Skocz do zawartości

Zdjęcie

POMÓŻCIE!!! SZUKAM MOTYWACJI!! Chce schudnąć 5kg !!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Girl

Girl

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 27 postów
Witam wszystkich :-D Mam 15 lat ważę 57kg ! :-/ ! Chciałabym obniżyć swoją wagę do max.52 (bo niżej to grozi mi niedowaga) Zalogowałam się tutaj aby znaleźć od was pewną motywację. :-P Chcę dowiedzieć się jak można odchudzać się "z głową" i bez żadnych efektów jo-jo. napiszcie mi jak mam się odżywiać co mam zmienić w swoim jadłospisie i może jakie mam ćwiczonka wykonywać.


BARDZO PROSZĘ POMÓŻCIE !!!

Z góry dziękuję :-)
Dołączona grafika



...



...



#2
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
witaj na forum.Żeby coś zmienić w Twoim jadłospisie to musielibyśmy wiedzieć co dotychczas jadłaś.Musisz poczytać forum i na pewno znajdziesz cos dla siebie .Załóż sobie bloga i pisz co jadłaś tam na pewno na bieżąco skorygujemy Twoja dietkę jakby było coś nie tak.Do dzieła :-D

#3
Girl

Girl

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 27 postów
hmmm. normalnie to jadałam ok.4 posiłków dziennie
I śniadanie
śniadanie
obiad i
kolacje.
kolacje przeważnie jadam ok 20 (wiem że tak się nie powinno jadać) co do słodyczy to codziennie muszę mieć coś słodkiego w ustach nie umiem się opanować widzę że mama kupiła czekolade to odrazu na nią napadam i zaczynam konsumować. :(( Plusem jest to że jest ze mnie taka "wodopijka" ponieważ lubie pić dużo wody hehe i chyba dzięki temu nie przybieram tyle na wadze. kiedyś byłam szczuplejsza każda dziewczyna zazdrościła mi mojej figury a teraz jest odwrotnie ja zazdroszcze innym :(


Doradźcie co powinnam jeść i jak w jakich ilościach (to przede wszystkim) Obiecuję że Dostosuje się do nowych regół żywieniowych !!
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych