Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zadna dieta trwajaca 5 dni nie bedzie skuteczna...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Zadna dieta trwajaca 5 dni nie bedzie skuteczna. ZADNA. A juz na pewno nie na cellulit.



...



...



#2
Guest_Anka 20_*

Guest_Anka 20_*
  • Guests
Jestem za. Jedyne co moge polecić, dieta, brak słodyczy i mało tłuszczów, bo to ona tam osiadają ;-) no i ćwiczenia na uda, pośladki, przysiady, basen + koniecznie krem atycellulitowy. Używałam Avon Sollutions - niezły, później algowy z Oriflame - mniej, ale był dużo tańszy, a teraz mam z Biedronki krem za 5zł i powiem Wam, że bardzo sie opłaca! Jest taki sam jak ten z Oriflame. Mam gładszą skórę i nie zabijam portfela ;) POLECAM - BeBeauty, wyszczuplający balsam do ciała. :-> ;-)

#3
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Dietetyka polecam. Sama jestem pod opieką. Mniej jeść i więcej się ruszać. Teraz jest ładna pogoda, to więcej możliwości i w ogóle warzyw jest dużo i będą coraz tańsze, to można zdrowo jeść.

#4
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
Noom ale np gdzie szukac takeigo dietetyka bo mi sie wydaje ze jednak w moich stronach takeigo nei znajde!! diety prowadze dzieki ludziom na ktorych pomoc moge zawsze liczyc dzieki nim jakos to idzie!! a dietetyka fajna sprawa ale gdzie tu umnie w kolbie taki:P
Bo Każdy z Nas ma Cel

#5
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
dietetyka lekarza, nie na inter, ale normalnie w poradni, ale do dietetyka tylko ze skierowaniem. ale to chyba tylko z nadwagą można się dostać. ja musiałam się naprosić zeby dostać skierowanie ale jestem bardzo zadowolona... :-D

#6
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
hihi ja planuje zrobic wlasnie dietetyka po sql pojsc na jakies kursy czy tam szkole i zrobic bo stwierdzilem juz dawno ze to bedzie zloty interes a jest to rzecz ktora mnie interesuje:0
Bo Każdy z Nas ma Cel

#7
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
No to śmigaj na tą dietetykę przynajmniej będziemy miały na forum fachurę :-D

#8
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
no właśnie dietetyk to super sprawa

#9
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
a nie powiem krec mnie to bo czytam codziennie wiele o dietach badaniach itp fajna sprawa:)
Bo Każdy z Nas ma Cel

#10
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
no fajna masz okazje i zainteresowanie to się tym zajmij bo coraz więcej pulchnych osób

#11
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
tylko pierw ze soba musze zrobic pozadek bo jak to bedzie by dietetyk tez pulchny hehe:)
Bo Każdy z Nas ma Cel

#12
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
pumba a znasz powiedzenie , ,ze "szewc zawsze chodzi w podartych butach" :lol:
gratuluje pomysłu , z tą dietetyką to ciekawa sprawa , życzę powodzenia

#13
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
Dziekuje:) pierw to musze jakos mature napisac a tego nie widze kolorowo wiele zajec kurde malo czasu buuu..
Bo Każdy z Nas ma Cel

#14
Aga78

Aga78

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Swego czasu, gdy schudłam 10 kg przez odstawienie (całkowicie) soli i cukru - nie wiedziałam kiedy - znikł celluliut

#15
calineczka

calineczka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 51 postów
no w 5 dni napewno nie




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych