Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dieta :D


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Noemili

Noemili

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Ekhm… A wiec jest pewna 42 letnia osoba która chce schudnąć wymiary jej to
 wzrost: 168 waga: 75
Próbowała ona już tabletek, herbatek :beer: i innych cudów natury  :evil:
Wiec pytam się :D jaka była by najlepsza dla tej osoby dieta? :geek:
Z góry dziękuję za odpowiedz  :mrgreen:



...



...



#2
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
ruch-najlepszy zawsze jest ruch i zdrowe nawyki żywieniowe
w każdym wieku bez wyjątków :grin:
nie pomogą żadne herbatki ,tabletki czy inne cuda,jak na obiad będzie talerz fryt i golonka
ogolne zasady,o których każda z nas pisze zawsze:
słodkie ograniczyć,bomby kaloryczne wykluczyć ,więcej gotowac ,malo smażyć,więcej owocow i warzyw,malenko soli,gazowane precz,nabiał chudy,nie jeść po 18 ,jak chleb-to pełnoziarnisty albo chrupki,mięsko chude itp

a ruch -w każdym wieku lekarze zalecają go jako antidotum na choroby ,na kondycję,wydolnośc ,dotlenienie
my,jako społeczństwo,ruszamy się bardzo mało ,albo wcale,i dlatego tyjemy,gdyż nasza kuchnia polska jest kaloryczna

Twoja znajoma,którą serdecznie zapraszamy na forumek,też schudnie,bez większych problemów,stosując takie podstawowe założenia,bez żadnej szczególnej diety
pozdrawiam :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#3
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Wydaje mi się,że Shas napisała wszystkie podstawowe rzeczy,których trzeba się trzymać przy odchudzaniu
No i zapraszamy Twoją znajomą na forum do nas-na bierząco pisząc z różnymi osobami łątwiej jest coś doradzić czy pomóc :wave:

#4
jazzsnokerka

jazzsnokerka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Niech ta pani napisze do mnie na GG (10805780), a ustalimy dietę i wszystko w sam raz!

#5
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
jazzsnokerka, od udzielania rad jest forum po to tu jesteśmy,żeby sobie na wzajem pomagać, a jeśli masz taką możliwość i ochotę to proszę tu na forum

#6
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
jazzsnokerka, brak mi słów na Ciebie

#7
MartaG1992

MartaG1992

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów

Ekhm… A wiec jest pewna 42 letnia osoba która chce schudnąć wymiary jej to
 wzrost: 168 waga: 75
Próbowała ona już tabletek, herbatek :beer: i innych cudów natury  :evil:
Wiec pytam się :D jaka była by najlepsza dla tej osoby dieta? :geek:
Z góry dziękuję za odpowiedz  :mrgreen:



Według mnie nie ma co kombinować. Najlepiej jest zapisać się do jakiejś kliniki odchudzającej. Wystarczy dostarczyć im tylko aktualne badania lekarskie. Tam, 'zbadają' tkankę tłuszczową, zważą oraz przepiszą odpowiednią dietę dla naszego organizmu. Myślę, że takie rozwiązanie będzie najlepsze i przede wszystkim najzdrowsze:) Moja siostra właśnie odwiedziła taką klinikę. Chodzi do nich co jaki czas, aby sprawdzić czy wszystko jest ok. A co najważniejsze widać efekty :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych