Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mój pamiętnik-czyli jak zgubić zbędne kilogramy do 40 ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41
sylwia9733

sylwia9733

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 97 postów
sabina, BAJKA BYŁA FAJNA SZKODA TYLKO ,ŻE NIE WIEDZIALAM O TYM,ŻE BAJKA BYLA WYŚWIETLANA W DWÓCH WERSJACH 3D I ZWYKLEJ MNIE TRAFIŁA SIĘ ZWYKŁA JAK ZWYKLE NA BAJCE POD KONIEC URONIŁAM KILKA ŁEZ MÓJ 6-LETNI SYN TAK PŁAKAL ,ŻE KOSZULKĘ MIAL CAŁA MOKRĄ PO JEDNEJ STRONIE TAKI WRAŻLIWY ZA MAMĄ;).
A OTO ROZPISKA JEDZENIOWA
RANO KANAPKA Z SEREM ŻÓŁTYM I KAWA MLEKIEM POTEM DŁUGO ,DŁUGO NIC ,2 JABŁKA,OBIADEK DZIECIĘCA PORCJA ZIEMNAKÓW PLUS BURACZKI PLUS PÓŁ JAJKA SADZONEGO BO DRUGIE PÓŁ MI CORKA ZJADLA.POTEM 70G RODZYNEK W CZEKOLADZI NO I POTEM MISECZKA TWAROŻKU E ŚMIETANĄ I MOŻE ZE DWIE HERBATY W CIĄGU DNIA WIEM NĘDZNIE. :uklony: :zdenerwowany:
moj pamiętnikDołączona grafika
-----------------------------------------



...



...



#42
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
sylwia9733, błagam :uklony: pisz z małej litery to sie czyta okropnie .Żarełko nie było złe tylko te rodzynki dlaczego były w czekoladzie :roll:

#43
sylwia9733

sylwia9733

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 97 postów
wiem ,ze muszę pisać małą literą ,widocznie machnęlam caps lock niechcący ,bo nie patrzylam na ekran a potem już mi się nie chcialo poprawiać .... :uklony:
no nie wiem po co te rodzynki po prostu musialam nie mogę się obejść bez ociupinki slodkiego a :uklony: chrom na dzialam na mnie wręcz przeciwnie :-?
moj pamiętnikDołączona grafika
-----------------------------------------

#44
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Sylwia -widzę ,że juz wytłumaczona jesteś ,ale ja jeszcze tak dla zasady :tongue: :
Zasada 6 netykiety brzmi
nie nadużywaj formatowanie tekstu !

Na Forum można pisać zarówno czcionką pogrubioną jak i kursywą. Jednak pamiętaj, aby nie nadużywać formatowania. Wykorzystuj je tylko wtedy, kiedy przyczyni się do poprawy czytelności informacji lub chcesz zaakcentować jakiś istotny fakt. Natomiast pisanie całej swej wypowiedzi np. czcionką pogrubioną jest niemile widziane przez innych
to tyle :whistle:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#45
sylwia9733

sylwia9733

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 97 postów
wiem i chylę czoła :uklony: :uklony:
moj pamiętnikDołączona grafika
-----------------------------------------

#46
sylwia9733

sylwia9733

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 97 postów
Moje poczynania jedzeniowe wczoraj raczej nie przypominają dietki po prostu normalne jedzenie plus :oops: batonik.Wstyd mi.Ale jak mawiała moja babcia mleko się już rozlało....

Dzisiejsze jedzonko to
:arrow: kanapka z serem pomidorkiem i ogorkiem plus kawa z mlekiem
:arrow: siemie lniane 3/4 szklaneczki
:arrow: 2 kanapki z serkiem bialym piątnica.
:arrow: 3 szklanki herbaty ,bo coś mnie dziś telepie i tebletka na gardlo do ssania,cóż zbliża się Wigilia to i przeziębienie tradycyjne może być oby nie ,bo mam kupę roboty
ok.zmykam ,bo za godzinę musze być na zebraniu odezwę się wieczorkiem papatki .tem
jestem już z powrotem paskudnie na dworze nadal leje brrr.
Podam już raporcik jedzeniowy choć jeszcze jest w swerze wirtualnej
:arrow: kawa mlekiem
:arrow: 5 kawaleczków chudziutkiego gulaszowego z szynki bez sosu....
:arrow: warzywa na patelnię w skladzie:czerwona fasolka,szparagowa zielona,szparagowa żółta,kukurydza,por,papryka,bakłażan.
:arrow: z 2-3 jabłka,pomidor
:arrow: do spania tabletka b. słodka i dobra;) na gardło prawie jak cukierek:)
moj pamiętnikDołączona grafika
-----------------------------------------

#47
sylwia9733

sylwia9733

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 97 postów
Witam ,ranek pod względem dietkowym ok czyli
:arrow: kanapka z ogorkiem świeżym i pomidorem plus kawa zmlekiem
potem mi sie pogorszyło
:arrow: 2 kanapki z twarożkiem lekkim piątnica
i potem poleciało kawka ,pięć ciastek jeżyk plus kawalek no może dwa ptasiego mleczka :cry:
a tak mnie dziś nosi ,że najlepiej wyszlabym z domu trzaskając drzwiami i jeszcze nakrzyczała na siebie i kogoś -tylko nikogo nie ma :roll: pewnie to znp.Straciłam wene do buszowania po forum.Rano zajrzalam do skrzynki pocztowej ,bo wczoraj zapomnialam,otwieram -rachunek za internet i jak otworzylam tak zaraz usiadlam 398,-do zaplaty!!!! To ja za telefon i dzwonie że jest pomyłka na to kobietka że to niemożliwe to ja poproszę z kierownikiem przełączyli mnie i tam sobie wyjaśnilam calą sprawę i nawet mnie nie przeprosili !!! Gbury
[/b]
moj pamiętnikDołączona grafika
-----------------------------------------

#48
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
na slodycze jedna rada masz brak chromu pewnie wiec musisz jesc kasze lub platki gryczane albo kasze preparowana bo tam jest tego najwiecej
dodatkowo orzechy roznorakie i zarodki pszenne powiny zalatwic sprawe

#49
sylwia9733

sylwia9733

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 97 postów
Szpinaczku ,ja przyjmowalam chrom w tabletkach to byla po prostu masakra......ale skoro mowisz ,że kasza gryczana to super ,bo lubię normalna gotowana tak??a ile dziennie mogę zjeść takiej kaszy oczywiście w gramach
moj pamiętnikDołączona grafika
-----------------------------------------

#50
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Sylwia a jakie plany na weekend????
jak tam dietka??
milego weekendu ci zycze :wave:

#51
daria13

daria13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
94168648369839599858.jpg
 
Kochani zapraszam was do mojego bloga! :)
Każdy chce schudnąć kilka kilo a ja się z wami dziele moim sukcesem :)
Miałam dietę no i schudłam :) 
Zapraszam ---> http://xurl.pl/6l4f





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych