Skocz do zawartości

Zdjęcie

Schudnac 20kg


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
63 odpowiedzi w tym temacie

#1
bulibet

bulibet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
Czesc trzymam za ciebie kciuki i wierze ze sie tobie uda,ja tez jestem w tym samym polorzeniu i w tym samym wieku,165cm wzrostu i 90kg zywej wagi.Morze razem damy rade a nawet napewno.



...



...



#2
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
bulibet, NA PEWNO DASZ RADĘ JA BĘDĘ TRZYMAŁA KCIUKI ZA tWOJĄ DIETKĘ

#3
bulibet

bulibet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
DZIEKUJE za kciuki,teraz chyba wytrzymam na diecie kopenhaskiej.POZDRAWJAM.

#4
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
bulibet, ja też :thumbsup: Dasz radę :thumbsup:

#5
bulibet

bulibet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
Co laseczki slychac?Ja w czoraj troszke przesadzilam bo zjadlam cala piers z kurczaka(oczywiscie gotowana na parze) i do tego jeszcze sprubowalam flaczkow od mojego faceta, ale dzisiaj postanowilam ze za to nie zjem kolacji.Suchajcie co mam zrobic jak mam durze checi do cwiczen,ale jednak mi sie niechce i w efekcie nie cwicze-w tej sprawie szukam pomocy
Dołączona grafika

#6
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
bulibet, w sprawie ćwiczeń to mnie się zdaje, że trzeba się przemóc. Na początku nie jest to miłe, ale potem naprawdę odczujesz różnicę. Zachęcam :thumbsup:

#7
bulibet

bulibet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
Jestem strasznie leniwa,a kiedys taka nie bylam.NIENAWIDZE SIE ZA TO :!: :!: :!: :!:

#8
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
bulibet, nie mów tak, nie możesz się ninawidzieć... Ale ćwiczenia to jedyna droga..

PAtrz, jesteśmy w podobnej sytuacji, można powiedzieć w takiej samej. Nie poddawaj się. Ja się nie poddaję. Damy radę :!:
Myśl o tym czemu to służy, co będzie potem, że każdy zrobiony brzuszek to krok do spełnienia marzenia o szczupłej sylwetce.

#9
bulibet

bulibet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
że każdy zrobiony brzuszek to krok do spełnienia marzenia o szczupłej sylwetce.


Czasami jak robie brzuszki mam wrarzenie ze cos zle robie,bo momentami nic nie odczuwam,a robie ze sto.
Dołączona grafika

#10
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
bulibet, efekt ciężkiej pracy nie jest widoczny od razu. Trzeba być cierpliwym. Wiem, że chciałoby się widzieć efekty od razu, ale naprawdę nie ma co się poddawać i trzeba robić swoje. Jak zobaczysz pierwszy kilogra mniej, poczujesz, że masz skrzydła.
Zachęcam i trzymam kciuki.

#11
bulibet

bulibet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
Bzdzisie co myslicie o tym abym wziela udzial w konkursie SUPER LINI.Moze da mi to dodatkowa motywacje do dalszego dzialania.Chyba rywalizacja moze tez byc motorkiem w dzialaniu? : :strong:
Dołączona grafika

#12
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

Bzdzisie co myslicie o tym abym wziela udzial w konkursie SUPER LINI

jak Ci to pomoże w odchudzaniu to dlaczego nie :tongue: Ja tam będe Cię wspierać z całego :love:

#13
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
bulibet... bo w brzuszkach tak naprawde nie chodzi o to zeby zrobic jak najwiecej.. tylko zeby jak najbardziej zmusic miesnie do pracy... popatrz sobei po forach itd... jest duzo innych fajnych cwiczen poza typowymi brzuszkami...

wogóle.... sa takie cwiczonka jak np bollywood gdzie oprócz spalania kalorii mozna sie neizle bawic i posmiac :tongue:

trzymam :thumbsup:
Dołączona grafika

#14
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

Suchajcie co mam zrobic jak mam durze checi do cwiczen,ale jednak mi sie niechce i w efekcie nie cwicze-w tej sprawie szukam pomocy

nie jesteś z tym sama ,ja też tak mam-to jest mój największy problem bardzo bym chciała ale trudno mi się zebrać.
Dołączona grafika

#15
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
nie odkładać
wyznaczyć sobie godzinę konkretną ,np o 14/30 zaczynam i pilnować jak ognia ! i jak przyjdzie ta godzina -stanąć i robić ćwiczonka,mnie też się ciężko zbierać i właśnie to mnie ratuje :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#16
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
jesli nie masz czasu to tez sie da temu zaradzic.. sa np takie krótkie 12-min ekspresowe cwiczonka na całe ciało... brzuszki... tez pewnie nie wiecej niz dziesiec minut... jesli nie mozesz sie od razu zabrac do solidnych wyczerpujących cwiczen.. zacznij spokojnie ale systematycznie.. zobaczysz ze z czasem sprawi to Tobie przyjemnosc :tongue:
Dołączona grafika

#17
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
bulibet, to racja musisz sobie wyznaczyć jakąś konkretną godzinę do ćwiczeń i działać-nie odkładać tylko do przodu :dumbells: :strong: :dumbells:

#18
bulibet

bulibet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
Dieki za doping.Mam pytanko,jak przestawic mojego motylka na suwaczku?
Dołączona grafika

#19
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
musosz przeprowadzić od początku procedurę montowania suwaczka zmieniajac tylko obecną wagę.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#20
bulibet

bulibet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
Dziekuje z calego serduszka.Chce sie podzielic mojm malym ale zarazem duzym sukcesam-schudlam 4kg,jestem hepi.POZDRAWIAM
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych