Skocz do zawartości

Zdjęcie

ZACZYNAM


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#1
matkaizona

matkaizona

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Jestem....zaczynam....Teraz 90 kg. do końca roku 60 kg. To mój cel, a cele trezba jasno wyrażać, z podaniem daty jego osiągnięcia

Jest mi wstyd, że jestem taka duża........
Ale będe piękną, zobaczycie :lol: Pozdrawiam wszystkich gorąco
matkaizonaDołączona grafika



...



...



#2
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
matkaizona, witaj!!

napewno sie uda napisz ile masz wzrostu bo to tez ważne
ja też zaczynałam od 91 teraz jest 86 i mam nadzieje ze wkrótce bedzie wymarzony cel mam 174

#3
matkaizona

matkaizona

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Dzieki za odpwiedź. Ważę 90 kg przy wzroście 168 cm. Koszmar. Trzeba się za siebie brać bo wstyd:-)
matkaizonaDołączona grafika

#4
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
matkaizona,fajnie,że z nami jesteś będę Tobie kibicowała i jestem pewna ze z naszym wsparciem dasz rade:) Dziel się z nami swoimi sukcesami i porażkami a bedzie Ci łatwiej:) Trzymam kciuki i do boju zapraszam:)

#5
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
Ja też będe Ci matkaizona kibicować. Ja zaczynałam od 88 kg przy wzroście 165 cm. Na diecie jestem od 23 lipca i już pozbyłam się 5 kg. Grunt to chudnąć pomału, nie narzucaj sobie zbyt szybkiego tempa. Pisz jak najwięcej to naprawdę pomaga w walce z kg :thumbsup:

#6
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
witaj matkaizona :-D , napisz jaką dietkę zaczynasz , masz moje wsparcie :thumbsup:

#7
matkaizona

matkaizona

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Kochane,
dziękuję za wsparcie...to bardzo ważne, a ja tez nie zamierzam sie poddać z ta moją walą przy pierwszej bitwie.

bo juz przez to przeszłam.Próbuję 1000 kcal. Nie będe sie rzucac na diety szwedzkie itp, bo juz przez to przeszłam - po prostu mdlałam. Wole do przodu małymi kroczkami jak piszecie.


Co mam zrobic by moje postepy tj. pasek odchydzania za każdym razem pojawiał się w moich postach??

Dziękuję i pozdrawiam
matkaizonaDołączona grafika

#8
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj na forumku,i ja przyłączam się do kibicowania i wspierania w trudniejszych zmaganiach dietowych ,pisanie bardzo pomaga ,a i chudnie się w towarzystwie o wiele przyjemniej ;-)
trzymam kciuki i życzę powodzenia :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#9
matkaizona

matkaizona

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Ale Ty masz sukces już za sobą. ja tez tak chce :cry: Powiedz jak to zrobic!!!
matkaizonaDołączona grafika

#10
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
dokładnie opisałam moje zmagania na forumku w opowiadaniu konkursowym "gruba idzie",tam jest sama prawda :mrgreen:
niepełny sukces to bo chcę jeszcze....
teraz np jak widzę jakieś jedzonko ,słodycze czy inne cholerstwo które mnie kusi to mówię sobie " no nie-albo ty ,albo ja " i z reguły wygrywam
na dziś dokładnie schudłam od 1 stycznia 45 kg

najtrudniej jest uzmysłowić sobie priorytety -czego chcemy ,tak najmocniej
czy mieć radochę z jedzenia ,czy wyglądu, czy zdrowia
nie da się pogodzić wszystkiego
a ja CHCę wreszcie wyglądać normalnie ,nie mieć nadwagi ,chcę tego nad wszystko i to dla mnie najważniejsze- :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#11
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
matkaizona,nikt nie powiedział,że odchudzanie to taka prosta sprawa-ale ja wierze z całego serducha ze Ci się uda osiągnąć Twoją wymarzoną wage i mam nadzieję że będziesz uparcie dążyła do celu:) Sama widzisz że na forum są dziewczyny,które osiągnęły prawie już swój cel więc nic Ci nie pozostało jak zakasać rękawy i wziąść się za siebie:) Ja jestem cały czas z Tobą i mocno Ci kibicuje:)

#12
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
zobaczysz matkaizona, że kg będą lecieć w dół a to bardzo mobilizuje. shashua, ma racje trzeba sobie wybrać priorytet i się tego trzymać. Słodkości to tak naprawdę tylko kilka chwil przyjemności a ze swoim ciałem jesteś 24 h na dobe. Wiec jak dla mnie rachunek jest prosty co sie bardziej opłaca :mrgreen:

#13
matkaizona

matkaizona

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Masz rację, słodycze to ulotna przyjemność. Tylko, jeszcze inne przyjemności....zreszta tez ulotne, jak dobre winko wieczorem. A to tez ma kalorii masę.

Biore się za siebie i licze kalorie. Musze być ostrożna. Bo chcę byc piekna.

Dziękuję Wam wszystkim i będe tu z Wami.
matkaizonaDołączona grafika

#14
matkaizona

matkaizona

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Kochane, chyba ostatnio ( w niedzielę) źle stanęłam na wadze...wczoraj wieczorem idzisiaj rano pokazała 87.

Wziełam sobie do serca wasze rady, więc jak mam ochotę sięgnąć po coś dobrego czyt. słodkiego, mówie sobie - przecież to ulotna chwila. Poczuję coś pysznego i przejdzie. Leiej nie ryzykowac poszerzania bioderek.

Pozdrawiam mocno.
matkaizonaDołączona grafika

#15
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
matkaizona no i widzisz jak sie chce to sie potrafi:) jestem z Ciebie dumna,że potrafisz sobie słodyczy odmówić GRATULUKE!!!!!!!!!!!!!!!!

#16
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
fantastycznie-świetnie sobie radzisz, najgorszy do opanowania jest apetyt na słodycze
ale zamiast wsuwać cukier,można zastąpić go owocami
u mnie na początku codziennie musiały być winogrona-ok 10 owocków,miałam taki szalony na nie apetyt ,i jadłam,to była jakby nagroda po dniu diety ,a przecież teraz do wyboru jest tyle:śliwki,nektarynki, cała masa
i smaczne to ,i zdrowe
polecam i :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#17
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, ja tez owoce uwielbiam wcinam wszystkie bez wyjątku :icecream:

#18
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
matkaizona gratuluje ja też mam takie podejście do tych wszystkich pyszność. Mam jasno ojkreślony cel - chcę być szcczupła i tego się trzymam. Wiadomo jak wszędzie są wzloty i upadki ale trzeba iść do swojego celu. trzymam kciuki z dnia na dzień będzie coraz lepiej.

Ja lubie prawie wszystkie owoce, nie lubie tylko kiwi i melonów

#19
matkaizona

matkaizona

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
barankosia, dzisiaj kolejny dzień. Wiem, ze początki są najtrudniejsze. Pozdrawiam gorąco
matkaizonaDołączona grafika

#20
matkaizona

matkaizona

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
A dzisiaj kochane mam doła jak jasna cholera. Tak ogólnie mnie zalał ten dół. Musze schudnąć dla mojego męża. Ostatnio zauważyłam oziębienie stosunków. Czy ja już nie jestem atrakcyjna :-(
matkaizonaDołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych