Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moja walka z 6kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

Znacie może jakieś sposoby na opanowanie tej chęci na słodkości? Liczę na wasze wsparcie:) Pozdrawiam

kup sobie w aptece chrom i łykaj tabletkę dziennie,mnie pomógł dodam jeszcze że najgorsze jest pierwsze 20 dni późniiej organizm się już słodkiego tak nie domaga bo musisz wiedzieć że glukoza uzależnia więc troszkę minie nim się pożądnie odzwyczaisz.Trzymam więc kciuki i życzę wytrwałości :thumbsup:
Dołączona grafika



...



...



#2
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
Pierwszy dzień diety jak dotąd super :skacze: Normalnie jestem z siebie dumna:D Powiem wam że to forum naprawdę motywuje:) Jak czytam że komuś się udało to też tak chce;p Opisze co dzisiaj zjadłam:

Śniadanie:
- 2 jajka na twardo
- kromka pieczywa wasa

II śniadanie:
- jabłko
- cukierek miętowy:(

Obiad:
- Schabowy
- Sałatka z marchewki
- 1 ziemniak

Podwieczorek:
- jabłko

Kolacja:
- 2 kromki pieczywka wasa z serem białym. Musze ograniczyć do jednej!

Ćwiczenia:
- za godzinę zrobię 6 Weidera:)

Asiula, próbowałam już kiedyś chromu ale na mnie niestety nie działa. Dzięki za wsparcie. Jak na razie na szczęście udaje mi się nawet nie myśleć za wiele o słodkościach:) A zazwyczaj w pierwszy dzień to chodziłam roztrzęsiona i szukałam po szafkach co by tu zjeść;p
Słyszałam że jak się pije wapno czy magnez to też pomaga na odchudzanie, wiecie może coś o tym :?:

#3
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
slodyczomanko twoje postanowienia sa piekne i zycze ci abys sie do nich stosowala :clap:

#4
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
słodyczomanka, fajnie,że z nami zostaniesz-postanowienia masz fajne i tylko ich przestrzegać więc zupełnie nie wiem po co pchałaś do buzi tego miętusa ;-) :-> :->
Trzymam kciuki za Twoją dietkę :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#5
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
Niestety....zapowiadało się tak dobrze...ale dzisiejszy dzień wogóle nie przypominał diety. Nie potrafię odmawiać. Miałam pójść z kolega na jedno małe piwko a skończyło się na 2 dużych i 2 drinkach. Oprócz tego 2 paczki chipsów:( Jestem załamana:( A wczoraj tak dobrze mi szło...

A więc zjadłam dzisiaj:
- płatki musli
- kilka paluszków
- frytki
- 2 piwa duże
- 2 drinki
- 2 paczki chipsów
- karkówkę
- gołąbka
- 3 mandarynki

Straszne mam wyrzuty sumienia teraz:(

#6
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

- płatki musli
- kilka paluszków
- frytki
- 2 piwa duże
- 2 drinki
- 2 paczki chipsów
- karkówkę
- gołąbka
- 3 mandarynki

to chyba nie jest dietetyczne jedzenie od jutra zaczynaj porzadna diete bo po :po dupsku: :po dupsku:

#7
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

Straszne mam wyrzuty sumienia teraz:(
_________________

no i powinnas bo to koszmar dzisiaj byl :yikes:
najwieksze grzechy dzisiaj jadlas :po dupsku:
oj od jutra musisz sie poprawic :evilmad:

#8
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

kilka paluszków
- frytki
- 2 piwa duże
- 2 drinki
- 2 paczki chipsów
- karkówkę
- gołąbka

toś dała czadu :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#9
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

A więc zjadłam dzisiaj:
- płatki musli
- kilka paluszków
- frytki
- 2 piwa duże
- 2 drinki
- 2 paczki chipsów
- karkówkę
- gołąbka
- 3 mandarynki


:yikes: :yikes: :yikes: :yikes: zaszalałaś z jedzonkiem dzisiaj na maksa i :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: Ci się należą no i mam nadzieję, że jutro już bedie ładnie i pięknie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#10
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
Heh no przegieeeeeeełam na maxa:( Ale od jutra powracam do moich postanowień:) Bedzie ciezko po dzisiejszym:( Dzieki dziewczyny za wsparcie:* :*

#11
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
słodyczomanka, olaboga :roll: bez komentarza ;-) ale od jutra to porządne lanie. :po dupsku: Kurcze nawet bez dietki tak sobie nigdy nie dogodziłam po pierwsze jakbym wypiła piwo z winem to chyba juz bym umarła :smiech3: :smiech3: i reszty bym nie napisała ;-)

#12
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
o jeny ,tłukła nie będę dziś ,bom niegodna :-P
ale mam nadzieję ,że jutro będzie lepiej :thumbsup: nam obu :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#13
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
słodyczomanka, ja tak sobie czekam z :bicz: na Twoją dzisiejszą rozpiskę :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1:
Mam nadzieję,że bata nie będzie trzeba dzisiaj używać

#14
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

słodyczomanka, ja tak sobie czekam z na Twoją dzisiejszą rozpiskę

ona po wczorajszych :bicz: nie ma odwagi naet zarzec na forum :sick:

#15
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

słodyczomanka, ja tak sobie czekam

hehehe Anja to czekamy obie. Ciekawe czym słodyczomanka nas dzisiaj zaskoczy :myśli1: :myśli1: :myśli1:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#16
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
A dziś was zaskoczę ale pozytywnie :tanczy: Tzn. jak do tej pory jest dobrze:)
Rano 2 kromki pieczywa wasa z serkiem białym, na drugie śniadanie jabłko i 2 mandarynki, a na obiad gulasz.
Oj po wczorajszym bałam się że mi gorzej pójdzie;p Rano jak się obudziłam to moja twarz była jakaś taka pełniejsza pewnie przez ten alkohol :beer: :blush:
A dzisiaj jeszcze do babci, pewnie przygotowała duuużo dobroci :cry: Ale nie dam się....
Hihi i lania nie będzie:PP :thumbsup:

#17
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
jak narazie rozpiska jest ladna zobaczymy co bedzie po wizytce u babci :thumbsup:

#18
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
To mogę już dokończyć rozpiskę....
podwieczorek: 3 mandarynki,
kolacja: jedna kromka wasa z almette,
a u babci UWAGA UWAGA.........jedna mandarynka :taniec: :taniec: :taniec: hihihhi:D
Oj powiem wam u babci ciężko było się nie skusić, ale dałam rade:D Teraz mam taką satysfakcję że nic nie zjadłam:D Ahh od razu lepiej:)) Dostałam jeszcze od babci reklamówkę słodyczy :crazy: :zdenerwowany: :cry: Ale tak sobie wymyśliłam że wezmę pudełko po butach i tam będę składowała wszystkie słodycze które dostane;pp A wam jak idą dietki :?:

#19
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

a u babci UWAGA UWAGA.........jedna mandarynka

gratuluja :clap2: :clap2: a co do tych slodyczy to szybko wydaj je komus bo w dchwili kryzysu zjesz je wszystkie :sick:

#20
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów

Ale tak sobie wymyśliłam że wezmę pudełko po butach i tam będę składowała wszystkie słodycze które dostane;pp A wam jak idą dietki :?:

Jak sobie schowałaś to znaczy że raczej twoja dietka pójdzie sobie szybciutko.Masz je wywalić z domu dac komukolwiek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych