Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mój pamiętnik-czyli jak zgubić zbędne kilogramy do 40 ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#21
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
sylwia9733, jak ja bym chciała jką prace którą bym mogła w domu wykonywać :blink:



...



...



#22
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
uff ,to ulżyło ,cieszę sie że Ci się tak fjnie układa i bedziez miala więcej czasu na domek przed świętami-chociażby na dojazdach zaoszczędzisz :grin:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#23
sylwia9733

sylwia9733

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 97 postów
wlaśnie i dzieciaczki nie będę bladym świtem wstawać tylko jak bozia przykazala o 7 przecież to nieludzkie kiedy corcia ma do szkoły na 12.30 to siedzi w śwetli cy od 6.45 i to samo moj przedszkolak.Wiem inne dzieci mają podobnie ale jeśli można -zobaczymy ..ale pomyślcie mogę usiąść w piżąmce lub dresie nie umalowana i bez fryzury super...
Dość tych zachwytow
teraz dokończę menu
:arrow: obiadokolacja z konieczności warzywa na patelnię ,bo zlądowaliśmy wszyscy razem dopiero o 18.45 jestem skonana ,bo nalazilam się jak głupia w poszukiwaniu czapeczki mikołajkowej takiej porządnej z materialu a nie flizelinopochodnej ,jeszcze zakupy ,angielski corci no i zrobil się wieczor ale ile za to kalorii spalilam .Oczywiście przypomniało mi się ,że w zeszlym roku mlodemu sprezentowalam czapeczkę takową tylko wyniosłam to piwnicy ze stroikami z ich pokoju oj skleroza
zmykam ,wymoczę się pooglądam tv i lulu a forumowiczki kolejny dzień bez wpadki :clap:
moj pamiętnikDołączona grafika
-----------------------------------------

#24
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów

mogę usiąść w piżąmce lub dresie nie umalowana i bez fryzury super...

eeee no ja nie wiem czy to dobry pomysł :hmmm: :hmmm: znając siebie mogłoby to sie źle skończyć :hmmm: :hmmm:

#25
sylwia9733

sylwia9733

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 97 postów

eeee no ja nie wiem czy to dobry pomysł znając siebie mogłoby to sie źle skończyć

hm co masz na myśli ?ze ja to już tak na zawsze pozostanę??taka zaniedbana -zresztą muszę się przyznac ,że jak wracam do domu to pierwsze co robię to zmywam makijaż kremik wklepuję i wygodna bluza +spodnie mam takie fajne z czasow ambitnych spodnie fitnessowe i sportowe bluzy więc...
ja tu gadu gadu a zapomnialam na śmierć o prawozdanku ,bo potem zapomnę i do wieczora już nie będę wochodzic ,bo muszę przecież przygotować wszystko do przeprowadzki pozgrywać ,posprawdzać no i takie tam

:arrow: dwie deski jak wy mowicie z serem żółtym
:arrow: kawa z mlekiem
:arrow: parowka odtłuszczona(cieniutka)
:arrow: pół pomidora ,ogórek kiszony
:arrow: male jabłko


reszta potem .Nie wiem co się dzieje ale od wczoraj wieczor boli mnie żołądek jak by mi ktoś tak porządnie dołozyl .Nadmienię tylko ,że w strsie nigdy nie boli mnie żołądek ,nie mam wrzodow ,narządy hm..brzuzne ok więc co to??
Chyba wezmę no-spa może pomoże :-/
Mam jeszcze jedno pytanko kto byl na bajce "Piorun" warto iść ???
pozdrawiam do wieczorka :-/ :-/
moj pamiętnikDołączona grafika
-----------------------------------------

#26
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
ja po domu chodze jak ostatnia sierota-spodnie dresowe i do tego bluza.Makijazu nie mam prawie nigdy bo alergiczka jestem i placze po tuszach i cieniach.Ludzie juz sie przyzwyczaili ze ja sie nie maluje.Mam tylko jeden krem nawilzajacy ,ktory mnie nie uczula i to wszystko.
W domu nie masz sie co przejmowac,byle by wygodnie bylo.

#27
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Mam jeszcze jedno pytanko kto byl na bajce "Piorun" warto iść ???

Coś mi się kojarzy, że Ruby z naszego forumka była. Zajrzyj do jej temaciku
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#28
sylwia9733

sylwia9733

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 97 postów
Dobra jesateśmy w domku corcia lekcje robi a ja polatam po forum
sprawozdanie jedzeniowe :arrow: siemie lniane 1/2 szklanki ,bo za gęste zrobiłam
:arrow: 3 kawki z mlekiem :arrow:dwie deseczki -male jedna z pomidorem ,a druga ful wypas pomidor ,ogorek,szynka,ser żółty :arrow: przewiduję jeszcze kisiel ,bo słodkiego mi się chce i oczywiście moja ukochana herbata zielona,bo czerwona wyszła
Anusiak, dzięki serdeczne za informacje zaraz skoczę do niej pa
moj pamiętnikDołączona grafika
-----------------------------------------

#29
bernadeta

bernadeta

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
:-( Ja tam w chalupie nie dalabym sie zaszufladkowac -wolalabym isc w ludzi . no ,ale jak masz jeszcze male dzieciaczki -to jednak warto nieraz z czegos zrezygnowac i miec wszystko na oku. zycze powodzenia , :-)

#30
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
sylwia9733, ale ten ser żółty to light? Bo innego nie mozna jesc to bomba kaloryczna
Ja tez sie nie tapetuje a w domku muszę wygodnie się nosić więc na pewno dresik lub ala dresik pizamiki ;-) nosze.Chciałabym bardzo ale to bardzo nie musiec iśc do pracy niemniej mój rytuał jest taki że mimo iż mam weekendy wolne zawsze wstaje rano i wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonuje w dni wolne tak samo jak w dni pracy :grin: bo muszę rano wstać jak zwykle z innych przyczyn.Wiem po sobie ze jakbym nie musiała to raczej kiepsko z samodyscypliną by było :oops:

#31
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

jak wracam do domu to pierwsze co robię to zmywam makijaż

A ja wogóle się nie maluję :blush:
No chyba,że na jakąś duuuużą imprezę. Wiem,że przydało by się,ale jestem zbyt leniwa.

#32
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

A ja wogóle się nie maluję :blush:
No chyba,że na jakąś duuuużą imprezę

ooo to tak jak ja. Czasem sobie zrobię oko ale tylko cieniami bo po prawie wszystkich tuszach łzy się leją strumieniami
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#33
sylwia9733

sylwia9733

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 97 postów
dziewczynki ! niestety muszę się przyznac ,że najgorszą moją wadą jest kontrola czyli muszę wiedziec co robią jak gdzie itp ale pracuję nad sobą ,bo się w tym spalam stąd tak często się nakręcam negatywnie dlatego potrafię b. schudnąc jak i przytyć -uccieczka przed problemami w jedzenie uff wyrzucilam to z siebie dlatego dobrze będzie mi w domciu a ja pracowalam zawsze sama czyli sama bylam w biurze a jak zatęsknię za towarzystwem mogę się spotkać ze znajomymi poza tym zawsze martwię się na za pas..

jesli chodzi o malowanie to:mam bardzo ale do bardzo bladą ,jasną karnacje jeśli nie wypocznę dobrze to i cienie pod oczami :-( wystarczy ,że tak wyjdę na ulicę ludzie się oglądają wyglądam na chorą i to bardzo a w domu przynajmniej skóram i odpoczywa
Najgorsze jest to ,że wczoraj pożarlam wręcz prince polo xxl :blush:
nie mialam wczoraj czasu wchodzic
ale tak ogólnie to zjadlam przez cały dzień 4 kanapk cchleba zszyneczką ,pomidora dużego ,3 ogorki kiszone 3 klopsiki łyse bez sosu gotowane 4 kawy z mlekiem 3 plastry sera salami talerz rosołu no i to nieszczęsne prince polo

jeśli chodzi o produkty tzw lajt to mam własną teorię ma mniej kalorii czegos wiecej wiec na jedno wychodzi ide...młego dnia
popołudniu zabieram dzieci do kina na Pioruna ciekawe czy fajny tak jak reklamują
moj pamiętnikDołączona grafika
-----------------------------------------

#34
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
sylwia9733, no i niestety należa Ci się baty za to prince polo :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: ;-)

#35
sylwia9733

sylwia9733

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 97 postów
schudlam !!!!!!!! aę 62.400g ale e mam porażkę jedzeniowa pre weekend obzarstwo wszelkie -ciasta ,slodycze, heh sama niezdrowa żywność.Nawet nie mialam odwagi się mierzyć cm. lece i cekam na kolejną porcję batow papa
moj pamiętnikDołączona grafika
-----------------------------------------

#36
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
sylwia9733, masz farta ja tez nie bardzo dietkowałam także nie moge manta sprawić :grin:

#37
sylwia9733

sylwia9733

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 97 postów
ina44, doceniam Twoją szczerość ale i tak podle się czuję ale to pewnie dlatego ,że w lodowce mam samą tzw. tłustą żywność muszę koniecznie iść dziś na zakupy :-? Mierzenie się cm. zawieszam na kolejny tydzień .Nie wiem ale pewnie mnie chandra bierze.Zakopać się w łóżku i przespać do wiosny zero słońca kurczę oszaleć można sprawozdanko jedzeniowe.
chleb z serem żółtym i ogórkiem plus kawa mlekiem :arrow: :-?
reszta potem,tera idę zarabiać na ten chleb pa.
moj pamiętnikDołączona grafika
-----------------------------------------

#38
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
sylwia9733, porusz pupe z domu i idź po dietetyczne zakupy a po spacerku na świeżym powietrzu zrobi Ci sie lepiej i jedzonko będzie odpowiednie ;-)

#39
sylwia9733

sylwia9733

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 97 postów
wlaśnie mam taki zamiar ,bo nawet ju nie mam czym naczyń umyć i do marketu machnę się na pieszo a co tam
moj pamiętnikDołączona grafika
-----------------------------------------

#40
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
sylwia9733, widze ze u Ciebie biją więc sie nie odzywam

mam nadzieje że bajka była fajna i dziecia sie podobało




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych