Skocz do zawartości

Zdjęcie

kosmetyki pielegnujace cialo podczas odchudzania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#1
apropo

apropo

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
rozpoczynam topic... ja jak najbardziej uzywam i polecam wszelkie kremy,balsamy wyszczuplajace,antycellulitowe i ujedrniajace. bez tego ani rusz podczas utraty zbednych kilogramow :mrgreen:

osobiscie uzywalam roznych specyfikow, ale koniec koncow powracam do [glow=blue]serum intensywnie wyszczuplajacego i ujedrniajacego firmy eveline.[/glow]



...



...



#2
bazylinka

bazylinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
Witam ja też używam tego serum wcześniej miałam całą serie z avonu ale ten z eveline jest super i cena też przystępna

#3
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja kupiłam w ciąży serum evelin na rozstępy ale jakoś nie pomógł teraz bede go używała
i jeszcze z avonu mam na cellulit teraz kupiłam troche drogi ale zobaczymy jakie będą rezultaty
mam taki problem ze bardzo szybko trace zapał do regularnego wcierania kremów tego typu :oops:

#4
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
sabcia, ja też mam ten problem, a to trzeba wcierać 2 razy dziennie. to trudne zwłaszcza jak nie masz czasu
ja używam ujędrniającego Nivea z Q10

[ Dodano: Pon 26 Mar, 2007 13:28 ]
i ujędrniającego do biustu z avonu wypróbowany i jest super

#5
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
musze sie właśnie jeszcze w ten do biustu zaopatrzyć

#6
bazylinka

bazylinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
nadzwyczajna mówisz że ten do biustu z avonu jest dobry? bo zastanawiałam się nad jego kupnem wcześniej miałam ten eveline i też był fajny ale chciała bym zmienić na jakiś inny

#7
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Dobry jest, ja już drugi raz go kupiłam i jestem zadowolona. chciałam w zasadzie spróbować innego, ale stwierdziłam, że jak już ten jest wypróbowany to lepiej kupić ten. Dlatego nie mam porównania z innymi. Ale jest super wg mnie..

#8
bazylinka

bazylinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
ja już dwa razy kupowałam ten zeveline dlatego teraz chce zmienić na jakiś inny i pokieruje się twoją sugestią i kupie ten z avonu

#9
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja jestem zadowolona. Moja kumpela twierdziła, że tak bardzo ujędrnia,że ją piersi bolały. I przestała używać. Ale ja używam. Spróbuj, najwyżej będzie na mnie... :-/

[ Dodano: Sro 11 Kwi, 2007 08:03 ]
Jak kupisz w promocji to nie będzie tak bolało.. ;-)

#10
bazylinka

bazylinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
ja raczej nie mam kłopotu z balsamami rzadko się zdarza żeby mi coś nie pasowało albo żebym nie mogła urzywać.Gorzej a z kremami bo ciężko mi dobrać i cały czas eksperymentuje z nowymi. ale ok jak by coś to będzie na ciebie hi hi

#11
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Biorę to na siebie. :-D

#12
vanilla

vanilla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Ta linia eveline jest dla mnie zaskoczeniem, niska cena i swietna jakosc. Ja akurat jestem fanka balsamu do biustu, ale skoro zachwalacie ten wyszczuplajacy to oczywiscie sprobuje .. Narazie uzywam l'oreal emulsji ujedrniajacej ..jako balsam fajny, ale efektow nie widac ;-)
Statek jest bezpieczniejszy, gdy kotwiczy w porcie, nie po to jednak buduje się statki ;)

#13
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
A ja polecam L'oreala Perfect Slim Pro - z jednej strony żel, z drugiej masażer. Dostałam od mamy i pewnie nie było tanie ale pomyślałam, że jak się skończy żel to zostanie masażer. Teraz jest nowy z innym masażerem ale generalnie aby takie kosmetyki działały najważniejsze jest wcieranie i to zniechęca na dłuższą metę. A to jest patent bo jeździsz sobie po dupci i gdzie tam chcesz a potem wcierasz szybko krem i po robocie. Ja nie mam jakiejś delikatnej skóry i nie robią mi się siniaki od razu ale po tym masażerze na drugi dzień dostałam zawału patrząc na swoje ciało :yikes: Oczywiście można delikatniej...po kilku dniach skóra się przyzwyczaja. Proponuję wykorzystać ślubnych czy w ogóle facetów jakichkolwiek i wtedy zamiast pracy - przyjemność :clap: :thumbsup: :clap:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#14
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
ja to faceta inaczej wykorzystuje^^ do cwiczen róznego rodzaju... zawsze mnie miesnie bolą :grin:
Dołączona grafika

#15
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
No ale taka gra wstępna z masażerkiem to lekka odmiana, no nie??? Odpisałam Ci ciepło w podzięce za wsparcie,,,chyba na moim pamiętniczku :hmmm: jeszcze się gubię :blink:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#16
abstynent1981

abstynent1981

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Ja kosmetyków nie stosuję ;) Tylko Old Spice i pumex :-P

#17
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
no baa:D z oliwka w zelu jest fajna:D wiec z masazerkiem tez bedzie :fun: :fun:
Dołączona grafika

#18
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

Ja kosmetyków nie stosuję ;) Tylko Old Spice i pumex :-P

:yikes: ło matko,to jak się golisz????? nie golisz się? masz brodę i wąsiska? :shock: ;-)
a szampony? a po ew goleniu?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#19
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
:mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: Buuahaaaaaaaaaaaaaa, nie wytrzymam :grin:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#20
abstynent1981

abstynent1981

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
A no fakt zapomniałem o szamponie i mydełku :oops:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych