Skocz do zawartości

Zdjęcie

29kg.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
93 odpowiedzi w tym temacie

#1
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Jestem pierwsza i widze, ze uderzam w ciezki kaliber :) Chce dazyc do wagi dla mnie idealnej czyli 65kg. Nie chce tego dokonac w miesiac czy dwa. Rozsadnie i po malu :)

Wierze, ze sie uda. Musi!



...



...



#2
Misia70

Misia70

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
jasmine mam podobny cel ,więc będę siebie i ciebie dopingować.
Jutro zaczynam pisać o swoim odchudzaniu na tzw.blogu .Dobrze ,że jest tu taki wątek bo nie mam czasu aby zakładac własnego bloga ,a na forum latwiej sie pisze.

#3
Guest_KARPIIIK_*

Guest_KARPIIIK_*
  • Guests
:evil:
ej
z tym odchudzniem to pic na wode

#4
Guest_Magda_*

Guest_Magda_*
  • Guests
a dlaczego tak sądzisz?

#5
Wioletta

Wioletta

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Tak masz rację 29 kg to ciężki kaliber i cieszę się że tak otwarcie o tym piszesz ja mam dużo więcej do zrzucenia. Obecnie ważę 107kg a mój pirwszy cel na dzień dzisiejszy to 80kg.Jestem pod opieką lekarza, lecz brak mi wsparcia duchowego. Myślę że tutaj ołwaśnie znalazłam to czego szukałam . Pozdrawiam Wioletta.

#6
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Pewnie, ze pisze otwarcie, nie mam sie czego wstydzic, bo przeciez nie chce przytyc tylko zrzucic :mrgreen:

Poza tym moze dodam odwagi innym dziewczynom ktore tez maja wiecej do zrzucenia niz 5kg?

Pozdrawiam :)

#7
Guest_monikacharkieiwcz_*

Guest_monikacharkieiwcz_*
  • Guests
czesć dziewczyny,przyłączam się do was bardzo chce schudnać ok 30 kg wtedy osiągnę moją wymarzoną wagę 65 kg..Kiedyś już pozbłam się 20 kg potem zaszłam w ciąże i utyłam nie patrząc co jem.. teraz mam jeszcze więcej do schudnięcia..od kiedy kupiłam sobie elektroniczną wagę nie ma już odwrotu SCHUDNę!! trzymam kciuki za wszystkich i pozdrawiam
;-)[shadow=darkblue][/shadow][glow=red][/glow]

#8
Igła

Igła

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
a ja się dołączam do dopingowania :mrgreen: ROZSĄDNIE I PO MAłU to jest to :-P

#9
Guest_Martka:D_*

Guest_Martka:D_*
  • Guests
czesc...Mam 13 lat i chce schudnąć tak aby ważyć 45kg...czyli w moim przypadku jakieś 15kg jest do zrzucenia...Kto mi pomoże?? :roll:

#10
roska

roska

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
witam mój plan to 28 kg mam ''troszkę'' za dużo ciałka będe wspierać was i walczyć ze swoimi słabościami :evil:

#11
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
No to widze, ze jest nas coraz wiecej, tak trzymac! :)

Zrzucimy ten zbedny balast, nie ma co ;)

#12
oliwka 80

oliwka 80

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Cześć Ja chcę schudnąć jeszcze 22 kilo już przez jakiś misiąc udało mi sie chcudnąć prawie 4 kilo. piszę prawie bo niewiem ile dokładnie ważyłam bo balam się wejść na wagę wiedziałam że ponad 80 kilo ale niechciałam wiedzieć dokładnie. Teraz waga pokazyje 78 liko. Trzymajcie kciuki i podtrzymujcie na duchu do narazie to katorga to dieta 1000 kalorii. Oliwka 80 :oops:

#13
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Nie ma co sie bac wagi, trzeba sie zwazyc i kontrolowac postepy. Ja sie waze 1 raz w miesiacu. Tak sobie powiedzialam by nie wpasc w jakas paranoje ;-)

#14
Guest_ewelina_*

Guest_ewelina_*
  • Guests

czesć dziewczyny,przyłączam się do was bardzo chce schudnać ok 30 kg wtedy osiągnę moją wymarzoną wagę 65 kg..Kiedyś już pozbłam się 20 kg potem zaszłam w ciąże i utyłam nie patrząc co jem.. teraz mam jeszcze więcej do schudnięcia..od kiedy kupiłam sobie elektroniczną wagę nie ma już odwrotu SCHUDNę!! trzymam kciuki za wszystkich i pozdrawiam
;-)[shadow=darkblue][/shadow][glow=red][/glow]

:-) :-) :-)

#15
Guest_ewelina_*

Guest_ewelina_*
  • Guests
czesc ja tez przed ciaza schudlam 20 kg ale puzniej przytyłam 24 i nie moge tego teraz zrzucic ale bardzo chce i biore sie za siebie od jutro trzymajcie kciuki tak jak ja za was

#16
Guest_ewelina_*

Guest_ewelina_*
  • Guests
czesc ja tez przed ciaza schudlam 20 kg ale puzniej przytyłam 24 i nie moge tego teraz zrzucic ale bardzo chce i biore sie za siebie od jutro trzymajcie kciuki tak jak ja za was
:-|

#17
Marla_C

Marla_C

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 postów
Start 90kg META---->64,5kg
I etap 85
II etap 75
III etap 65!!!

Raz JUsh Sie udało :) alE JOJO zburzyło mi koncepcje :( WygraŁaM biTWe, TeraZ czAs nA wojNE :!:

Dołączona grafika

LEBSZY RYDZ NISH NIC :D :D

#18
Guest_Emi_*

Guest_Emi_*
  • Guests
Witam, właśnie od 4 dni dieta i ćwiczenia-jest ciężko , ale dam radę -mam zamiar schudnąćna początek 15 kg.
Pozdrawiam . :lol:

#19
Guest_ojjjj_*

Guest_ojjjj_*
  • Guests
Hej! Ja bardzo bym chciala pozbyc sie przynajmniej 25kg,tylko jak to zrobic??? :cry:

#20
Guest_ojjjj_*

Guest_ojjjj_*
  • Guests
widze,ze nie czesto ktos tu zaglada,a szkoda!!! :-(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych