Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dieta Kopenhaska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy polecasz Dietę Kopenhaską? (32 użytkowników oddało głos)

Czy polecasz Dietę Kopenhaską?

  1. Tak, jest dobra (11 głosów [29.73%])

    Procent z głosów: 29.73%

  2. Nie, szkoda tylu dni katowania się (16 głosów [43.24%])

    Procent z głosów: 43.24%

  3. Nie wiem (10 głosów [27.03%])

    Procent z głosów: 27.03%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#81
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Nie jest to łatwa dieta, jeżeli ma sie rodzinę, pracę, ale jak ktos się uprze to da radę. Byłam na tej diecie 2-krotnie w odstępie 2-3 lat (podobno częściej nie można).
Za pierwszym razem to w głowie mi się kręciło.... ledwo wytrzymałam, za drugim razem było mi łatwiej za każdym razem zrzucałam 5 kg, ale i przybywałao tak ok. pół roku od diety te 5 kg... Dieta jest uciążliwa bo trzeba przygotowywac sobie produkty nosic to do pracy, patrzyli się na mnie dziwnie jak wcinałam sałatę z miski.... (mieli racje) :blink:
i musi trwać 13 dni....
Ja osobiście nie polecam tej diety jest ciężka.
Magdziołek
Dołączona grafika



...



...



#82
ariana

ariana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
wiecie co, moja mama byla na tej dietce 5 miesiecy temu schudla, ialo jej sie ujedrnilo i do tego pozbyla sie ccalkowiscie cellulitu. Do tej pory nie przytyla chociaz po skonczeniu kopenhaskiej nie przechodzila na zadna diete tylko zywila sie tak jak zawsze. A nie cwiczyla nic a nic, na jej przykladzie moge powiedziec, ze dieta ta musi byc naprawde dobra wkoncu ma poprawic przemiane materii. Mam zamair sama ja sprawdzic od dzis zaczynam a pozniej dieta Hay'a juz na dluzej i zdrowiej :))
Dołączona grafika

#83
ariana

ariana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
Mam wazne pytanie :)) Kolejne.. Czy mozna odczas tej diety pc czarna kawe bez curku poza jadlospisem?
Dołączona grafika

#84
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Wszędzie piszą, że dietę tą opracował szpital w Kopenhadze ja czytałam, że żaden szpital do tej diety się nie przyznaje i mają :!: RACJĘ :!: Bo co to za dieta bez śniadania - kubek kawy kostka cukru??? Dzienne spożycie posiłków na tej diecie ma tak niską kaloryczność, że można paść. Fakt- działa, chudnie się, ale i tyje.
Byłam na tej dwiecie dwa razy i więcej nie będę.
:-?
Pozdrawiam
Magdziołek
Dołączona grafika

#85
Anonymus

Anonymus

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Schudłam na tej diecie prawie 10 kg, ale nie w 12 dni, lecz w 2 miesiące. Choć to i tak niezły wynik ;E.

#86
misia777misia

misia777misia

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Wybieram bramkę nr2
"Nie, szkoda tylu dni katowania się"

#87
kasia566

kasia566

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
moja kolezanka byla na tej diecie, wygladała jak smierc blada chuda i prawie nic nie jadła... schudła bardzo i nic nie przytyła, ja probowałam na 3 dzien ciemno przed oczami i zwroty głowy NIE POLECAM!

#88
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
dla mnie każda dieta która nie zawiera śniadania nie jest godna polecenia

#89
zdrowymarcin

zdrowymarcin

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 121 postów
Witajcie.

Jestem po kopenhaskiej. Dwukrotnie ją stosowałem i waga obnizala sie przez te 13 dni okolo 6 kg.
Faktem jest, że to drakońska dieta :-/

Jeść się chce jak smok :yikes:

Trzeba mieć naprawdę cel aby się pokusić na nią. Mi mama ją poleciła bo jakaś jej koleżanka ją stosowała z pozytywnym rezultatem.

Za pierwszym razem miałem efekt jojo ponieważ wróciłem do wyrobionych nawyków i zaczalem prace na stacji paliw gdzie w nocy podjadałem slodycze piłem cole, energetyki itp.

Za drugim razem jojo było na poziomie 2 kilo.

Wracając do sedna efekt jest lecz po diecie trzeba sie pilnowac.

Polecam ale tylko dla hardkorów :grin:

#90
Natala91

Natala91

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Spośród tych popularnych diet, dietę kopenhaską uważam za najlepszą. Czemu? Wiem po sobie. Próbowałam diety dukana i paru innych i źle się czułam podczas ich stosowania. A dieta kopenhaska to o wiele lepsza:). Schodzą kilogramy i samopoczucie jest o wiele lepsze, ale z drugiej strony łatwo o efekt jojo. 2 razy byłam już na kopenhaskiej i zawsze kończyło się tak samo:(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych