Skocz do zawartości

Zdjęcie

A MOżE SKAKANKA?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#61
bessk

bessk

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16 postów
Świetna sprawa. Skakałem dużo jak jeszcze w liceum uprawiałem boks. Trochę zapomniana forma ćwiczen ale bardzo efektywna :)



...



...



#62
bietka

bietka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 82 postów
ja zamówiłam sobie skakankę z Avonu, taką co ma pokazywać ile się spala kcal, tylko produkcja opóźniona i jakoś ta skakanka nie może do mnie dotrzeć, mam nadzieję, że już niedługo będę ją miała :->

#63
sabia

sabia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 141 postów
omg jak ja dawno nie widziałam skakanki na oczy xD nigdy jakoś za nią nie przepadałam :P już wolałam grać w gumę jeszcze w podstawówce o.O

#64
bietka

bietka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 82 postów
ja czasami skacze na skakance z córeczkami ;-)

#65
Wera

Wera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Czytałam sporo wypowiedzi na temat skakanki i jej wpływu na odchudzanie i nie wiem które są dobre... bo połowa mówi, ze skakanka jest dobra na odchudzanie a połowa ze nie jest... to dla mnie ważne ponieważ chce się odchudzać i wiem, że ćwiczenia to połowa sukcesu bo dieta jest równie ważna proszę abyście mi pomogli... :dumbells:

#66
szminka

szminka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
To ja coś zacytuję:

" Dlaczego skakanka jest dobra:

Podczas skakania latwo uzyskasz optymalne tetno do spalania tkanki tluszczowej.

Podskakiwanie angazuje miesnie brzuchate i plaszczkowate lydek oraz miesnie dwuglowe ud.

Pracuja rowniez miesien prosty ud, miesnie obszerne(boczny posredni i przysrodkowy) - tzw. znany czworogłowy.

Mieśnie pośladków, przywodziciele, odwodziciele i zginacze tez nie mają lekko.

Innymi pracujacymi mieśniami przy skakance jest miesień najszerszy plecow, tricepsy , bicepsy, przedramiona, zginacze nadgarstkow.

PONIEWAZ SKAKANKA wymaga wspolpracy gornej i dolnej czesci ciala do pracy wlacza sie caly gorset miesniowy.

Poza ksztaltowaniem miesni, skakanka poprawia rownowage i zdolnosc gwaltownego uruchamiania miesni.

Poprawia sie zgranie pracy rąk i nóg a także skoczność "

#67
bietka

bietka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 82 postów
no to widzę, że koniecznie trzeba skakać na skakance ;-)

#68
bietka

bietka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 82 postów
nareszcie dotarła do mnie skakanka z Avonu, teraz jeszcze tylko trzeba zacząć skakać :jupi:

#69
Daria84

Daria84

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
Bietka udało Ci się zacząć podskoki ze skakanką :) ?

#70
bietka

bietka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 82 postów

Bietka udało Ci się zacząć podskoki ze skakanką :) ?

niestety jeszcze nie bo nie miałam czasu, ale myślę że zacznę od jutra :-)

#71
sabia

sabia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 141 postów
no i poza tym we wczorajszej pogodzie mówili, że ma być jutro trochę chłodniej to wrócą nam siły do ćwiczeń bo ja przez te "afrykańskie upały" nie miałam siły nic robić poza minimum :P

#72
bietka

bietka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 82 postów
to chyba wszyscy tak mieli, bo ja też :-)

-- 12 lip 2013, o 21:26 --

to jutro trochę trwało, ale wreszcie zaczęłam skakać na skakance regularnie :thumbsup:

#73
Guest__*

Guest__*
  • Guests
O, ja bardzo lubię skakankę i żałuję, że zostawiłam ją w domu. Przez ewidentne skojarzenia z dzieciństwem taka aktywność bardzo poprawia humor. Polecam również wspominane tutaj hula hop. Nic tak nie robi talii, jak właśnie to. :)

#74
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

skakanka świetnie działa na partie mięśni nóg i na pupe ;)


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych