Skocz do zawartości

Zdjęcie

herbatki odchudzające!zdrowe czy nie??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1
sandra3035

sandra3035

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
witam,

założyłam ten wątek poniewaz przyznam sie bez bicia;) ze pije bardzo duzo takich herbatek na odchudzanie...w zasadzie na wszystko, na stres, na cere, na odchudzanie, na cellulit i w ogole...i tak zastanawiam sie czy to na pewno mi nie zaszkodzi..??generalni czuje sie dobrze, nie narzekam na zadne bóle żołądka czy czegokolwiek, ale...no w herbatkach tego typu jest wiele substanci ktore, moga chyba troche niszczyc organizm? czy jednak nie?? jak wy myslicie?? :?:



...



...



#2
martynka23_22

martynka23_22

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
moimdaniem mogą byc zdrowe , ale pewnie zawierają też (niestety)szkodliwe substancje....mmhh..ale to chyba ze wszystkim tak jest...skupmy się na tych dobrych i juz!! :-P

#3
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Sandra -na forum -jest juz dział" zioła i herbatki odchudzające" -nie ma potrzeby powielać tematów,wystarczy się dobrze rozejrzeć-do czego zapraszam
Dołączona grafika Dołączona grafika

#4
roberto1000

roberto1000

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Herbatki nie maja zadnego potwierdzonego dzialania korzystnego a w niektorych przypadkach moga powodowac problemy zdrowotne radzę pic herbaty naturalne zielona czerwoną biała ew. czarna.

#5
hypothalamus

hypothalamus

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Problem z herbatkami jest taki, że nikt nie kontroluje ich składu ani wpływu na nasz organizm. Ich działanie odchudzające polega najczęściej jedynie na likwidowaniu głodu poprzez zwykłe spożywanie płynów. Dlatego zamiast pić litry płynów o nieznanym składzie lepiej przerzucić się na wody średniozmineralizowane z atestami.

#6
lesyeux

lesyeux

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
a diecie nie powinno sie pic czarnej herbaty.
polecam czerwona herbate pu-erh tlylko nie pzresadzaj w ilościach.
inne typu regulavit, itp. uważam ze są zgubne, przez nie rozlegulowałam sobie na około rok, kosmki jelitowe, a co za tym idzie nie wchłaniało mi sie pozywienie tak jak powinno bo kosmki tego nie były w stanie wyłapać i miałam z tym problemu bo nie załatwiałam sie normalnie tylko tak jakbym miała biegunke. naszczescie wszystko wróciło do normy. Juz nigdy sie nie napiję takiej herbatki.

#7
maluszek00

maluszek00

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
zależy jakie...
bo nie ktore wyplukuja wszystkie wnetrznosci ;) ;/
a to napewno nie jest dobre...

#8
Laluna

Laluna

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
a czy ktoś popija taka herbatkę jak Yerba Mate?

#9
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

a czy ktoś popija taka herbatkę jak Yerba Mate?

tak,ja pije czasem.trzeba uwazac na nia wieczorem bo ma duzo koffeiny i zasnac po niej ni e moglam.
Niektorzy pija ja zamiast kawy.ponoc ma wlasciwosci oczyszczajace......

#10
Laluna

Laluna

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
własnie ja słyszałam wiele dobrego. Ponoć wspomaga odchudzanie i pobudza. W zależności od gatunku ma od 2 do 7 % kofeiny.
popijasz w tym specjalnym kubeczku?

#11
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

popijasz w tym specjalnym kubeczku?

niestety nie ,w zwyklym.nawet nie wiem o jaki kubek chodzi :myśli1:
czy wspomaga odchudzanie to nie wiem,nie zauwazylam
ale ze pobudza to pewne,jest w koncu z kofeina :grin:

#12
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

popijasz w tym specjalnym kubeczku?

ja niestety też piję w zwykłym kubeczku. Tykwy (kubeczek) i bombilli (rurka) nie posiadam :placz: :placz: :placz:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#13
Laluna

Laluna

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
hheheeh,
ja mam taki zwykły kubeczek do parzenia ziół z nakładką do odcedzania. Muszę się zorientować ile ten specjalistyczny sprzęt kosztuje...

#14
afrodytaspa.pl

afrodytaspa.pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
Zestawy do parzenia Mate nie są drogie - można je dostać w sklepach z herbatami. Yerba Mate nie ma jednak właściwości odchudzających - zawiera po prostu bardzo dużo kofeiny. Ja osobiście ją uwielbiam, ale nie każdemu odpowiada ze względu na swój specyficzny, lekko przydymiony aromat.

#15
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Co do Yerba mate to podoba mi sie na youtube filmik Cejrowskiego na temat tej herbatki :grin:
wlasciwie to on zapoczatkowal mode na nia w Polsce :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#16
madlen

madlen

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Taki zabawny?:)

#17
Guest_ewaakuc_*

Guest_ewaakuc_*
  • Guests

Ja pije zioła mnicha  na odchudzanie mysle, ze musi byc lepsze niz zwykle herbatki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych