Skocz do zawartości

Zdjęcie

Po 50-ntce też można chudnąć !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1
lila

lila

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Witam Pięćdziesiątki
Zamierzam powalczyć z moją wagą ( 17 kg do stracenia - tyle mi się nazbierało!!).
Wiem, że bedzie ciężko (mam 55 lat) ale cóż to..........................
Pierwszy krok - bedę jadła o połowę mniej
- więcej piła wody
- chodziła na spacery krokiem marszowym
Pływanie później. Takie mam plany.
Jak na forum jest jakaś pięćdziesiątka to proszę napisz coś.
Pełna :-) wiary w sukces :-) :-) :lol: :lol:



...



...



#2
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Witaj lila,

ja nie ma pięćdziesiątki ale ma moja mama (56) i właśnie sie odchudza. Nie jest jej lekko ale przez ostatni miesiąc zrzuciła ze 4 kg. Ona robi tak : je 5 razy dziennie , pije kawe z cukrem ale nie je białego pieczywa (wogółe) tylko jedną bułkę razowa dziennie i do tego warzywa gotowane (lubi zupy więc gotuje sobie takie lekkie ) chude mięso ,wędliny , pieczone jabłka itd. Chudnie choć przyznaje , że jest jej ciężko. Musi się odchudzić bo wielkie problemy z kręgosłupem :(
pozdrawiam Cię
jaszczurka
Dołączona grafika
[/url]

#3
lila

lila

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Witaj Jaszczurko
Dopinguj swoją mamę i wspierajją w walce z tłuszczykiem to bardzo ważne :-D :-D :-D .
Moje odchudznie (2 dzień ) jest ok. Zobaczymy co bedzie dalej?. Pozdrowienia dla Mamy i Ciebie. :lol: :lol: :lol: :lol:

#4
Guest_juli_*

Guest_juli_*
  • Guests
też zaczełam się odchudzać i wiem jak to ciężko więc pozdrawiam wszystkich odchudzających się :->

#5
lila

lila

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Juli witaj w klubie. Będziemy piękne na lato :-) :-) :-) .Trzymam kciuki
Jak narazie się trzymam i nie jest mi bardzo żle. Da się wytrzymać. Pozdrowienia :-D

#6
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Witaj :))
jak odchudzanie ? trzymasz sie ? to już trzy tygodnie mineły niemal - są już efekty ?

pozdr
jasz
Dołączona grafika
[/url]

#7
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Lila nie pisze , ciekawa jestem ...

Moja mama w tym roku skonczy 55 lat , odchudza sie od dwóch miesiecy i schudła 10 kg .. ( wiecej niz ja he he) - jestem z niej bardzo duma, bardzo

Piszę to ku pokrzepieniu , dla tych w podobnym wieku (mojej mamy) - mozna schudnąc !!

pozdrawiam
jasz
Dołączona grafika
[/url]

#8
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Mimo, że załozycielka wątku nie pisze to ja znów dorzucę swoje 3 grosze :-P

najświezsze wiesci o mojej Mamie : 15 kg :win:
juz pomału wychodzi z dietki , nadal nie je potraw zakazanych ale zwieksza porcje i nie trzyma sie tak restrykcyjnie godzin posiłków.

Mam wielką nadzieję, ze pomimo iż nie ma tu chętnych do opisywania swoich zmagań z dietą to sa osoby , które to czytają.

Walczyć z nadwagą mozna w kazdym wieku i mozna to robić skutecznie :clap2:

pozdrawiam
Dołączona grafika
[/url]

#9
wagaspada

wagaspada

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Witam!
Sama jestem po 50-ce i wiem, że w tym wieku też można chudnąć, choć jest trudniej, bo przemiana materii powolniejsza i skóra juz nie taka elastyczna...
Ale dla chcącego nie ma nic trudnego. Powiedzmy, że teraz chudnę bardziej dojrzale i rozsądnie. Nie porywam się na diety cud, zmieniam po prostu nawyki żywieniowe, wybieram to, co podpowiada mi mój organizm i wiedza zdobywana latami prób bardziej lub mniej udanych. Efekty? 14 kg w 3 i pół miesiąca. Oczywiście oprócz diety jest aerobik dwa razy w tygodniu, rowerek stacjonarny i generalnie więcej ruchu.
Pozdrawiam wszystkich, którzy walczą z kilogramami :lol:

#10
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Serdecznie gratuluje! :win:

I zapraszam do czestszego pisania ;-) Na pewno bedziesz motywacja dla wielu osob 8-)

Pozdrawiam ;-)

#11
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
wagaspada, witaj i gratuluję :!: :!:


Ostatnio stoczyłam gorącą dyskusję z Pania po 50 - tce własnie , która stwierdziła , że odchudzanie jest dla młodych (!) , ze w jej wieku to juz nikt sie odchudza , że sie nie da i ze to głupie (!)

Zadziwiające ........

Pisz na forum , może ktoś to przeczyta, moze da do przeczytania innym :-D takie przykłady działaja najlepiej :-D
Dołączona grafika
[/url]

#12
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
no nie,chudnąć można w każdym wieku ,ale rozsądnie i mądrze!
moja mama odchudza się zawsze na początku roku,zrzuci ok10 -15 kg,a potem na jesieni znów podjada,i tak w kółko od nastu lat ,a ma 57lat,a waży teraz mniej niż ja! dietkuje i chodzi po 3 godz dziennie z psem na spacerki
popieram jak najwięcej ruchu i zdrowe odzywianie-bo w każdym wieku to nie szkodzi-pozdrawiam---Wagaspada ,zaglądaj do nas i pisz ,jak ci idzie :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#13
chatton_atomic

chatton_atomic

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów
Moja babcia ma 74 lata i tez sie odhcudza i chudnie! Więc wiek nie znaczy tu nic :)
Dołączona grafika

#14
Mimi

Mimi

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
mam 47lat zaczynam diete cambridge trzymajcie za mnie kciuki

#15
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
trzymamy :thumbsup:
ale o tej diecie twojej to chyba nie słyszałam :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#16
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
dołączam tez swoje :thumbsup: .

#17
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Mimi ja też trzymam za Ciebie mocno :thumbsup: i nie mam pojecia co to za dietka,którą zaczelaś stosować :roll: :arrow: :hmmm: napisz nam coś wiecej o tej diecie plise

#18
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja równeiż witam na forum :wave:

#19
krystyna54

krystyna54

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Witam wszystkie 50-tki, marze o tym aby schudnąć conajmniej 15 kg, zaczęłam chodzić na aerobik w basenie,odrzucam biały chleb i cukier, używam słodzika. To jest mój początek, wiem że będzie ciężko. Czy doradzacie jakieś tabletki?Staram sie jeść ostatni posiłek o 18

#20
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
krystyna54, witaj krystyna :wave: Dobry początek :thumbsup:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych