Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomocy. Chce schudnąć.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
Animi1

Animi1

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Kolejna dziewczyna prosi o pomoc. Nam 19 lat 169 cm wzrostu 66kg wagi. Jeszcze na początku wakacji ważyłam mniej niż 60 kg. Przytyłam i nie mieszczę się już nawet w spodnie rozmiar 38 :-( Przytyłam z prostej przyczyny- zero ruchu ponieważ miałam siedzącą prace na wakacjach teraz studiuje i tez ruchu mam bardzo mało więcej siedzę i się uczę. A boczki urosły mi takie że po prostu szkoda mówić wszystko wychodzi.

A w czym jest problem. Każda próba ćwiczeń kończyła się niepowodzeniem. Wszystko przez złą dietę a tak naprawdę nigdy nie wiedział co jeść. Jem co popadnie...

Pytanie od czego zacząć?
Pomóżcie proszę!



...



...



#2
Dorotek0404

Dorotek0404

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 192 postów
witaj :-)
najwazniejsze w diecie jest odstawienie slodyczy i ruch jakikolwiek... spacer sprzatanie itp. trzymam :thumbsup: za Twoja dietke
Dołączona grafika

#3
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Animi1, ja tak na Twoim miejscu zaczęła bym od jakiegoś ruchu cokolwiek bieganie,pływanie ,spacery jakikolwiek ruch no i takie podstawowe rzeczy jak zero słodyczy,fast fudów,pięć małych posiłków dziennei i nie podżeranie w ciągu dnia czego popadnie
Pić dużo wody mineralnej niegazowanej jeść dużo warzyw,owoców mięska chudego,zrezygnować z chlebka a jak nie umiesz bez niego żyć to jedz jakieś ciemne pieczywko.Pisz jak Ci idzie a my pomożemy jak będziemy umiały :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#4
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
witam :wave: i trzymam :thumbsup: :thumbsup:

#5
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Animi1 witaj :wave:
Zgadzam się z moimi poprzedniiczkami zero słodyczy więcej ruchu a napewno dojdziesz do upragnionej wagi,jak poczytasz nasze wątki napewno znajdziesz wiele sposobów i rad dotyczących odchudzania :strong: :strong: :strong:
Dołączona grafika

#6
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Animi1, -witam serdecznie i życzę powodzenia :wave:

#7
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Animi1, witaj :wave: Moja rada taka pisz co jesz i w jakich godzinach a my juz z pewnoscia powiemy Ci jak to powinno wyglądąć ;-) Może same się nie stosujemy ale na pewno znamy wiele cennych rad :grin: Ja na Twoim miejscu poszukałabym osobę wiekowo zbliżoną do Ciebie i podglądnęła jej menu ;-) tam będą porady itp

#8
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Animi1, witaj na forumku. Co do wszelakich rad i porad dziewczyny już wszystko napisały i mi nie pozostaje nic innego jak tylko trzymać kciuki.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#9
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Animi1, witam :wave:

#10
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Animi1 witaj miedzy nami :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#11
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj Animi :wave:
moja rada jest taka:
pojedź w góry...
wejdź na najwyższą ...
poczekaj aż zawieje ...
jak zostaniesz na nogach- nie odchudzaj się !
jak Cie jednak zawieje i bedziez się sosny trzymać-to przytyć trzeba ! ;-)

nie no ,ja sie smieję ,ale nie widzę tu u Ciebie jakiejś tragedii, BMI masz super ,a pewnie wystarczy troszeczke się pokontrolować ,poćwiczyć itp jeść zdrowo i racjonalnie

ale najpierw napisz ,CO i JAK konkretnie jesz?
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych