Skocz do zawartości

Zdjęcie

10 Ktos jeszcze??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
357 odpowiedzi w tym temacie

#41
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Słodycze to wielka udręka. Ja też uwielbiam słodkości..A jak tu się powstrzymać???



...



...



#42
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Ja do tego stopnia uwielbiam slodkosci, ze mi sie to w glowie nie miesci, ze ktos moze ich nie lubic.. Naprawde.

Uwilebiam slodycze i moglabym je jesc codziennie.. w ilosciach ktorych sobie nie wyobrazacie. Na szczescie wyszlam z tego 'nalogu', ale bylam na takiej fazie, ze codziennie wracajac do domu robilam zakupy, po kilka wafelkow, roznych cukierkow, drozdzowek i sobie to w domku zjadalam popijajac gorzka herbate (dobre chociaz i to, ze byla gorzka :lol: )

Na szczescie sie opanowalam i teraz nie siegam codziennie po slodycze, ale nadal niewyobrazam sobie zycia bez czekolady.. Co jakis czas musze troche zjesc :mrgreen:

A jak sie powstrzymac? Pisalam kiedys - chrom. Dziala. Nawet na mnie :mrgreen:

#43
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Jeszcze niedawno pisałam że coraz mniej myślę o słodyczach ale niestety JA ZNOWU MYŚLĘ , kurcze a wszystko przez tą majówkę

#44
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Becia nic sie nie martw jak lubisz slodycze to je jedz ale troszke sobie je ograniczaj-po co masz sie katowac i nie jesc ich wogole:)

#45
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Witam w Gronie odchudzajacych się!!!

Pozdrwaiam wszystkich serdecznie . Powiem kilka słów o sobie. Otóż mam 36 lat , sporą nadwagę, waże 86 kg przy 162 cm wzrostu. Pragne popracować nad swoją tuszą. Mój I etep to na razie 10 kg. Chciałabym w szybszym okresie schudnąć dlatego postaniowiłam zacząć od diety kopenhaskiej (nie wiem czy wytrwam). Dlatego pragne waszego wsparcia i pomocy. Czy ktos stosował ta dietę i jakich rezultatów można się spodziewać.
:wave:
Dołączona grafika
Pucia

#46
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Pucia 2 witam milusio :-D Ja nie stosowałam tej diety ale znam osoby po tej diecie i wiesz one w prawdzie schudły ale w szybkim czasie przytyły spowrotem :crazy: nie wiem czy jest sens sie tak katowac :blink: Może dietka 1000kal bylaby lepsza dla Ciebie-efekty nie sa natychmiastowe ale za to trwalsze a przede wszystkim jesz to na co masz ochote... ale to jest tylko moje zdanie jakby co mozesz liczyc na moje wsparcie bede trzymala :thumbsup: i dopingowała :clap: :clap: :clap:

#47
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Witamy na forum!

Ja osobiscie nie polecam tej diety. Troszke juz o niej pisalysmy. Zapraszam TUTAJ i TUTAJ

#48
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
Pucia 2 ja również witam :grin: . co do diety kopenhadzkiej to ja osobiscie nie mam do niej zaufania nie mozna tak szybko chudnać bez efektu jojo, a o to chyba chodzi żeby schudnać nie na chwile a na dłuższy czas.Anja, ma racje ja tez proponowałabym diete 1000 kal. Pucia 2 ważymy i mierzymy podobnie. ja na początku diety ważyłam 88 kg :oops: przy wzroscie 165 cm, teraz po prawie 4 tygodniach jest 83 :win: . na początku trzeba odstawić wysokokaloryczne rzeczy i waga zacznie spadać :shock: :mrgreen:

Więcej o mnie i o moich zmaganiach na poscie 60kg - to mój cel w folderze chcę schudnać - powyżej 20 kg.


Mam nadzieje że zostaniesz z nami na dłużej

#49
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Pucia 2 ja również nie polecam ja po ur dziecka ważyłam 91 kg dzięki tylko diecie 1000 kal udało mi sie troche zrzucić do 82 kg ze względu na małe problemy porzuciła diete i waga z powrotem pokazuje 88 kg ale zrzuca i tobie też sie uda razem z nami ma 174 wzrostu

#50
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Dzieki Dziewczyny za powitanie i cenne rady :!:
To prawda co piszecie, Ja kiedyś ograniczałam się w pieczywie, słodyczch i kolacji i w ciagu roku schudłam 20 kg. Teraz w ciagu 1 roku za duzo sobie pozwoliłam i niestety przytyłam ok 8 kg :oops: dlatecho chciałabym to zgubić. A chciałabym zrobić to w krótkim czasie bo szykuje mi sie wesele i wyglądam tragicznie. Ale jak mi się nie uda to będe stopniowo tak jak robiłam to 2 lata temu. Jednak będę zaglądać na forum bo kontakt z Wami będzie mnie dopingował. Jestem pełna podziwu dla Was - Dzięki
Dołączona grafika
Pucia

#51
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Pucia 2, zaglądaj do nas jak najczesciej :mrgreen: zawsze jest wesolo i mozna znalesc duzo fajnych informacji :mrgreen:

#52
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Witajcie Kochani :clap:
To ja Pucia , żyje po pierwszym dniu diety kopenhaskiej ale naczytałam sie tyle o niej że chyba jest bez sensu- mieliście rację. Niemniej jenak może wytrzymam kilka dni a jak nie to będę się ograniczć stopniowo i informować Was o moich sukcesach bądź też o porażkach. Obecnie jestem po kawie , siedzę w pracy, zajrzałam na forum ale cisza. Odzywajcie sie i podtrzymujcie mnie na duchu . zaczełam od 86,6 kg - za tydzień podam Wam wagę i zobaczymy czy mnie wysmiejecie :lol:
Całuski :wave:
Dołączona grafika
Pucia

#53
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Piucia trzymamy kciuki :thumbsup:
zagladaj również do Hady Parku na ploty miło czasami pogadać o czymś innym niż odchudzanie

#54
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Na pewno nikt Cie nie wysmieje ;-) Nie taki cel tego forum. Trzymam kciuki, zeby spadlo jak najwiecej! ;-)

#55
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Pucia my tu jesteśmy od tego,żeby się wspierać a nie wyśmiewać :!: :!: :!: Ja trzymam za Ciebie :thumbsup: i na pewno wytrzymasz na tej diecie-skoro juz podjęłaś wyzwanie :mrgreen: Pisz nam jak Ci idzie...

#56
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Na tym forum nikt się nie wstydzi :!: :!: Ty też nie musisz :!:

#57
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
no pewnie że cie tu nikt nie wyśmieje, każda z nas ma tu jakiś cel i jesteśmy tu po to żeby sie nawzajem wspierać. Tak więc Pucia 2, głowa do góry i pisz jaki Ci idzie.

#58
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
witaj pucia , ja też trzymam kciuki :thumbsup: , co do kopenhaskiej jestem przeciwniczką ale to twój wybór , zaglądaj do nas czesciej :-D

#59
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Cześć |Dziewczyny
Dzięki za słowa otuchy, myślę że razem damy radę. Macie fajne suwaczki, ja próbowałam go zrobić - nawet mi wyszedł ale później nie umiałam go przenieść i nie wiem jak później ewentualnie zmieniać wagę - prosze podpowiedźcie bo u mnie z angielskim słabo a bardzo mi sie podobają- od razu widac co i jak. Po drugim dniu diety o.k ale zawsze dla mnie najgorsza jest sobota i niedziela. Muszę być silna.
Dobranoc.
Dołączona grafika
Pucia

#60
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
tu znajdziesz instrukcje http://www.diety.pl/...k/5264.htm#5264




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych