Skocz do zawartości

Zdjęcie

Herbatki i zioła I


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
212 odpowiedzi w tym temacie

#21
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
O, nie ma dzialania przeczyszczajacego? Bo mnie tylko takie wlasnie interesuja - bez rozstrajania jelit. Jak pokoncze te wynalazki co pokupowalam to moze tez jej poszukam. Czekam na relacje :mrgreen:



...



...



#22
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
działania przeczyszczającego niema , ja tez takich unikam , tu chodzi o spalanie i chyba dlatego pije sie przed posiłkiem , zauwarzyłam że nie chce mi się po niej tak jeśc :-D

#23
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
W takim razie na pewno ja sobie kupie. A smaczna jest? :chef:

#24
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
mnie smakuje , taka owocowa

#25
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
dzisiaj skończyłam opakowanie herbatki i kupuję jeszcze jedną , nie wiem czy coś daje no bo i skąd mam to wiedzieć ale może ten kilogram który tak stał w miejscu ruszył się dzięki niej :-D , pisze na niej tak; składniki zostały dobrane w celu intensywnego spalania i utraty nadmiaru tkanki tłuszczowej
Kupuję zaszkodzić nie zaszkodzi najwyżej pomoże :-D

#26
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Ja wlasnie koncze moje nakupowane cuda ;-) Narazie sie wstrzymuje, jak bede na brakach to polece poszukac tego cuda.

Tak samo z witaminami. Ostatnio tak sie zaczelam nimi objadac, ze postanowilam wszystko wykonczyc i wtedy kupic nastepne. I jak skoncze z multiwitamina i magnezem to wroce tylko do silici. Nic wiecej ;-)

A herbatek trzy rodzaje musze miec. Coby mi sie nie nudzily :mrgreen:

#27
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
musze sobie zakupić tą herbatke :-)

#28
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
ja jak na złość dzisiaj w żadnym sklepie nie dostałam :yikes: , w tych co pytałam to brakło , czyżby była taka dobra? :roll:

#29
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Ja sobie zapisalam jak sie nazywa i tez wyrusze na lowy.. Ciekawe czy dostane..

Teraz czytalam o herbatce Astra - chinska, zielona o smaku tropikalnych owocow. Moze byc dobra ;-)

#30
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
dzisiaj udało mi sie kupic ta herbatkę , nareszcie :lol: był jeszcze z tej serii z e skrzypem i chyba pokrzywa działajaca na włosy i paznokcie ale zastanawiałam sie czy mozna je pić jednoczesnie ,kupiłam w zwykłym sklepie ale jak bedę w zielarskim to zapytam , :-D

#31
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
odnośnie herbatki na włosy znalazłam w kartoniku opis , a więc zawiera ; skrzyp, pokrzywę, cynk,selen,wit. A,C,E,PP , myslę że chyba warto wypróbować tym bardziej że przy odchudzaniu czasem włosy i paznokcie lubią płatać figle :-D

#32
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Mysle, ze mozna pic jednoczesnie, w koncu to tylko herbata, zawiera na pewno ilosci od ktorych nic sie nie moze stac ;-)

#33
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
zastanowilo mnie dziś dziewczyny,czy jadobrze robie pijąc te herbatki jak wystygną,zimne
na gorące,lub tylko ciepłe mnie otrząsa -ale może tak trzeba? :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#34
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

zastanowilo mnie dziś dziewczyny,czy jadobrze robie pijąc te herbatki jak wystygną


Kochana, nie ma znaczenia czy sa cieple, gorace czy z lodem ;-) Swoje wlasciwosci zawdzieczaja skladowi a nie cieplu ;-)

Ja w te upaly pije zimne, wlasnie tak jak piszesz - jak wystygna :mrgreen:

#35
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
to cudownie,bo ciepłe są naprawdę obrzydliwe: brrrrrrrrrrrr
Dołączona grafika Dołączona grafika

#36
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
zimną mozna przynajmniej wypić duszkiem i przy okazjii w ten upał trochę orzezwi :-D

#37
goszka

goszka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
ja piję miętową, od zawsze lubilam a czy pomoze taka herbatka to nie wiem.. :lol:
piję jeszcze zieloną z vitaxa i różne wspomagające odchudzanie :lol:
Wczoraj niemąż słysząc moje skomlanie, że musze schudnąć zakupił mi herbatki :lol:
To były podajże 2 fazy i nazywa się o ile się nie mylę " slim program" :mrgreen:
Jeszcze napalam się na czerwoną pu-erh :lol:
Kiedyś piłam i smak miała okrutny, ale jeśli mi to ma trochę wspomóc to nawet wypiję z 5 kubków na dzien :lol:
Dołączona grafika

#38
wholy

wholy

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
ok. a co powiecie o samych ziołach?
"Jeśli ktoś ma problemy z wątrobą i przemianą materii powinien przyprawiać potrawy miętą, anyżem, kminkiem i kurkumą. Ważne jest też to, że stosowanie ziół zmniejsza ilość przyjmowanej soli kuchennej, której zjadamy za dużo. Mieszankę bazylii z rozmarynem można stosować zamiast soli. Zioła posiadają właściwości żółciopędne, moczopędne i przeczyszczające, :evil: a więc pomagają uporać się z licznymi dolegliwościami występującymi powszechnie u osób m.in. otyłych" (źródło: ultrasport.pl)

Macie może jakieś sprawdzone przepisy, których nieodłącznym elementem
są właśnie zioła? Ile, w jakiej postaci i do czego?;)
Najbardziej zeleży mi właśnie na tych które mogą zastąpić w diecie
sól;)

#39
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
musze wam powiedzieć ,że wydaje mi się że jak piłam tą herbatkę slim max to miałam mniejszy apetyt , od dwóch tygodni nie piłam jej i ciągle bym coś jadła, może to przypadek ale dzisiaj kupiłam czwarte opakowanie i zaczynam znowu systematycznie ją pić :-D

#40
heroin_ride

heroin_ride

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
ja pamiętam że w czasach mojego 'odchudzania' piłam herbatkę z senesem, ale nie wiem czy coś dawała..

muszę się teraz zaopatrzeć w czerwoną bo podobno dobra jest, a pozatym chętnie wypróbuje ten slim max o którym pisała becia
ogólnie to herbatę uwielbiam, najbardziej ciepłą.. kocham wszelkie owocówki, moim ostatnim odkryciem jest truskawkowo - waniliowa, a moja Mam kupiła gdzieś herbatkę z prądem :evil: i faktycznie było w niej czuć odrobinę alkoholu - dobra w zimie ;)

a i jeszcze mam sypaną z kawałkami ananasa i wiórkami kokosowymi.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych