączona grafika

#47
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
Luassooo elo moto;)) mega giga turbo super extra, że aż taki wynik udało Ci sie osiągnąć:))) :clap2: :clap: :clap2: :clap: :win: to naprawdę nie lada wyczyn przebrnac przez kopenhagę i jeszcze z takim wynikiem. Ja to juz kopenhage robiłam kilka razy więc jak dla mnie luz to przetrwać ( tzn luz jak luz oczywiscie ;-) ). Za kazdym razem chudłam ok 4,5-6 kg. teraz jest 6 dzień a ja wazę 62 kg z 65,7, myślę że dociagne do 61 i na tym stanie. ale i z tego bede zadowolona. :grin: jak jeszce przycisne i poograniczam jedzonko po kopenhaskiej to chciałabym tak do 60 zjechać do połowy czerwca...no do 20 czerwca:))
Dołączona grafika

#48
wookash

wookash

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
zastanawiam sie co teraz jutro ostatni dzien kopenhagi i co zaczac stosowac chyba diete 1000 zaczne :)
Dołączona grafika

#49
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
no własnie tak naprawdę najgorzej jest tę kopenhagę skończyć...nagle szlaban sie otwiera i człowiek nie bardzo wie co robić...
Dołączona grafika

#50
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
W sumie w zwiazku z tym, że kopenhage przerabiałam juz kilka razy to mam jakies doswiadczanie w powracaniu do świata jedzących...polecam stopniowe przejście na diete montignac ( ale bardzo stopniowe) na poczatku tylko mieso chude pieczone z warzywami na obiad, na śniadanie chrupki chlebek wasa 100% pełnoziarnisty z pomidorkiem, łogórem i szczypiorem lub warzywami innymi jakimi tylko sie chce ale za to bez masła a na kolacje najlepiej kilka owoców lub brokul albo fasolka szparagowa lub cos w tym stylu. Powolutku można potem wprowadzac do diety oliwe z oliwek i na tym delikatnie coś podsmażac i powolutku wprowadzać inne produkty. Mimo ,ze dieta montignac polega na tym, ze odpowiednie łaczenie produktów i wybór tych produktów a nie ich ilosc i wielkosc posiłku zjadanego ma znaczenie to z doswiadczenia wiem, że nie mozna się tym do końca kierowac i jednak nie pozwalać sobie na szałowo wielkie posiłki:)
Dołączona grafika

#51
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
a i jeszce nie napisałam że dzisiaj rano moja waga wskazała 61,6... czyli 4.1 kg mam mniej a dzisiaj jest 7 dzień rano :clap:
Dołączona grafika

#52
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

a i jeszce nie napisałam że dzisiaj rano moja waga wskazała 61,6... czyli 4.1 kg mam mniej a dzisiaj jest 7 dzień rano

no to wielkie gratulacje :clap2: :clap2: :clap2:
I taka malutka uwaga nie pisz posta pod postem tylko jak chcesz coś dopisać to korzystaj z funkcji edytuj w prawym górnym rogu ;-)

#53
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
Tak jest tak bede robilla:)Musicie mi wybaczyc ten brak obycia forumowego bo to pierwsze forum w którym sie udzielam ;-)
Dołączona grafika

#54
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kamkam, spokojnie a my jkesteśmy od tego,żeby pomagać :mrgreen: No i świetnie,że akurat na nasze forum trafiłaś bo fajna kobitka z Ciebie :lovers:

#55
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
kiss kiss kiss :lovers: baaaaaaaaardzo mi milusiooo :lovers: z Was to sa dopiero fajne kobity :lovers: :thumbsup: dobrze jest pogajdurzyc i wymienić się doswiadczeniami z doświadczoną i rozumiejaca potrzeby ekipą..to bardzo budujące i inspirujace :thumbsup:
Dołączona grafika

#56
AgaKRK

AgaKRK

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Czesc dziewczyny:)) ja zaczynam 13 dniówkę jutro :)) mam nadzieje , że uda mi sie zrzucic min 7 kg. Byłam juz na tej diecie i wiem ze witaminki łykać trzeba i zamienić szpinak z inna zieleniną:))

#57
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
AgaKRK, no to od jutra trzymamy zaCiebie kciuki,żebyś na tej dietce wytrwała :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: pisz jak Ci idzie :tongue:

#58
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

a i jeszce nie napisałam że dzisiaj rano moja waga wskazała 61,6... czyli 4.1 kg mam mniej a dzisiaj jest 7 dzień rano :clap:

RRRRRRRRRRRRRRaaaaany! Pozazdrościć :blink: :blink: :blink: Też już chcę Wam się chwalić :!:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#59
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
gufinka, spokojnie będziesz miała czym ;-)

#60
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Ano dlatego wsunęłam właśnie kapustkę gotowaną z pomidorkiem i koperkiem i że nie było co do tego to zjadłam kromkę ciemnego żytnio-razowego chleba pierwszy raz od tygodnia.
Dołączona grafika

Viva Italia!!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych