Skocz do zawartości

Zdjęcie

6 Weider


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#21
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Ja juz 2 razy zaczynalam i nie dalam rady. :yikes:



...



...



#22
Loriette

Loriette

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 68 postów
Nie,nie. Nie potrafię robić ćwiczeń na siłę. A z tymi niestety tak było. Po prostu ich nie lubię! ;D Ale trzymam za was dziewczynki kciuki ;)))
Dołączona grafika
loriette.photoblog

#23
martuuuskaa182

martuuuskaa182

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
Dzis zaczynam:/ oby sie udalo:)



Mam pytanko czy jak stosowaliscie te cwiczenia to oprocz nich robiliscie jakies inne?

#24
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
martuuuskaa182, nie pisz posta pod postem,bo to niezgodne z netykietą forum.W prawym górnym rogu masz funkcję ''Edytuj'' z której korzystamy jak chcemy coś dopisać.
To taka gorąca prośba

#25
Mainti

Mainti

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Jak to u was jest z ćwiczeniami podczas okresu?
Na jakimś forum dla kulturystów przeczytałam wypowiedź instruktora, który powiedział, że można trening przerwać na jakieś dwa dni, ale później trzeba to nadrobić, czyli cofnąć się o dwa dni do tyłu, a to są już 4 dni w plecy o.0

#26
ariana

ariana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
ja wlasnie tez mam zamiar je zaczac :)) tylko zastanawiam sie czy one sa tylko na miesnie brzucha czy da sie rowniez na nich stracic tluszczyc z brzuszka :)???
Dołączona grafika

#27
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Mamciak mnie zmotywowała tym, że dała radę i zaczynam A6W od dziasiejszego dnia :dumbells:

Czy wytrzymam :hmmm:

#28
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Czy wytrzymam

Trzymam kciuki kchan, żeby Ci się udało.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#29
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
No 1 dzień za mną. Na szczęście lekko było. Ciekawe jak mi będzie szło. Chcę wytrzymać do końca, bo brzuch to moja "pięta achillesowa" - wyglądam jak ciężarna :crazy:

#30
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
z tego co j wyczytałam w paru gazetach i na forach to 6 weidera jest po to zeby wzmocnic miesnie a nei wyszczuplic.. znacznie lepiej jesli chodzi o spalanie tluszczyku sluza tradycyjne brzuszki ;-)

6 weidera to juz sie powinno po jakkims etapie zaczac ale to tylko moje zdanie :tongue:
Dołączona grafika

#31
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Też sie wzięłam za swój brzuszek, jestem na 4 dniu ćwiczeń Weidera- polecam nie są uciążliwe, przynajmniej narazie...

pa
Magdziołek
Dołączona grafika

#32
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów
Ja właśnie też czytałam, że to na mięśnie, a nie na odchudzanie... I właśnie chciałabym zacząć, ale nie jestem pewna czy to jest to. Ale spróbuję, nie zaszkodzi mi. :tongue:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#33
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ruby, no jasne,że nie zaszkodzi a wręcz jestem pewna,że pomoże :clap2: :clap2: :clap2:

#34
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
ja tez probowalam tych ćwiczen ale to zdecydowanie nie dla mnie :-|
jakos tak monotonnie sie cwiczy... ;-)

#35
coconut-queen

coconut-queen

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
ja kiedy miałam misję na 6 weidera, to za pierwszym razem doszłam do 20 któregoś dnia,a za drugim do siedemnastego. problem stanowi to, że nigdy nie miałam brzucha duzego, więc i motywacja gorsza.
ale stosuję taką metodę jak któraś z Pań wypowiadających się powyżej,
i ja, i mój chłopak robimy po 10 powtórzeń każde ćwiczenie.
może szczyt moich możliwości to nie jest, ale wolę tak, regularnie, keidy wiem ile czasu mi to zajmuje, i do tego dodać inne ćwiczenia, aniżeli zmuszać się do całej 6 weidera-a zmuszanie się to dla mnie żadna przyjemność, a ja lubię czerpać przyjemność z ćwiczeń.
Dołączona grafika

#36
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
Też kiedyś wykonywałam te ćwiczenia ale bez tego ostatniego bo jakoś mi nie wychodziło:PP Doszłam tylko do 12 dnia:( Za bardzo mi nie pomogło bo same ćwiczenia bez diety niestety niewiele dają. Ale od dzisiaj zaczęłam stosować dietę tak więc i mam zamiar ćwiczyć:D Mam nadzieję że tym razem wytrwam do końca:) Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie "weiderki" :)

#37
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Spróbuję zacząć 6 weidera dzisiaj, ale myślę, że nie wytrwam dłużej niż 3 dni :oops: :->
I mam pytanie: co to znaczy "powtórzeń: 6" czyli, że w każde ćwiczenie powtórzyć 6 razy?

#38
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
ailataN, dasz radę! Jak ja już 14 dni wytrzymałam to Tobie tez się uda!:D

co to znaczy "powtórzeń: 6" czyli, że w każde ćwiczenie powtórzyć 6 razy

Tak dokładnie o to chodzi:) Pozdro i trzymam kciuki:D

#39
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Zrobiłam :clap2:
Ale chyba źle, bo coś słabo czułam... może za nisko się podnosiłam? :->
Dobra, jutro spróbuję inaczej :mrgreen:
A jeszcze mam jedno małe pytanko... Czy tą szóstkę trzeba zrobić na raz wszystko? :oops: bo jak tak, to jutro zaczynam od początku :oops: :oops: :oops:
Buźka :love:

#40
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
ailataN, no to gratki :thumbsup:

Ale chyba źle, bo coś słabo czułam... może za nisko się podnosiłam?

Hmmm.. ja w pierwszy dzień też nic w sumie nie czułam:) Musisz podnosić się tak żeby łopatki się oderwały od podłogi.

Czy tą szóstkę trzeba zrobić na raz wszystko?

Tak wszystko na raz, w tym właśnie cała tajemnica skuteczności :tongue: Dzisiaj na pewno lepiej Ci pójdzie :strong: :kciuki: :*




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych