Skocz do zawartości

Zdjęcie

kosmetyki pielegnujace cialo podczas odchudzania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#61
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
ja mam perfecta extra slim firmy DAX cosmetics tez tak mocno pali,rozgrzewa porzadnie.Ale do brzucha i posladkow oraz biustu uzywam firmy AA(expresso slim)bo sa dla wrazliwej skory,a alergicznie reaguje na duzo kremow.
O skutkach nic napisac nie moge bo od niedawna je mam



...



...



#62
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
a to mój przepisik:
jedrne nogi - i troche wyszczupla :-D
pełna szklanke sypanej kawy zalac w jakims garnuszku polowa szkalanki wrzatku i przykryc na 5 minut, odcedzić, do fusów dodac miąsz i sok z polowy grapefruita i wymieszac... (poczekać chwilke az troche przestygnie.
ta papke nalozyc na uda (dziala tez na pupe i brzuch :-D ) i owinać nogi zwykla folia spozywcza. a nastepnie te miejsca owinac cieplym kocykiem i posiedziec 20 - 30min (popijajac zielona herbatke ;-) )
pozniej spłukać letnia wodą (można przy splukiwaniu zrobic przysznic cieplo-zimno, daje lepszy efekt :-D ) a pozniej wklepac balsam wyszczuplający
no i powtarzac przynajmniej raz w tygodniu...
POLECAM!!! Sprawdzilam i naprawde dziala :mrgreen:

#63
Laluna

Laluna

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
Czy ktoś próbował ekologicznych, naturalnych kosmetyków?

Osobiście moge polecić Weledę w walce z cellulitem i rozstępami.

A z kawą słyszałam jeszcze taki trik, że fusy dodaje się do ulubionego żelu pod prysznic i wciera w wybrane miejsca (brzuch, uda, posladki). Mozna użyć specjalnej rękawicy :)

#64
seeya84

seeya84

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 25 postów
Ja jeszcze słyszałam o masażu miodem,ale nie próbowałam :hmmm:
na razie używam rozgrzewającego slim 3D eveline i efekty są,małe ale jednak :clap2:

#65
calineczka

calineczka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 51 postów
ja robie pilling z kawy jest dobry na wszytsko

#66
Mamcia1

Mamcia1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
Oj chyba będę musiała tego peelingu wypróbować skoro tak zachwalacie :)

#67
kenji

kenji

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
ja też lubię ten kawowy, tyle że ja do niego daję jeszcze trochę oleju, takiego normalnego, rzepakowego. On ma dużo witaminy E, więc wygładza i ujędrnia skórę, a przy okazji natłuszcza i nie muszę już potem stosować żadnych oliwek :)

#68
Guest_eiger_*

Guest_eiger_*
  • Guests
zgadzam się piling kawowy potrafi zdziałać cuda ale nie za pierwszym razem.

#69
kenji

kenji

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
eiger - a jaki kosmetyk działą cuda po jednym użyciu? ;) wiadomo, trzeba stosować regularnie :) wygładzi i pomoże zachować jędrność skóry.

#70
AvetPharmaSklep

AvetPharmaSklep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
Polecam produkt Bielendy. Przyda się podczas odchudzania, jak i w walce z rozstępami. (W czasie ciąży.) Sexy Mama. Bardzo dobrze nawilża skórę, wzmacnia. Poprawia niesamowicie elastyczność. Koszt? 15 zł za 150 ml opakowanie.

#71
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
ja uzywam serum do biustu z perfekty. a na cellulit wszystkie specyfiki z eveline:zielony,niebiesko-srebrny diamentowy,czerwony, obecnie mam czerwony z eveline,cellu break z avonu i jakiś wyszczuplające serum na cell z kolastyny. smaruje sie regularnie 2x dziennie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych