Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dla urody ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1
Pretty Women

Pretty Women

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Witam,
chciałabym przedstawić wam parę moich trików na piękną skórę twarzy i całego ciała. Może niektóre już słyszeliście, a może niektóre dopiero pierwszy raz widzicie na oczy, alę uwierzcie mi naprawdę warto spróbować ;)

:arrow: Mój ulubiony peeling, super wygładza ciało, wystarczy, że w misce zmieszacie:
2 łyżki mielonej kawy, do tego 4 łyżki oliwy z oliwek, łyżkę kakao, 1 łyżeczkę cukru i cynamonu, jeżeli posiadanie w domu imbir, to możecie troszku go do tej mieszanki wetrzeć na tarku :). Potem dobrze wetrzeć papkę w całe ciało, a najwięcej wcierać w miejscach dotkniętych cellulitem! Efekty są niewiarygodne!!! Po tym zabiegu możecie wetrzeć dodatkowo krem antycellulitowy, efekty będą lepsze. Ale jest jedno ale, mieszanka strasznie brudzi ;) :whistle: dlatego radziłabym użyć jej pod prysznicem, bo w wannie więcej sprzątania:) Uwaga, nie używać tej papki-peelingu, jeżeli jesteś uczulona na któryś ze składników np: kakao.

:arrow: Jeżeli chcecie mieć piękną skórę twarzy, i naszło Was na zrobienie sobie maseczki, lecz niestety żadnej nie posiadacie w domu, to wystarczy że na twarz nałożycie grubą warstwę kremu którego używacie! Po 10 min, warstwę wytrzeć i twarz przepłukać letnią wodą! NIE NAKŁADAĆ PONOWNIE KREMU! Taki zabieg róbmy dość rzadko, ponieważ no niszczy on troszq kremu :D :blush: :tongue: i silnie działa na skórę! Jednak efekt zadowolenia gwarantowany!!! ;):):)

:arrow: Ja nie posiadam trądziku, ale moja koleżanka niestety tak, jednak radzi sobie z nim niebanalnie :) Podglądałam ją kiedyś, na twarz nakładała drożdże wymieszanie z mlekiem! Była to papka, nie lejąca konsystencja! Mleka należy dodać tyle, aby drodżdże się w nim tylko udały rozmieszać :) Podobno efekt jest super, a mając maskę na twarzy ma się niezłą frajdę ;D :evil:

:arrow: Mam bardzo długie włosy, chcę aby były piękne, gładkie i błyszczące! I mam na to sposób :) Otóż, musicie zakupić sobie wodę mineralną ;D taaaak, wodę mineralną i po każdym umyciu włosków , wlewacie do miedniczki wodę mineralną i płuczecie w niej włosy(Jeżeli posiadacie odżywkę którą się nie spłukuje, nakładajcie ją po przepłukaniu wodą mineralną, jeżeli natomiast macie odżywkę do spłukiwania, spłukujcie przed płukaniem w wodzie mineralnej) ;D Możecie robić tak za każdym razem, jeżeli nie szkoda wam 1,50 zł ;D Aha jeszcze jedno, kiedy spłukujcie włosy, nigdy nie róbcie tego ciepłą lub gorącą wodą, wiem, że jest wtedy super, cieplutko, ale Wasze włosy tylko piszczą żebyście przestały! Musicie spłukiwać włosy letnią lub zimną wodą, domyka to łuski włosowe i pozbywamy się dzięki temu rozdwojonych końcówek! ;):):)

:arrow: Sposób na piękne, gładkie i duże usta! Hhihi ja go posiadam;):):) Więc, nakładacie na usta dużą ilość pomadki, lub wazeliny, idziecie do łazienki, bierzecie do łapki szczoteczkę do zębów i delikatnie przez około 2 minuty, jeździmy po wagrach ;D Czasami musimy lekko docisnąć żeby usta się złuściły ;) Potem zmyjcie wazelinę lub pomadkę i jak efekt? SUPER! Najlepiej ten zabieg robić na noc, bo ja jeszcze robię jeden trik, kiedy idę spać, znowu nakładam dużą ilość nawilżającej pomadki i z nią na ustach idę spać! Nie martwice się, nie wetrzecie jej w pościel (no chyba że ktoś za bardzo rusza się w nocy :D:D), rano będziecie mieć bombowe usta!!!


Dziękuję za uwagę! :D
pozdrawiam



...



...



#2
bernadetta

bernadetta

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 143 postów
:yikes: To o włosach i wodzie mineralnej pierwsze słyszę. Wstyd mi, bo zawsze spłukuję włosy w megagorącej wodzie! Ale od dziś już zmieniam nawyki. ;)

A co do peelingów. Mogę Wam polecić peelingi owocowe, które można kupić w każdej drogerii. W dość dużych tubkach, starcza na długi czas. Cena ok. 3,50.
Ja używam peelingu z drobinkami kiwi. Jest świetny! Gładsza skóra gwarantowana.
Pomaga też na krostki np: na przedramionach tzw. potówki. ;)
Dołączona grafika

#3
maluszek00

maluszek00

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
bardzo ciekawe...
pierwsze słysze :shock:

#4
Laluna

Laluna

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
hmmm...
mój sposób na gładkie nogi i zapobieganie wrastaniu włosków (zarówno na nogach jaki i na bikinii).
Zanim przystąpisz do golenia dokładnie wypilinguj dane miejsce.


Okazuje się, że piling jest dobry na wszystko :)

#5
afrodytaspa.pl

afrodytaspa.pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
Faktycznie - peeling to świetny sposób na wrastające włoski, ale także dobra metoda na poprawienie ukrwienia skóry a co za tym idzie pozbycia się z niej różnych szkodliwych substancji.

#6
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
chyba spróbuje sobie :D

#7
kasiopeja

kasiopeja

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Może i ja spróbuję ;-) .

#8
Marzencia511

Marzencia511

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
ja chyba tez :)
Dołączona grafika

#9
owocowa

owocowa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Fajny ten pomysł z ustami... żeby szczoteczką do zębów.. ;] ciekawe.. spróbuje :)

#10
chmurka

chmurka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 62 postów
Uwielbiam takie domowe sposoby na bycie piękną, nie znałam tego triku z wodą mineralną, spróbuję w najbliższym czasie!

#11
perissa

perissa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
motyw z masażem ust szczoteczką do zębów jest fajny :D

#12
kenji

kenji

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
A czemu tak podreśliłaś tę oliwę z oliwek? Przecież zwykły olej też może być! :) Nawet się dobrze nadaje, bo olej rzepakowy ma dużo witaminy E, która nota bene zwana jest "witaminą młodości", a to tańsze rozwiązanie niż porządna oliwa z oliwek :)

#13
niemloda

niemloda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Ja z domowych sposobów na bycie piękniejszą znam tylko moczenie rąk w ciepłym oleju albo oliwie (to na suche łapki:))
Znacie może jeszcze jakieś inne metody na suchą skórę?:)
[wymoderowano]

#14
kenji

kenji

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
niemloda to moczenie łapek też stosuję, ale używam zwykły olej :) można też posmarować łapki olejem i założyć na noc bawełniane rękawiczki :)

#15
niemloda

niemloda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Spróbowałam z tymi rękawiczkami i jest super.
[wymoderowano]

#16
calineczka

calineczka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 51 postów
polowe juz slyszalam a reszte tez wprowadze :D wydaja sie sluszne[

#17
fazii

fazii

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Peeling domowej roboty kawa z cynamonem super sprawa,bardzo wygładza,stosuję go raz w tygodniu od wielu już lat i nie kupiłam już dawno nic sklepowego.

#18
Lucjan

Lucjan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Tyle że kawa rozgrzewa, więc jak ktoś ma problemy z pękającymi naczynkami, nie powinien stosować peelingu kawowego.

#19
kenji

kenji

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
Lucjan nie słyszałam o tym, że kawa rozgrzewa (w sensie, że w peelingu, bo wypicie gorącej kawy to co innego ;)). Niemniej można zrobić peeling na bazie oleju rzepakowego, który dzięki witaminom wzmacnia naczynka krwionośne.

#20
LesnaChata_pl

LesnaChata_pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
Ja podobnie robię z ustami. Kilka razy w tygodniu masuję usta szczoteczką, taką zwykłą do mycia zębów, a potem nakładam grubo miód taki zwykły spożywczy lub jakieś balsamy do ust na bazie miodu. Oprócz tego przed każdy wyjściem z domu nie ważne, czy to zima czy to lato nawilżam usta kremami lub pomadkami.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych