Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pierwszy etap totalnej zmiany w życiu - dieta ciała i mózgu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3599 odpowiedzi w tym temacie

#41
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
gufinka, wywołujemy ci do odpowiedzi jak ważenie ??????????????????



...



...



#42
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
^^ no ja tutaj czekam na wyniki :grin:
Dołączona grafika

#43
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
hehe To ja też zaczekam bo aż ciekawa jestem. :-) Oby tylko biedna nie dostała jakiejś zadyszki przez Nas. :mrgreen: :lol:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#44
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
No dobra. Jestem. Mam wagę i spróbuję się z nią zaprzyjaźnić mimo że pokazała mi 84 :yikes: więc muszę poprawić suwaczek. Ale nic to będę się warzyć w niedziele albo coś. Dzisiaj znowu bez śniadania :cry: ale mam nadzieję, że nie będzie ataku głodu wieczorem. Na obiadek 1 ziemniak z koperkiem, odrobina schabiku pieczonego i morze sałaty (ze śmietanką :oops: )
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#45
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Gufinka śniadanko jeść trzeba kochana, żeby była siła na calusi dzionek. Mam nadzieję, że juto się poprawisz :mrgreen:
A waga na pewno poleci w dół już niedługo i będzie ok
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#46
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Pewnmie waga w koncu musi ruszyć ;-)
Dołączona grafika

#47
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
gufinka-jak dietka? jak samopoczucie i co porabiasz?
heloł gufinkaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;-) :lol: :lol: :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#48
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Właśnie oglądam Eurowizje. Jakoś tak z przyzwyczajenia od 20 chyba lat :whistle: Dietka w miarę ale muszę pilnować się i jeść śniadania bo potem wieczorem chce mi się czekolady ale gorzkiej na szczęście :blush:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#49
ariana

ariana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
Tak, tak Anusiak ma rracje sniadanie wazna rzecz!
Dołączona grafika

#50
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
sniadanka to podstawa.. musisz o tym pamietac :tongue:
Dołączona grafika

#51
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Guffinka i co tam dzisiaj u Ciebie słychać?????
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#52
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Anusiaczek mnie uprzedził...bo chciałam o to samo zapytać. :-) hihi Jak dzionek mija, jakieś plany na niedzielke masz uszykowane?
:fun: :grin:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#53
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Ano nieźle!!! Zapowiada się kurczczek z grila, rano owsianeczka :chef: potem jogucik ze zbożami a wieczorem... :hmmm: jajko? No i zakupiłam jakieś herbatki pomagająco-wspomagająco-spalająco-zwalczająco coś tam :grin:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#54
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Ja też mam dziś kurczaka z grila. :grin: No rozpiska zapowiada sie nieźle. ;-)
Herbatki zawsze coś pomagają w przemianie materii,też staram sie pić ale zieloną tylko bo czerwonej przełknąć nie moge.. :sick:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#55
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
A ja ani jednej ani drugiej nie mogę :cry: ale kupiłam jakieś z dodatkiem owoców na spalanie i zobaczymy, dzisiaj spróbuję.
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#56
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Gufinka jak Ci zasmakują herbatki to daj mi znać bo ja to zawsze mam problemy,może mi też spasują. :mrgreen: Owocowe jak najbardziej lubie a szczegolnie malinowo-żurawinową. :icecream:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#57
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Jasne! Spróbuję obie i dam znać a jestem wybredna. Picie wody jest dla mnie tragedią ale dorzucam cytrynę i jakoś idzie. Jak się zaczną upały :crazy: będzie łatwiej, a herbatki na zmno z lodem też dadzą radę. Szkoda, że do zielonej czy czerwonej nie można dodawać nic nawet cytryny. Ale czy w takim razie te "fabrycznie" z dodatkami coś działają?! :hmmm: :hmmm: :hmmm: A żurawinkę też lubię. Kiedyś były takie automaty z sokami nad morzem i był żurawinowy :roll: mnaim... Iskierka a Ty tą dyszkę to zrzuciłaś od 4 kwietnia???
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#58
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Gufinka jakoś tak..może któryś dzień wcześniej zaczęłam a później sie tutaj zalogowałam.
:-) Fakt jakoś od kwietnia już walczę,staram sie brzusie robić,chodzić na areobik zwykły i wodny chyba że w pracy jestem to nie ma jak. :blush: Zobaczysz jak ci szybko zacznie spadać waga gdy bedziesz sie pilnować :-)
Myśle że powinny działać...a jedno drugiego nie wygryzie. :mrgreen:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#59
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
gufinka, pisz co u Ciebie :mrgreen:

#60
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Cześć Kobitki :mrgreen: U mnie net pada ostatnio często ale jak tylko się da to piszę.
:arrow: co do herbatek. Na razie piłam Fittime na spalanie (widziałam też na oczyszczanie z tej serii) z BIEDRONKI za 3zł około! Owocowa z ekstraktem z greifruta - jak nie znoszę to ta naprawdę jest do wypicia szczególnie na upały z lodem, bardzo orzeźwiająca.
:arrow: rano tradycyjnie moja owsianka z fruktozą bo slodzika już nie ruszam-zobaczymy czy będą jakieś zmiany. Żarłam go mnóstwo lat :oops:
:arrow: na obiad kapustka młoda duszona z pomidorkiem i toną koperku + nie wiem co bo nic nie mam...
:arrow: jogurt
:arrow: hm...jakieś jajo może :hmmm:
I wiecie co? Normalnie na wadze prawie 2 kg mniej :whistle: :blink: :blush: :?: :?:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych