Skocz do zawartości

Zdjęcie

Body combat - ktoś próbował?

body combat body combat wideo body combat ćwiczenia gdzie body combat body kombat body combat podstawy body combat muzyka

5 odpowiedzi w tym temacie

#1
dorota

dorota

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 78 postów

Hej, ostatnio gdy byłam na basenie widziałam przez szklaną ścianę zajęcia z body combat, wszystko wyglądało bardzo fajnie, mega aktywnie, dobra muzyka, sporo ludzi na sali i super prowadząca, mam zamiar się zapisać, ale przedtem zapytam Was forumowicze o opinie i porady





...



...



#2
Sylwia Panaszek

Sylwia Panaszek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów

Hej Dorotka, jest jeszcze kilka rodzajów tego typu aktywności fizycznej...

 

Body Attack

Body Pump

i np. Zumba

 

nie chodziłam nigdy na takie zajęcia ale wiem, że wszystko co zaczyna się od Body .... to jest mega wycisk, sycha z zajęć nie wyjdziesz :))))

 

Fajnie jak by ktoś podzielił się doświadczeniami czy można na tych zajęciuach schudnąć czy tylko polepszyć ogólną sprawność i wytrzymałość mięśni?



#3
Elwirka

Elwirka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów

Oglądając na Youtubie zajęcia z body combat ma sie wrażenie, że to nauka sztuk walki przy muzyce... :D



#4
Guest_Magda-w_*

Guest_Magda-w_*
  • Guests
Hej ja chodze zarowno na body combat body pump i body balance :) body combat sa moim zdaniem najlepsze na schudniecie zajecia daja niezlego kopa. Na poczatku nie mozna sie zniechecac przezt to ze sie nie zna choreografii.

#5
daria13

daria13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
94168648369839599858.jpg
 
Kochani zapraszam was do mojego bloga! :)
Każdy chce schudnąć kilka kilo a ja się z wami dziele moim sukcesem :)
Miałam dietę no i schudłam :) 
Zapraszam ---> http://xurl.pl/6l4f


#6
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

to coś podobnego do zumby tylko w wodzie ;) dziewczyna chodzi ;) poelcam


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych