Skocz do zawartości

Chcę rozpocząć tą dietę od poniedziałku!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1
Guest__*

Guest__*
  • Guests
Witam
jak w temacie :-D . Jak ktoś chce się przyłączyć to zapraszam. :mrgreen: :mrgreen:
Jeżeli macie jakieś doświadczenia w stosowaniu diety kopenhaskiej
to bardzo proszę podzielcie się nimi (bo do końca nie jestem przekonana)
z niecierpliwością czekam ;-)

pa
ania_m



...



...



#2
Emka

Emka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Witam.
Ok to rozpoczynamy ja razem aniu_m. Już nie raz ją zczynałam ale brakowało mi wytrwałości, ale musze schudnąć conajmniej 5 kg wiec - nie mam wyboru :cry:

#3
Guest_laska_*

Guest_laska_*
  • Guests
no ja nie wiem na czym top polega a terz chce skudnac

#4
Guest__*

Guest__*
  • Guests
moze powiecie mi cos o tej diecie

#5
Guest_EMKA_*

Guest_EMKA_*
  • Guests
Lunch i obiad można zmieniać nawzajem, jeśli będzie to miało miejsce tego samego dnia. Dieta zmierza do zmiany przemiany materii, co prowadzi do tego, że po 13 dniu możesz jeść normalnie bez obaw tycia przez pierwsze dwa lata. Jeżeli dietę przeprowadzisz rygorystycznie, zgubisz nadmiar tłuszczu (7-20 kg). Kurację przeprowadza się 13 dni i ani jeden dzień więcej ani mniej.

Jeżeli podczas kuracji wypijesz lampkę wina, piwo, zjesz słodycze albo żujesz gumę do zucia, jesz dodatkowe jedzenie, to przerywasz kurację od razu i w związku z tym ginie efekt. Jeżeli kurację przerwiesz przed upływem 6 dni, możesz ją powtórzyć od nowa po 3 miesiącach. Jeżeli kurację przeprowadziło się punkt po punkcie we wszystkim, nie można jej absolutnie powtórzyć szybciej niż po roku. Zaleca się jednak, aby kurację powtórzyć po 2 latach (jeśli to potrzebne). Ze względu na długość kuracji jest ją trudno zaplanować, należy się upewnić czy w tym czasie nie jesteśmy zaproszeni do znajomych na urodziny czy inne przyjęcie.

Jeśli jesteś głodny – wypij szklankę wody. Pij przynajmniej 2 litry wody dziennie!!!

DZIEŃ 1, 8

Śniadanie:1 kubek kawy, 1 kostka cukru
Lunch:2 jajka na twardo, gotowany szpinak , 1 pomidor
Obiad:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną

DZIEŃ 2, 9

Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru
Lunch:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną
Obiad:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego

DZIEŃ 3, 10

Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka
Lunch:gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor
Obiad:1 plaster szynki, 2gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną

DZIEŃ 4, 11

Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru,
Lunch:tarta marchewka, jajko na twardo, twarożek naturalny
Obiad:sałatka owocowa,2-3 szklanki jogurtu naturalnego

DZIEŃ 5, 12

Śniadanie:duża tarta marchew z cytryną
Lunch:duża chuda ryba
Obiad:1 befsztyk, sałata i brokuły

DZIEŃ 6, 13

Śniadanie:kubek czarnej kawy, kostka cukru
Lunch:kurczak, sałata z olejem i cytryną
Obiad:2 jajka na twardo, duża marchewka

DZIEŃ 7

Śniadanie:kubek herbaty bez cukru
Lunch:kawałek chudego grilowanego mięsa
Obiad:NIC
[glow=red][/glow]

#6
apropo

apropo

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
emka, to samo jest w poscie admina temat wyzej.

#7
Guest_EMKA_*

Guest_EMKA_*
  • Guests
no tak ale kolezanka sie jeszcez pytała, wiec napisałam jeszcze raz dokładniej bo widocznie ona tego nie zauważyla :-P

#8
agnieszka

agnieszka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
stosuje diete 5 dzień jest super kto ma jakies doswiadczenia z tą dieta prosze o kontakt :mrgreen:

#9
Guest_dorota_*

Guest_dorota_*
  • Guests
robilam ja dwa lata temu jest skuteczna zwlaszcza jak ktos chce schudnac 5-7kg.najgorsze sa 2 pierwsze dni bo jestes glodna i myslisz o jedzeniu ale potem jest o.k teraz tez ja robie bo przytylam po ciazy.ona jest najlepsza bo ma proste skladniki

#10
Guest_milusna_*

Guest_milusna_*
  • Guests
Ja tez chce zaczac ta diete od jutra.Widze ze ona skutkuje wiec ja tez chce schudnac ;-) :->

#11
Igła

Igła

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
jest obrzydliwa :-/ :-/ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#12
Guest_Ecik_*

Guest_Ecik_*
  • Guests
A czy wolno pić witaminy musujace i magnez?

#13
Guest_Karolcia_*

Guest_Karolcia_*
  • Guests
[glow=blue]Jak tam dziewczyny po diecie?
Ja dziś zaczęłam, ale bardziej, żeby dotrzymać towarzystwa mamie. Mi ona nie służy, gdyż schudłam jedynie 2kg :-/ :shock:
Poza tym nic mi przez nią nie smakuje i w połowie jest mi niedobrze. Czy ktoś zna coś, by udoskonaliś tą dietę? :?: :idea:

#14
Rogalska

Rogalska

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Ta dieta jest dobra dla osób które nie chcą dużo schudnąc.Po tej diecie szybko waga wraca bo przeciesz nikt nie jest w stanie jesc tego samego cały czas prawda?Lepiej jesc 5 posiłków dziennie mniejszych i cwiczyc systematycznie minimum 10 minut dziennie.Pozdrawiam Madziara :-D

#15
edit-es

edit-es

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Stosowałam tą dietę już 2 razy (od 2 lat i 1,5 roku temu).
Za pierwszym razem w ciągu tygodnia schudłam 5kg, a za drugim razem 3kg.
Ładnie wyglądałam i świetnie się czułam (bez zawrotów głowy, zemdleń czy wymiotów).

Niestety dziś znowu muszę zacząć się odchudzać bo kilogramy wróciły z nadwyżką - ale ja uważam że efekt jojo jest wywołany złymi nawykami żywieniowymi a nie dietami. Sami po zakończeniu kuracji odchudzającej z czasem zapominamy , że należy kontrolować to co się je.

Pozdrawiam
Edit

#16
Guest_Dorka_*

Guest_Dorka_*
  • Guests
Witam Was,
ja zamierzam rozpocząć tą diete od pon, będzie to mój pierwszy raz, mam nadzieje, że wytrwam:) Pzdr.

#17
toma$h

toma$h

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Dziennik z diety dzień 2,
dwie godzinki temu skończyłem jeść kolację, dzisiaj była szyneczka i jogurcik, jestem naprawdę najedzony, nie czuję głodu, wręcz przeciwnie czuję się bardzo dobrze (nie tak jak to onni mówili, że osłabia), schudłem już ponad 1,5kg, mam silną wolę więc wytrwam do końca, jutro napiszę moje dalsze efekty! :-)

#18
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
no to powodzenia :-)

#19
toma$h

toma$h

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Właśnie skończyłem dzień 4, jutro zaczyna się dzień 5, czuję się rewelacyjnie, głód łapie mnie gdzieś o godzinie 11, ale o 14 zaspokajam go obiadkiem i do kolacji i po kolacji zero głodu, zawsze kiedy jestem głodny to piję wodę, to pomaga. Jak na razie schudłem 2kg, oczywiście pewnie jak jutro wstanę będą 3kg, od dzisiaj zacząłem biegać (dzisiaj przebiegłem 3km), a także robić brzuszki (ok. 100 brzuszków dziennie), efekt jest naprawdę rewelacyjny, myślę, że do tych 7kg powinienem schudnąć, wszystko okaże się potem, jeszcze tylko 9 dni, wytrzymam... :-)

#20
zladziewoja

zladziewoja

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
A czym można zastąpić mięso ? jestem wegetarianką [ w sumie lacto-ovo-wegetarianką]a nie chce za bardzo schrzanić dietki .




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych