Skocz do zawartości

Zdjęcie

mam do zgubienia 5 kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#21
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

jeszcze zdążysz go znaleźć, wszystko przed toba


Nie mam gdzie, studia skonczone, nie pracuję (na razie), po knajpach się nie włóczę...

mam jeszcze synka 4letniego


Ooooooooooooo to masz fitnesik gratis w domku przy maluchach :thumbsup:
  • Lycletlyhem lubi to
Dołączona grafika

Viva Italia!!!



...



...



#22
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
candynka, Witam Cię serdecznie na forumku i trzymam kciuki za rychłe zgubienie nadbagażu.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#23
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
babeczki witajcie, jestem dzisiaj chwilowo, przyjechaliśmy do domku bo jutro chcemy pojechać nad morze,więc zaraz uciekam przygotowac wszytskie rzeczy.
Dzisiaj zaczełam odczuwać skutki ćwiczeń, bo trochę mięsnie mnie bolą a to dopiero 4 dzień :roll: najbardziej bolą mnie mięsnie brzucha, ale chyba sobie jeszcze dzisiaj zrobie drugą serie ćwiczeń bo zjadłam kolacje po 18 i czuje że trzeba to zgubić :lol: tylko nie wiem czy dam rade.
gufinka, czy ty jak się smarowałaś tym serum antycellulitusowym to nogi cię wręcz piekły? bo ja mam takie uczucie. wydaje mi się że jak mniej nałoże tego kremu to tak nie grzeje.
Dołączona grafika

#24
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

czy ty jak się smarowałaś tym serum antycellulitusowym to nogi cię wręcz piekły


Tak mnie piekły, że zasuwałam z powrotem pod zimny prysznic :yikes: Ale na zimę będzie idealny :grin: Teraz kupiłam sobie serum drenujące Ziaja takie czarne, zobaczymy :grin:

Ucałuj ode mnie moje morze :wavecry:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#25
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
candynka, ode mnie też wielkie buziaki dla morza a Ty baw się dobrze :wave: :wave: :wave:

#26
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Cadynka pozdrów morze ode mnie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#27
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
ja dopiero co byłam nad morzem, ale to nie szkodzi temu byś je jeszcze raz ode mnie uściskała i wycałowała. :grin:

#28
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
Hello, wróciłam już z "urlopowania" bo pogoda się zepsuła a i troszkę już mi się tęskniło za domkiem. :lol:
Ja już schudłam 1 kg, ale wydaje mi się że brzuch mam nadal taki sam, :roll: tylko może jest tak jakby troszkę więcej umięsniony niż taki zwiasający, kurcze nie wiem, a tu w sobote wesele a brzuchol będzie dalej sterczał. :-x
odezwe się wieczorkiem, teraz muszę wszystko wypakować, jak jak tego nie nawidzę :crazy:
Dołączona grafika

#29
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
candynka, :wave: witamy z powrotem :wave: Na brzuch poszukaj sobie dietki specjalnej, tam zobaczysz co można jeść a czego unikać (warzywa strączkowe, smażone,napoje gazowane itd...wiadomo) a skoro ty się wypakowujesz to ja też do roboty się biorę :crazy:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#30
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
candynka, noooooooooo fajnie,że już jesteś z nami-mam nadzieję,że będziesz codziennie już teraz zaglądać :wave: :wave: :wave:

#31
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
candynka, witam cię pourlopowo i zaglądaj do nas częściej
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#32
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
Witam, wczoraj nie miałam jakoś siły zajrzeć i wogóle nie siedziałam wieczorkiem na necie, tylko tak przejrzałam co słychać. mała śpi a ja się biorę za ćwiczenia, bo wczoraj sobie odupsciłam :oops: jakoś nie miałam natchnienia i czułam zmęczenie.

zaglądaj do nas częściej

postaram się zaglądac tak często jak tylko będę mogła ;-)
laski, a co myślicie o wspomagaczach takich jak tabletki przy odchudzaniu? warto w nie zainwestować? nie ma po nich efektu jojo? kurcze bo myślałam troche o tym i nie wiem czy się nie skusić na to :hmmm: żeby szybciej schudnąć.
wypowiedzcie się coś na ten temat, pilss
Dołączona grafika

#33
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

co myślicie o wspomagaczach takich jak tabletki przy odchudzaniu


Myślę, że tutaj raczej dziewczyny są sceptycznie nastawione do takich eksperymentów i każda ci powie że to niezdrowe a jojo faktycznie może wystąpić i stado skutków ubocznych. Wg mnie te tabletki działają jak placebo, chyba, że takie przepisane przez lekarza w celu zmniejszenia apetytu ale to dla osób naprawdę bardzo otyłych żeby skurczyły sobie żołądek. A pijesz herbatkę zieloną i czerwoną? To jest świetne ponoć choć mi jest trudno :sick: A tak poza tym kochana Ty masz 4 kg przed sobą więc nie przesadzaj, co poniektóre tu mają 40!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:clap: :clap: :clap:

Chyba jadę na parę dni nad morze tylko nie wiem gdzie i kiepsko z miejscami :yikes: Marzy mi się Darłówko, tam jest rodzinka moja teraz, ale chciałam do Świnoujścia, może Międzyzdroje??? :hmmm: Ach...morze..... :love: :love: :love:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#34
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
gufinka, ja jadę do Władysławowa ale dopiero z 13 na 14 sierpnia-jedz z nami :clap: :clap: :clap:

#35
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Anja, no ja też 13!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekaj zobaczę na mapie jak to wygląda :grin:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#36
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
gufinka, łe no ale by czaderskobyło jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :clap: :clap: :clap:

#37
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
Witajcie :wave:

A pijesz herbatkę zieloną i czerwoną?

w życiu żadnej nie piłam :yikes: a co nie smakkują?

A tak poza tym kochana Ty masz 4 kg przed sobą więc nie przesadzaj, co poniektóre tu mają 40!

zgadza się to nie wiele w prównaniu z innymi kg ale mi jest mimo to i tak to cięzko zgubić a na dodatek stracilam motywację i już nie ćwiczę drugi dzień :cry: jak to zwalczyć?
a czy wy stosujecie jakieś diety, bo np, ty gufinka straciłaś już 10 kg od maja, tak?
jak ty to robisz? i reszta was, kobietki? bo ja nie wiem jak mam schudnąc, chyba jednak będę musiała przejść na jakąś dietkę :roll:
Dołączona grafika

#38
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
No u mnie tylko Montignac działa. Teraz trochę oszukany bo nie do każdego posiłku dodaję warzywa a trzeba i czasem za dużo owoców ale sezon :whistle: i jakoś idzie. Na mnie działa tylko i wyłącznie dieta niskowęlowodanowa, tylko wtedy nie mam ochoty na słodycze i mniej jem :clap: Ale dieta, ćwiczenia...to nie jest takie proste, trzeba czasem przełomu generalnego, jakiegoś boźca giganta i całkowitej zmiany myślenia i podejścia do diety - żeby to zostało stylem życia na długie lata tylko bez takiego ograniczania jak w fazie odchudzania. Ja stanę na głowie żeby nie wrócić do starych koszmarnych nawyków :clap2: Może to jeszcze nie ten czas u Ciebie ale 4 kg to wystarczy zmienić niektóre przyzwyczajenia i wystarczy!!!
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#39
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów

ale 4 kg to wystarczy zmienić niektóre przyzwyczajenia i wystarczy!!!

może i tak, ale chyba jednak wrócę do ćwiczeń, ale to już po weselu, bo chyba jednak one dają efekty, może rzeczywiście dopiero po tych 4 tyg. będzie widać rezulataty. a i poczytałam jeszcze na necie, jak laski piszą że po ćwiczeniach brzuh spada i trochę na nowo nabrałam motywacji :-P tylko ciekawe na jak długo :mrgreen:

Ale dieta, ćwiczenia...to nie jest takie proste, trzeba czasem przełomu generalnego, jakiegoś boźca giganta i całkowitej zmiany myślenia i podejścia do diety - żeby to zostało stylem życia na długie lata

własnie, ja bym bardzo chciała żeby te ćwiczenia wykonywac później po odchudzaniu, chociaż 2 razy w tyg. ale nie wiem czy dam radę :hmmm:
Dołączona grafika

#40
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
candynka, ja chodzę na fitness 2x tyg. i nawet to mi się nudziło po jakimś czasie a teraz czuję że nie będę już mogla bez nich żyć - mówię Ci jak już coś zaskoczy na wszystkich frontach to na amen :grin: Poza tym mam tam instruktorkę którą ubóstwiam aż dziewczyny sobie pewnie myślą nie wiadomo co :crazy: ale co mi tam. Ona jest boska, kocha to co robi i jest w tym genialna. Najlepsza we Wrocku. Teraz tylko do Niej chodzę i nawet jak mdleję to ćwiczę dalej :strong: :dumbells: :strong: I tak kombinuję żeby od września chodzić 3x tyg. :evil:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych