Skocz do zawartości

Zdjęcie

poczatek walki!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1
jussty

jussty

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
witam was serdeczni mam 31 lat waga 77(jak mój rocznik ) od 3 m-cy chodze na aerobik ale waga stoi w miejscu. Nie stosuje żadnej wielkiej diety nie jem po 18, ale widze że to za mało . Proszę was jeśli możecie dajcie jakieś wskazówki co do diety:) zapisałam sie właśnie na vacu slim i zobaczymy co to da? jestem zdesperowana nie moge patrzeć na siebie w lustrze nie mówiąc już że odechciało mi się chodzić na zakupy bo wszystko jest za małe!!! poratujcie...



...



...



#2
Dorotek0404

Dorotek0404

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 192 postów
witam na forum
Dołączona grafika

#3
jussty

jussty

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
dzięki za powitanie :-) ! jak założyc tabele odchudzania którą wszyscy mają :blush:

#4
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

tabele odchudzania którą wszyscy mają

Pewnie o suwaczek chodzi.

Zajrzyj do tematu Zanim zaczniesz korzystać z Forum - przeczytaj!!! i tam znajdziesz instrukcję jak zrobić suwaczek.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#5
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
jussty, witaj na forum :wave: :wave:

#6
jussty

jussty

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
ale ja jestem zielona :blush: zaraz zajrze :-) wielkie dzieki!!! musze mieć jakąś motywacje bo z tym u mnie ciężko ;-)


cześć ina44 bardzo mi miło :-)

#7
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj jussty
na początku swojej przygody z nami na forum ,proponuję zapoznanie się z regulaminem i netykietą ,obowiązującymi tu wszystkich -a znajdują się one w dziale :zanim zaczniesz korzystać z forum-przeczytaj",to bardzo ważne aby nie popełniać błędów
znajdziesz tam także instrukcję jak zrobić suwaczek
Twoje wcześniejsze dwa posty zostały przeze mnie scalone-nie piszemy posta pod postem korzystamy z funkcji edytuj w prawym górnym rogu-zapraszam
Dołączona grafika Dołączona grafika

#8
jussty

jussty

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
to troche jak z umową nie chce się wszystkiego czytać ale ważniejsze poczytałam reszte nadrobie :thumbsup: dzięki za rady mam nadzieje że nie nabroiłam . :-(

#9
jussty

jussty

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
jestem pod wrażeniem shashua twoich wyników !! :shock: jak Ci się to udało?

#10
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
spoko ,prawie wszystkim takie "chrzciny" sprawiamy na dobry początek :smiech3: -witaj i się nie przejmuj ,niedługo będziesz tu śmigać jak u siebie ,naprawdę zapraszam bo u nas jest fajnie,zresztą sama się przekonasz-powodzenia :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#11
jussty

jussty

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Dobranoc wszystkim ja musze już spadac :-( mam nadzieje że jutro spotkamy się znowu . Kolorowych snów :wavecry:

#12
jussty

jussty

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
dzis drugi dzięń kontroli co jem :hmmm: ograniczam po pierwsze ilośc i to co jem choć nie mam wielkiej wyobrażni i jem co mam w lodówce :-> Co do mojej osoby to mój problem z wagą zaczął się po urodzeniu 1-go dziecka 12 lat temu +10kg i wtedy miałam 65-67 . Tera tzn.2,5roku temu urodziłam córeczke i 10kg znów przybyło :-/ (zapomniałam podać wzrost-165-) Nie jem słodyczy bo nie lubie :-) mój grzech to obrzarstwo! Uwielbiam sie obiadać ulubionymi potrawami(pierogi itp :-( ),mam słabą wole :roll:
Lubie z mężem usiąść kiedy dzieci juz śpią i przy lampce wina (czerwone wytrawne) pogadać .Powiedzcie mi czy tym nie zaprzepaszcze moją dzienną dietke? Bo trapi mnie to ogromnie,ale przecierz to nie kanapka :grin:

#13
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
jussty, wg mnie alkochol nie pomaga w dietce na czas diety odstawić i tak czasami będzie jakas pokusa ale sporadyczna :grin:

#14
jussty

jussty

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Pewnie tak zrobie i wieczorkiem zamiast czerwonego winka-czerwona cherbatka :beer: :-> Dzieki pozdrowinka :wave: :beer:

#15
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
jussty, będziemy cię odpowiednio motywować, a tymczasem witamy na forum! :bawi:
Zdecydowanie powinnaś odstawić alkohol, no i jeśli już będziesz głodna to zjedz sobie jakąś przekąskę z warzyw czy owoców. Teraz święta idą, to może taka mandaryneczka czy pomarańczko na drugie śniadanie będą sycące. Szklanka wody przed każdym posiłkiem i zapełnisz sobie żołądek nawet małą porcją jedzenia.
Musisz sobie powiedzieć STOP jedzeniu. Bo inaczej daleko nie zajdziesz.
Powodzenia. :thumbsup: Trzymam kciuki! :thumbsup:

#16
jussty

jussty

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
dzięki tibby :-> postanowiłam sobie jeść 4 posiłki dziennie i nic pomiędzy nimi ,boje sie troche świąt :zdenerwowany: tyle pokus :evil: czytałam że jeśli zjem nawet jakiś mały owoc to też zalicza sie do posiłku :!: Czuje że będzie ok ;-) musi!!!! narazie pa ja lece na aerobik :strong: :wave:

#17
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
jussty, witam cie serdecznie :wave: i trzymam kciuki :thumbsup:

#18
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
No to jussty fajnie, że chodzisz na aerobik. Z ćwiczeniami nie masz problemu, więc teraz tylko wziąć się w garść i powiedzieć sobie nie w jedzeniu złych rzeczy i waga szybciutko poleci w dół. Trzymam kciuki! :thumbsup: :wave:

#19
jussty

jussty

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
witam :wave: dawno nie byłam ale jestem troche zajęta przez dzieci :bawi: szczegulnie przez młodsza reraz jeszcze spi więc pisz- jutro wybieram się do klubu kwadransowych grubasków :-> rozmawiałam z koleżanką i ona zjechała juz 14 kg(ma 175cm i napewno ponad 100) jest bardzo zadowolona! twierdzi że sam areobik buduje tylko mięśnie i że lepszy jest np. callanetiks. Pochodzimy i zobaczymy :biegnie: :biegnie: Dietke staram się cały czas kontrolować i mysle że to jest najważniejsze a ćwiczenia tylko przyspieszą utrate wagi :strong: ma cos nie tak z kompem i nie dam rady na razie zrobić suwaczka :nie wiem1: postaram sie częściej odzywac do zobaczyska :wave: :wave:

#20
jussty

jussty

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
:-( jestem wkurzona bierze mnie grypka, ale i tak ide dzis na vacum o 16 i o 20.15 do KKG :-> wczoraj nie poszłam na vac ,chciałam wylerzeć(nie pomogło). Zobaczymy czy dam rade :-? Z jedzonkie jako tako, wczoraj na obiad zjadłam 1/2schabowego bez ziemniaczków(tak to jest jak robi się obiad dla całej rodzinki) musze sie jeszcze nauczyć gotowac dla siebie, ale jestem mały leniuchem :whistle: i nie mam pomysłów :walek: Dziś planuje ugotowac kalafiorek -lepszy niż schabik :smiech3: Mam nadzieje że w KKG naucze się czedoś :roll: Jak do tej pory waga stoi :cry: Nie trace nadzieji że wreszcie coś ruszy :strong: Święta!!!!! mam do zrobienia z 15 prezentów :shock: a ja daleko w tyle :whistle: zaczne w przyszły tygodniu (po wypłacie) :smiech3: :smiech3:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych