Skocz do zawartości

Zdjęcie

Droga do celu... Czyli do 54 kg!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1620 odpowiedzi w tym temacie

#21
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Witaj :-)
Ty jeszcze rosniesz, masz juz 173 cm wzrostu. Czy jestes pewna, ze Twoja docelowa waga to 54 kg? Nie boisz sie troszke, ze rozregulujesz sobie organizm?

Nie, nie czepiam sie, bo moze tak wygladac. Nie znam Cie, nic o Tobie nie wiem, dlatego zadaje pytania, w sumie Ty sama znasz siebie najlepiej.



...



...



#22
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
ja poprostu chcaiłabym schudnąć aby nie wstydzić się na ulicy bo może mi widać odstający brzuch i takie tam... Chciałabym mieć fajną figurkę :->
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#23
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Ok, ale obiecaj, ze jezeli w dalszym ciagu bedzie Ci przybywac centymetrow wzwyz, wezmiesz to pod uwage i moze da sie granice kilogramow, ktora wyznaczylas, przesunac nieco w lewo :-)
Rozumiem, ze chcesz wygladac jeszcze ladniej niz obecnie, dlatego jedyne, o co Cie prosze, to rozwazne odchudzanie. Twoj organizm potrzebuje bowiem teraz wiecej skladnikow odzywczych ( kalorii rowniez ), niz nasze :-D

#24
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Dobrze! Nie jestem jakąś zdesperowaną nastolatką która chce wyglądać jak wieszak chce po protu troszkę schudnąć i wyglądać w miarę dobrze ;-) Jak dojde do winiosku ze już wystarczy to koniec z rzucaniem kilogramów :-)

P.S. Schudłam kilogram w 2 dni i waże 63 kg :mrgreen:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#25
isztar3

isztar3

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 331 postów

Schudłam kilogram w 2 dni i waże 63 kg


Wielkie gratulacje :win: :win: :win: Ale pamiętaj o rozwadze :wave:
Let's do it!

Dołączona grafika

#26
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
mila92, gratuluje spadku wagi :thumbsup:

#27
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Hejka!
Zamierzam od dzisiaj regularnie pisać co zjadłam więc tak :
Śniadanie
~ drożdżówka z kaszą gryczaną i szklanka herbaty
Obiad:
~bułka z pasztetem i pomidorkiem szklanka zielonej herbaty
Kolacja:
~hmm zobaczymy :-)
~już wiadome ;-) 4 wafle ryżowe z posiekanymi 2 pomidorkami


troche zbyt tuczące drożdżówka i bułka ale skończyło mi się pieczywko chrupkie zaraz ide na zakupki ;-)

Do tego 2 szklanki zielonej herbaty mam zamiar dorzucić jeszcze z pare liwek i ze 2 szklanki zielonej herbaty (chyba sie od niej uzalezniłam bo normalnie piłabym ją litrami ;-) )

Przez ostatnie 3 tyg podarowałam sobie diete czego bardzo załuje bo juz było by poniżej 60 kg ale nic za błdy trzeba płacić :-(
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#28
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
mila92, no ale najważniejsze,że wróciłaś do dietki i pisz sobie rozpiski sama dla siebie-zobaczysz jak to pomaga :lovers:

#29
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Więc tak dzisiaj zjadłam :
Śniadanie
-2 kromki pieczywa chrupkiego z 4 plasterkami pomidora
-szklanka herbaty
Obiad:
-zupa krupnik (1 porcja)
-1.5 ziemniaka z 1 kawałkiem gotowanej rybki ( drugie danie zjadłam godz pózniej niz zupkę
Podwieczorek:
-jogurt truskawkowy duży
Kolacja:
- 1 bułka z 2 plasterkami sera żłótego
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#30
isztar3

isztar3

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 331 postów
mila92, twoja rozpiseczka wygląda super. Jakbyś dorzuciła jeszcze jakiegoś owoca to by było LUX :thumbsup:
Let's do it!

Dołączona grafika

#31
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
I już konic nie mogę się skusić dzisiaj na nic więcej ;-)
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#32
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Hejka!
Dziś nie mam si czym pochwalić wręcz przeciwnie... zjadłam bardzo bardzo dużo :oops: ale zacznijmy od początku więc tak :
ŚNIADANIE :
- 2 wafle ryżowe i szklanka herbaty (ok.60kal)
2 ŚNIADANIE :
-szklanka capuucina czekoladowego (ok.5 kal ;-) )
OBIAD :
-Zupa z ryżem(ok.120kal) z 3 waflami ryżowymi (ok.90kal)
KOLACJA:
-2 kromki pieczywa chrupkiego (ok.50kal)
Jeszcze może póżniej jakiś owoc lub pomidork
A i z 0.5l zielonej cherbaty
Narazie 325 kal :-) A teraz lece biegać :strong:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#33
Kluseczka

Kluseczka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
No kochana, jak dla Ciebie to dużo. Ja przeważnie tyle jem na śniadanko,ale cóż... klucha jestem ;-) To ty juz kolację jadłaś?

#34
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
można tak powiedzieć przesadziłam z jedzieniem ten ostatni posiłak zaliczyłam do kolacji teraz tylko owoce i zielona herbata do końca dnia. Taka kara ;-)

Spróbowałam dziś zamiast biegać poskakać na skakance (ok.15 min) Teraz lace robić brzuszki
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#35
sunny rose

sunny rose

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 67 postów
Jeja Mila 92 gdybym ja tyle jadła umarłabym z głodu! A poza tym to biegasz to skaczesz to brzuszki ;) no na pewno Ci waga leci w dół;) tylko pogratulować tak silnej woli;) ja za to lecę sobie wypije czerwoną herbatkę a potem może na rower...hmmm :hmmm:
bo uśmiech jest słońcem co dnia

Dołączona grafika

#36
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
sunny rose, aż tak różowo to nie ma właśnie popełniłam amły grzeszek zjadłam princesse :oops: Moja waga stoi w miejscu a nieraz nawet pokazuje o 1 kg więcej :cry: ... nie wiem już sama co mam robić :-( ograniczyć posiłki ?? W poniedziałek spradze swoje wymiary... zobacze czy coś ubyło.. oby :roll:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#37
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
mila92, na pewno waga poleci w dól a batonika zastąp jakimś jogurcikiem albo co :hmmm:

#38
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
No to wyliczamy posiłki ;-)
Śniadanie:
-2 kromki pieczywka chrupkiego z 4 plasterkami pomidora (ok.101kal)
-Herbata (2 kal :grin: )
OBIAD:
-4 kromki pieczywa chrupkiego z ketchupem :-P mniam :grin: (ok.105kal)
-herbatka(ok.2 kal)
KOLACJA:
-mam nadzieje ze spałaszuje tylko 2 kromeczki pieczywka z pomidorkiem :lol:

Ps. Ja tak codziennie nie jem batonów. Wczoraj mnie tak naleciało :blush:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#39
isztar3

isztar3

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 331 postów
mila92, świetnie ci idzie. Zobaczysz waga niedługo poleci. A może ty jesteś przed @ i dlatego waga stoi :hmmm: To też by tłumaczyła apetyt na słodycze. Dietka super. Tak trzymaj :thumbsup: :win:
Let's do it!

Dołączona grafika

#40
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
teraz lista ćwiczonek (bardzo krótka :-P )
więc tak :
-skakanka 15 min (wykonane ;-) )
-brzuszki (jeszce niewykonane)
- i coś jeszcze ale nie wiem co
:-)

P.S. Raczej jeszce nie ;-) za wcześnie...
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych