Skocz do zawartości

Zdjęcie

kosmetyki pielegnujace cialo podczas odchudzania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#41
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
pozyjemy zobaczymy.. narazie nic mi nie wisi.. wiec jestem dobrej mysli.. ale przeciez jeszcze 23 kg do zgubienia :yikes:

teraz sie zestresowałam :blink: :grin:
Dołączona grafika



...



...



#42
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
szczypta_cukru, jasna cholera ale młodziulka i na dodatek wyyyysoka jesteś :))))ja to nie dosc ze staruch to jeszce kurdupelek :fun: :fun: :fun:
Dołączona grafika

#43
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kamkam, no to tak samo jak ja możemy sobie rękę podać hahahahahaahaa

#44
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
ahahaha starszawe kurdupelki wszystkich krajów ŁĄCZCIE SIĘ!!!!hihihi :fun: :fun: :fun: :fun:

i wierszyk:

Anja i Kamila juz za chwileczke przybija ze sobą kurdupelkowa piąteczkę ;-) ;-) ;-) ;-)

hihihi :grin: :grin:
Dołączona grafika

#45
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Mnie w sumie tylko brzusio wkurza po ponoć i dupska nie mam wielkiego i nogi względnie też ale ten brzuch!!Jutro chyba sobie kupie ten balsam z Ziaji i jak przetestuje to zdam relacje a może jeszcze coś fajniejszego w Kraku wynajdę. :mrgreen: :lol:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#46
kamkam

kamkam

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 90 postów
Iskierka ;-), no brzuchol mój to mnie mega turbo najgorzej wkurza...reszta tez ale też podobno nie jest tak źle jak mi sie wiecznie wydaje...ale brzuch....fak sziet fak!!!nie luuubie goooo nie lubie ... brzuchol wstręciuchol.
Dołączona grafika

#47
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kamkam, hahahahahahaa no jasne,że przybiją :clap2: :clap2: :clap2:

#48
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
hehe... Iskiereczko kochana pamietaj.. kupiłam sobie ostatnio superlinię i tam był duzy artykuł pt "za duzy luz" czyli o tym jak skóra moze wyglądac po odchudzaniu..

przede wszystkim trzeba zapobiegac cyli ujedrnianie.. masaze szorstką gąbką, peelingi ujedrniające.. zimny-ciepły prysznic, balsamy ujedrniające... wazny jest kolagen

poza tym czytałam ze raz w tygodniu mozna np zawinąc kostki lodu w woreczek i jezdzic po brzusiu...

no i oczywiscie cwiczonka.. bo brzusio to nie tylko skóra ale rózwniez i miesnie...

strsznie sie wystrasyłam ta skórą bo do tej pory to w sumie.. owszem był balsam ujedrniający raz na dwa dni.. dwa razy w tygodniu peeling.. ale to wszytsko.. od dzisiaj codziennie i systematycznie ;-)

buziolki :lovers:
Dołączona grafika

#49
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

od dzisiaj codziennie i systematycznie ;-)


kurcza a ja to nic normalnienie nic używam musze sie obkupic

#50
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
no bo odchudzanie swoją droga.. a skóa jednak przez te kilogramki tez ucierpiała i sie rozciagneła
Dołączona grafika

#51
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
No ja też niczego nie używam takiego ale może pora i warto zacząć... :hmmm:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#52
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja najbardziej podczas diety dbam o piersi, bo to one na tym najgorzej wychodzą :cry:

#53
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
serio :blink: bo mi cycki poki co nie zmalały.. moze na nie po prostu jeszcze kolej nie przyszła.. ale tez zaczne ;-)
Dołączona grafika

#54
Mainti

Mainti

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Czyli ogólny wniosek jest taki, że wszystkie specyfiki antycellulitowe to jeden wielki szajs i nie warto keszu wydawać, tak ??
Bo się zastanawiałam nad zakupem jakiegoś, ale teraz chyba już się rozmyśliłam ^^

#55
martuuuskaa182

martuuuskaa182

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
Ja probowalam wszystkiego ale mam tylko dwa sprawdzone - nivea god bye cellulite i te z serii eveline. Rewelka:)

#56
ania24_ia

ania24_ia

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Kiedyś był taki program pt."Jak dobrze wyglądać nago" na kanale TVN Style i testowano kremy antycellulitowe.Najlepiej wypadł Nivea Good bye Cellulite, skasował nawet te najdroższe kremy.Może warto wypróbować.Czy ktoś wie,ile kosztuje?
Dołączona grafika

#57
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

.Czy ktoś wie,ile kosztuje?

To kosztuje koło 30 złotych.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#58
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Też mam brzuchol w rozstępach i zwisający po ciąży... (taka paskudna skóra) masaże w takiej szorstkiej rękawicy..., brzuszki mało dały... najgorsze te rozstępy....
Co na to poradzicie? :?:

Pozdrawiam brzuchatych
Magdziołek
Dołączona grafika

#59
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Podobno zimny prysznic pomaga ujedrnic skore. No i kremy ujedrniajace oczywiscie :-)
Raz w tygodniu peeling ciala, wlasnie przy pomocy szorstkiej rekawicy i specjalnego kremu do peelingu tez pewnie troche by pomogl. To nie daje oczywiscie rezultatow od razu.
Podobno rozstepy nie schodza, moga tylko zblednac i stac sie slabo widoczne.

#60
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Zbledły, to fakt kremy, masaże i chyba takie już zostaną...........

Fajny krem teraz sosuję Eveline 3D, rozgrzewający - do modelowania sylwetki. Zresztą wyczytałam tu na forumku, ze ktoś go stosuje i chwali. Po wmasowaniu tego kremu w odpowiednie miejsca - paliło mnie przez 30 minut :!: Miało być ciepło, abyło gorąco.... może za dużo wmasowałam?

Pozdrawiam
Magdziołek
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych