Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witam i o dietę pytam ;))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
lukas16

lukas16

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Na początku witam wszystkich. Jestem tu nowy :) Zdecydowałem się tutaj zarejestrować, ponieważ potrzebuje rad, wskazówek i diety.

A więc tak: Mam 16 lat, 191 cm wzrostu i ważę 94 kg. Tak więc mój BMI wynosi prawie 26. Jest to lekka nadwaga, ale nie o tym rzecz. Otóż potrzebuję waszej pomocy, a dokładnie jakiejś diety dla mnie, aby schudnąć powiedzmy do 88 kg. Bardzo proszę o jakąś rozpiskę, ale żeby nie było to jakieś nie wiadomo specjalnie wymyślone dania, tylko łatwo dostępne :-o No i oczywiście jakie ćwiczenia polecalibyście (a właściwie polecałybyście) mi? Chcę spróbować a6w na płaski brzuch, ale nie wiem za bardzo czy tylko to wystarczy + dieta, żeby schudnąć. Liczę na Waszą pomoc ;)



...



...



#2
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Witaj na forum lukas :wave: .Musisz sam coś znaleźć dla siebie bo niestety nikt Ci gotowej rozpiski nie zrobi.Mamy działy o dietach musisz sam wybrać jakąś.

#3
lukas16

lukas16

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
No tak, ale może jakieś porady, którą dietę byście mi polecali itd.

#4
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Kochany!!

Stałe pory posiłków, małe porcje a częściej. Ciemny chleb, dużo warzyw, owoców i mnóstwo białka. Zero słodyczy, białej mąki, cukru, mało soli i produktów przetworzonych typu fast food. Dużo ruchu. Na początek wystarczy.
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#5
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
lukas16, no to Gufcia Ci na początek wszystko napisała :usmiech5:

#6
MartaG1992

MartaG1992

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
Sądzę, że najlepszą rozpiskę napisała by ci pani w klinice odchudzającej:)
No ale jeśli jednak nie zdecydujesz się pójść, to polecam rezygnację z białego chleba, który powinieneś zamienić na zwykly razowy, albo WASE, czy cos w tym sensie. Poza tym oczywiście mięsko w postaci grillowanej, a nie smażonej, w bardzo małych ilościach. Powinieneś pić soki rozcieńczone z wodą, dużo warzyw i owoców:) Oj duzooo mozna by było wymyslać :-P Sadzę, że mimo wszystko najważniejsze w odchudzaniu jest regularne jedzenie posiłków:)

#7
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

Powinieneś pić soki rozcieńczone z wodą,

Ja proponuje sama wode , a soki tylko swieze- kartonowe to cukier i konserwanty.
No i przede wszystkim ruch-A6W czy brzuszki sa ok -ale te cwiczenia sa na rzezbe - nie spalą Ci tłuszczyku- Moze sprobuj pływanie, rower, bieganie-albo na poczatek chociaz spacery :dumbells: :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych