Skocz do zawartości

Zdjęcie

a co z ciałem po odchudzaniu??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#1
troleczka

troleczka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
zakladam ten temat9choc moze juz padło to pytanie) co zrobic z ciałem po odchudzaniu ,,schudłam okolo 25kilogramow po ciązy i mimo ze proces ten był wolny i wspomagany cwiczeniami slady po walce pozostały czyli:piersi jak u kobiety zblizajacej sie do setki.....skora na brzuchu
o rozstepach nie wspomne
głowny problem to skora na piersiach ktore skoczyly z e na c czy tylko chirurgia moze ja naprawic? isnieja jakies pasy na biust??



...



...



#2
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Osobiście nie mogę Ci doradzić,ale podejrzewam że może dopaść mnie ten sam problem.Jestem po ciąży i obecnie zaczęłam walkę z nadprogramowymi kilogramami,myślałam że jak zastosuję dietę 1000cal plus ćwiczenia i stopniowo będę schodzić z wagi to problemu nie będzie,ale po tym co Ty napisałaś widzę,że chyba przyszłość nie będzie taka różowa.Pozdrawiam,myślę,że na tym forum napewno ktoś Ci pomoże a i ja w przyszłości z tego skorzystam. :wave:
Dołączona grafika

#3
troleczka

troleczka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Asiula, dziekuje ci! i zycze powodzenia !! no to cóz czekam... :-D

#4
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
hmm.. ja pare dni temu zaczełam stosowac ziaję rebuilt- w miare tania.. ale jeszcze nei wiem jak działa.. generalnie ma ponoc wszystko ujędrniac....

ponadto.. bardzo dobre dla ujedrniania ciałka sa peelingi.. jest taki jeden domowy

kawa mielona, sól i troche oliwki... bierzesz taka mieszankę pod prysznic i sie nią peelingujesz... skóra super! gładka i wogóle...polecam wypróbowane i nie trza wydawac pieniązków :tongue:
Dołączona grafika

#5
anika

anika

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 133 postów
szczypto czy jakieś proporcje co do tego pilingu możesz podać??
Dołączona grafika

#6
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
no ja zawsze robie na oko... ale najwiecej kawy.. oliwka tylko tyle zeby nawilzyc...a co do soli... to ja tak troche daje... bo jednak sól wysusza:)

generalnie głowny i najwazniejszy składnik to kawa (spojrzcie we wszystkich kremach które niby ujedrniaja jest kofeina) troche soli i troche oliwki..

sorki ze nie potrafie podac jakos dokładnie w gramach ;-)
Dołączona grafika

#7
mimi2-26

mimi2-26

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
ja stosuję INCREE jest to suplement diety który likwiduje niekorzystne zmiany wyglądu skóry ,do tego prysznic kończe zimną wodą trochę to szokujące ale skuteczne ,skóra jest napięta i gładka :-D

#8
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

prysznic kończe zimną wodą trochę to szokujące ale skuteczne ,skóra jest napięta i gładka

o Jezu podziwiam Cię kobieto za to ja to bym chyba nie dała rady :yikes: :yikes: :yikes:

#9
mimi2-26

mimi2-26

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
no nie mówiłam że to łatwe co rano mam taką pobudkę że góry przenosić :shock: ,ale polecam również na celulitis :lol:

#10
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
mimi2-26, tak kochana ja wiem,że to pomaga ale boję się,że gdybym rano coś takiego zrobiła to bym zamiast drzwiami to sufitem z domu wyszła hahahahaha a mieszkam na trzecim piętrze :mrgreen: :lol: :mrgreen:

#11
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

to bym zamiast drzwiami to sufitem z domu wyszła hahahahaha a mieszkam na trzecim piętrze

Przy okazji zrobiłabyś pobudkę sąsiadowi, a ten nie byłby pewnie zachwycony.
Zimne pryznice to nie dla mnie bo mój odruch byłby taki sm jak Anji lub bym rozdarła papkę na cały blok.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#12
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

papkę na cały blok.

łe u mnie to na pewno hahahahahahaaa

#13
vanilla

vanilla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
niestety,ale zazwyczaj medoty niezbyt przyjemne sa najlepsze dla naszego ciala:P "chcesz byc piekna - cierp kobieto :)"
Statek jest bezpieczniejszy, gdy kotwiczy w porcie, nie po to jednak buduje się statki ;)

#14
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
vanilla, no tak masz rację ale ja chyba w takim razie brzydka chce być :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#15
vanilla

vanilla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
ja tu nie twierdze oczywiscie, ze jak ktos nie dba o siebie to znaczy ze jest brzydki :-P poprostu chyba kazdy kto jest na tym forum chcialby cos zmienic w swoim stylu zycia, a to znaczy ze trzeba sie postarac bo tak za darmo to sie nic nie dostaje, zreszta jak by wszystko przychodzilo latwo i kazdy bylby idealny to nie cieszylibysmy sie tak bardzo z sukcesow ;-)
Statek jest bezpieczniejszy, gdy kotwiczy w porcie, nie po to jednak buduje się statki ;)

#16
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

chcesz byc piekna - cierp kobieto :)"

cierp ciało jak chciało -myśle zwłaszcza przy depilacji woskiem :yikes: ło matko :yikes: to jest dopiero kosmos :lol: :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#17
vanilla

vanilla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
No tak ..czasem bycie kobieta nie jest tak przyjemne :-D Ja te slowa powiedzialam, gdy kupilam sobie nowe szpilki..wygladalam w nich naprawde cudnie ..ale okkazaly sie tak nie wygodne, ze wracalam do domu z olbrzymimi odciskami :P Takze slowa te mozna roznie interpretowac :mrgreen:
Statek jest bezpieczniejszy, gdy kotwiczy w porcie, nie po to jednak buduje się statki ;)

#18
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
ja mam depilator... i to jest tortura.. raz zrobiłam nim bikini.. depilowałam i płakałam.. nigdy wiecej.. teraz tylko kremy :grin:
Dołączona grafika

#19
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

raz zrobiłam nim bikini..

i coś Ty zniego wyrywała???????????? NITKI ??????????? ;-) :lol: :fun:


nie,śmieję sie ,a poważnie,nigdy w życiu-raz i starczy,też się nie dam narwać :evil:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#20
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
shaska.. no prawie nitki.. to były najgorsze trzy godziny w moim zyciu :grin:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych