Skocz do zawartości

Zdjęcie

10 Ktos jeszcze??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
357 odpowiedzi w tym temacie

#21
kasiulka4631

kasiulka4631

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
siemka. okolo roku temu wazylam 54 kilo. Bardzo chcialam schudnac. Poszperalam w necie i znalazlam swietny sposob nazgubienie nawet 15 kilo. Ograniczac posilki Do owocow i warzyw. Jak najmniej posilkow na tluszczU i zadnych fast food-ów!! Ostrzegam przed lezeniem na kanapie calymi dniami przynajmniej godzinka ruchu dzienie. Aha i nie zalecam glodowek jesli nie chcecie sie nabawic efektu jojo!! przez pol roku stosowalam ta diete i teraz waze 45 a uroslam 4cm :!: Aha jezeli chodzi o posilki to nie zabraniamy sobie sniadania ograniczamy obiadek a kolacji najlepiej sie pozbyc:* powodzenia :-)



...



...



#22
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Oj chciałabym schudnąć 10 kg, nie wiem czy mi się uda , jak na razie od dwóch tygodni stosuję dietkę 1000 kal. Codziennie też pedałuję na rowerku stacjonarnym , jak do tej pory to -3 kg. :-)

[ Dodano: Sro 07 Mar, 2007 19:57 ]
Jak widze to tu same chudzielce się odchudzają i niewiem czy dobrze trafiłam ;-) , ja niestety ważę 70 kg, /trzy tygodnie temu miałam 73/ a wzrostu mam tylko 156 :oops: :oops: , niewiem jak długo wytrwam i jakie będą efekty ale bardzo , bardzo bym chciała chociaż spaść do 63 , mam nadzieję , że z waszą pomocą uda mi się wytrwać

#23
Rogalska

Rogalska

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Hej dziewczyny mam 26 lat dwoje dzieci i waże 70 kilo planuje zgubić ok 10-12 kilo.Dobrze że w koncu jest taka strona gdzie mozna sobie troche ponarzekać ostatnio miałam taką depreche ze czym bardziej chciałam schudnąć to tym wiecej jadłam i to przewaznie słodkiego mam juz dość tłumaczenia siebie ze kiedyś schudne ze bede laska chcem naprawde sie za siebie wziąśc.Macie jakies pomysły przyjmuje kazdą dobrą rade mam nadzieje ze mi pomoze ta strona w odzsyskaniu nie tylko fajnej figury ale tez dobrej formy i zdrowia.Moje dzieci tez czasami patrza na mnie i pytaja dlaczego mam taki brzuch czy czasami nie mam tam dzidziusia dlatego koniec juz z tym biore sie za siebie pomóżcie Madziara

#24
Guest_Gosik_*

Guest_Gosik_*
  • Guests
Cześć Dziewczyny

Czytam wasze wypowiedzi i chcę podzielić się z wami moją historią która zaczęła się 15 stycznia 2007 r. Zaczynałam z wagą 74,5 kilo przy wzroście 169 cm a do dnia dzisiejszego waga spadła do 65,5 kg. Jestem bradzo szczęśliwa z tego powodu. Jak to mi się udało? South Beach - dieta najlepsza pod słońcem - czyli bez cukru, białego pieczywa, makaronu i kilogamy lecą w dół. A dotego litry reibos i pu-erth ;) :-D Jeśli zależy wam na czymś napewno dacie radę!

#25
Ankaa

Ankaa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Siemka wszystkim :-) .

Ja mam 169 cm wzrostu i 65 kg wagi. Próbowałam juz chyba wszystkiego, ograniczałam jedzenie do minimum, byłam na róznych dietach, ale nigdy nie pomagało.

Jesli chodzi o tą diete warzywno-owocową, to czy macie jakies specjalne dania?
I ile mozna zrzucić na tydzien?

#26
Guest_Magda_*

Guest_Magda_*
  • Guests
Warzyłam 52 kg a teraz po ciazy mam 62 kg i grube nogi wiszacy brzuch pelno rozstepow no coz nie odmawialam sobie niczego a teraz zaluje jest na to jakas rada?? mam 19 lat. :oops:

#27
Rogalska

Rogalska

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
DO Gosik..... Wspaniale że ci sie udało gratuluje czy mogłabys cos wiecej opisac co robiłas odchudzając sie byłabym wdzieczna no i mam nadzieje ze mi sie tez uda.Pozdrawiam Rogalska :-D :-D :-D :-D :-D :-D

#28
Guest_Magda_*

Guest_Magda_*
  • Guests
Jaka dieta bedzie najbardziej odpowiednia?

#29
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Wszystkie mamy podobne problemy, choć każda ma inną wagę, wzrost. Jak czujesz, że nie jesteś jedna, możesz wymienić się doswiadczeniami i wyżalić to jest łatwiej się odchudzać.
Damy rade dziewczyny. :-D

#30
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
Mniej Pisania więcej pracy:P a tak poważnie wiecej ruchu panie i sie uda!! a Soutch beach jak sie nie myle to coś w stylu low carb :P) to też polecam piękna sprawa cho ja nei korzystam z herbatek niechce mis ie robic ich:P
Bo Każdy z Nas ma Cel

#31
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
ach jaki mądry typ!!!
nie za bardzo sie wymądrzasz?

Każdy robi po sowojemu, bo ma inny organizm. Idź do dietetyka, on ci powie co i jak. Jak się odchudzasz to nie na własną rękę tylko pod kontrolą lekarza.

#32
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
Sorrki jeśli kogoś uraźiłem tym ale do Odchudzania itp trzeba samozaparcia a jeśli sie pisze staram sie i wpierniczam słodycze dalej to chyba coś nie tak albo mi sie tylko wydaje!!
Bo Każdy z Nas ma Cel

#33
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ale nie wolno się poddawać, nawet jeśli zdaży się mała wpadka. Trzeba się poprawić i walczyć dalej. Nigdy ci się nie zdażyło? Na pewno tak.

#34
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
hmmm bo to raz mi sie zdarzyło nie będe liczył bo sie załamie:) ale ciągle pracuje nad sobą!! powiem wam tak w styczniu cel miałem też 10kg mniej jest już te 10 wymarzone ale to nei to samo ciągle od dziś dorzucam sobie np A6W i lecimy dalej z Fatem w dół 3mam kciuki za Was Panie:)
Bo Każdy z Nas ma Cel

#35
Guest_ewela_*

Guest_ewela_*
  • Guests
Hmmm... nie lubie sie ujawniać z moją wagą ale niestety musze bo czuje sie jak gruba klucha;/ mam 174cm a waże 79 kg ... chce zrzucic jakies 10 kg zeby moja waga była poniżej 70 ale tyle razy próbowałam sie za to zabrac. Co zaczne to po tygodniu odchudzania z powrotem wracam do moeje wagi. jeszcze rok temu przed wakacjami ważyłam 74kg i nie było aż tak źle, bo udąło mi sie schudnąć ale teraz to jest katatrofa. nie dlugo bede musiala wyjsc na plaze, pokazac sioe w stroju i co wtedy?? Mam miec wielka dupe, grube nogi i wiszacy brzuch;/ jakos wolalabym tego uniknąć. pOwiedzcie co według was powinnam jesc??? jaki dzienny jadlospis ustalic??

#36
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Przede wszystkim polecam cwiczenia, spacery, basen. Wbrew pozorom nie masz az tak duzo do zrzucenia. Sama napisalas, ze przy 74 czujesz sie calkiem niezle. Ja Ci wierze, bo mam 176 i przy 75 tez czuje sie okej :-)

Tak wiec nie warto zabierac sie za diety, jak bedziesz sie wiecej ruszac, ograniczysz slodycze i kolacje to schudniesz i bez diety ;-)

Oczywiscie zrobisz jak postanowisz, ale dobrze radze - jesli nie ma takiej potrzeby lepiej unikac diet.. :roll:

#37
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ja tez chce schydnac 10 kg. Juz udało mi sie zrzucic 2 kg. w 2 miesiace czyli miesiecznie zjezdzam 1 kg w dol.Na cale szczescie mi sie nie spieszy wiec taki tryb odchydzania mi odpowiada :mrgreen: Najwazniejsze w diecie jest samozaparcie w sobie i wtedy juz wszystko leci z gorki pozdrawiam

#38
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Anja a jaką stosujesz konkretnie dietę , ?

#39
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Becia ja nie mam konkretnej diety jem trzy posiłki dziennie-w tym duzo witamin tzn.owocow i warzyw i po 18,00 juz nic nie jem.I po prostu chudne-fakt te trzy posiłki to takie leciutkie jedzonko(poza obiadkiem,który jem normalnie) no i duzo spaceruje czasami jezdze na rowerze,basen i to wszystko ;-) Aha Nie jem wogole słodkiego ale to tylko dlatego,że nigdy nie lubiłam jesc słodkiego :-D

#40
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Anja jak ja ci zazdroszczę ,ze nie lubisz słodyczy , fakt zanim zaczęłam się odchudzać nie wyobrażałam sobie życia bez słodyczy ale jak na razie ponad dwa miesiące trzymam się poza jedną wpadką gdzie zjadłam kilka markiz , ale dla mnie to ogromny sukces chociaż z upływem czasu coraz mniej myslę o nich i mam nadzieję że tak zostanie :->




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych