Skocz do zawartości

Zdjęcie

a co z ciałem po odchudzaniu??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#21
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

to były najgorsze trzy godziny w moim zyciu


to tyle to trwało :yikes:
wolałabym krzak podpalić i puścić z dymem :lol: :fun: :grin:



...



...



#22
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
no po głebszych przemyśleniach.. to gdybym miała jeszcze raz,.... tez bym tak zrobiła:D najwyzej bym sie pusciła z dymem^^ :evil:
Dołączona grafika

#23
vanilla

vanilla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
ja nawet kremow nie stosuje, bo zawsze trafiam na takie ktore polowy wlosow nie usuwaja..takze tylko maszynka :-(
Statek jest bezpieczniejszy, gdy kotwiczy w porcie, nie po to jednak buduje się statki ;)

#24
lavina

lavina

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Ja sobie robiłam mieszankę z 5 łyzek kawy mielonej, łyzeczki cynamonu i żelu do kąpieli, tym się codziennie masowałam no i oczywiście odpowiednie nawilżanie od środka. No i nie wolno żałować sobie wody, zwłaszcza źródlanej, bo wiadomo że potrafi z naszą skórą zrobić cuda. O tej porze roku jak już jest ciepło można wypijać więcej niż zwykle.

#25
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

nie wolno żałować sobie wody, zwłaszcza źródlanej, bo wiadomo że potrafi z naszą skórą zrobić cuda. O tej porze roku jak już jest ciepło można wypijać więcej niż zwykle.

zgadzam się z Tobą w 100% :tongue:

#26
ania24_ia

ania24_ia

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
lavina

i co Ci dala ta mieszanka z kawy,cynamonu i zelu do kapieli?

A jesli chodzi o depilcje,czy jak zastosuje wosk na bikini to strasznie bedzie bolec podczas i po? bo jesli chodzi o depilacje nog depilatorem to tragedia- za kazdym razem mialam zapalenie mieszkow wlosowych.Nowe wloski sie wrastaly i okropnie swedzialo.Drapalam sie i pozniej moje nogi byly cale czerwone.Dziekuje bardzo za depilator.
Dołączona grafika

#27
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
kawa bardzo dobrze peelinguje i ujedrnia.. spójrza na wszytskie kremy ujedrniające.. z reguły maja kofeiną :tongue:
Dołączona grafika

#28
lavina

lavina

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
ania24_ia, cellulit mi się zmniejszył

kawa bardzo dobrze peelinguje i ujedrnia

dokładnie tak działa kawa, no i jak pisałam wyżej...regularne picie wody.

#29
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

Dziekuje bardzo za depilator.

no ja też nie lubię depilatora ale jak się raz pomęcze to na miesiąc mam spokój :mrgreen:

#30
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Ja dziewczyny 2 razy w tygodniu stojac pod cieplym prysznicem smaruje sie oliwka, potem sie delikatnie wycieram a skora jeszcze na drugi dzien jak u niemowlaka..i dzieki za przepisy na peelingi z kawa, sprobuje :clap2: :clap2:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#31
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Nie mam doswiadczen z cellulitem, z rozstepami tu i owdzie niestety tak. Ale z rozstepami jak to z rozstepami, niewiele da sie zrobic.

ania_24ia - Doskonale Cie rozumiem, mam podobne doswiadczenia z depilatorem. To nie jest wina depilatora, tylko naszej wrazliwej skory. Niestety, musze uzywac maszynki golacej kilka razy w tygodniu. Zazwyczaj robie to podczas kapieli, kiedy na wymyte wlosy nakladam specjalna odzywke, ktora trzeba trzymac przez 15 minut. Wtedy wlasnie biore sie za golenie nog, czasem rowniez za peeling ciala i masaz rekawica. Odzywka robi swoja robote, ja swoja :mrgreen:

Teraz mi sie strasznie nie chce golic, ale co zrobic, owlosiona przeciez chodzic nie bede :roll:

#32
alllga

alllga

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 241 postów
a mam takei pytanie: mam do schudnięcia ze 30 kg i jestem mocno zdeterminowana to zrobic, tylko że nie jestem pewna czy to nie będzie zabójcze dla wyglądu skóry....boje sie że na przykład na ramionach mi obwiśnie, albo na brzuchu... jak sie ratować? masowac i wklepywać kremiki ujędrniające? i robic tak od razu, czy dopiero po schudnięciu np 10 kg? znacie jakieś sposoby na to żeby skóra schudła razem z ciaŁkiem? :)

#33
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
alllga ,nainteresujący Cię temat poczytasz tutaj :
http://www.diety.pl/... ... a-vt81.htm
może Ci sie przyda :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#34
seeya84

seeya84

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 25 postów
niestety ja po dwóch ciążach też mam obwisłą skórę na brzuchu :cry: stosuję różne kremy ujędrniające,ćwiczę i nic.jeżeli skóra bardzo obwisa,to żadne kremy ani peelingi nie pomogą,tylko zabieg chirurgiczny :placz:

#35
tutku

tutku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 postów
zniosę wszystko tylko nie zimny prysznic. Zwłaszcza w zimie:P Basen, jacuzzi i kremy ujędrniające - to jest mój sposób na piękną skórę. Mam nadzieję, że po porodzie też tak będzie (znaczy póki co zakładania rodziny nie planuję:P
w nowym roku osiągnę wszystko co chcę!

#36
owocowa

owocowa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Ja się najbardziej boję że po odchudzaniu zostanie mi wisząca skóra. A balsamy mi nie pomogą tak jakbym tego oczekiwała :((

#37
elsalala

elsalala

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
ja jestem na etpaie odchudzania, smarowania balsamem z Garniera , picia duzo wody i ćwiczeń na siłowni ... póki co, po dwóch ciążach i schudnięciu 10 kg nadal mam obwisłą skóre na brzuchu :-x

#38
Nina0007

Nina0007

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Jeżeli ćwiczenia na siłowni i fitness nie dają efektów to może być ciężko. Słyszałam, że w gabinetach medycyny estetycznej są fajne zabiegi usuwające cellulit. Obok mojego bloku jest salon modelowania sylwetki i mają tam zabiegi na ujędrnianie ciała. Może warto spróbować

#39
fazii

fazii

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
ja jak schudłam, aby nie dopuścić do zwisajacej,mało elastycznej skory , stosowałam raz w tygodniu peeling kawawy domowej roboty , jezdziłam dużo na rowerze i pije duzo wody i pomogło.

#40
LesnaChata_pl

LesnaChata_pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
Najlepsze na ujędrnienie skóry są masaże i to najlepiej na bazie kremów czy preparatów do ujędrniania skóry. Dobre jest również tak ja przy cellulicie kąpiele naprzemienne, usprawni to krążenie. Polecam noszenie pasów uciskowych i tzw. ściskomajtek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych