Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moja walka z 6kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#21
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
Miałyście racje że składowanie słodyczy to głupi pomysł. Po tym jak napisałam notkę na forum to natychmiast złapała mnie wieeelka chęć na czekoladę :blush: Już ją otworzyłam odłamałam sobie "pasek" .....i wtedy do pokoju weszła moja siostra i zabrała mi całą czekoladę :cry: i przyniosła grejpfruta :grin: Miałam aż łzy w oczach i podniesione tętno...co te słodycze ze mną robią:( No ale całe szczęście udało się, kochana siostra:* Resztę słodyczy też już oddałam :cry: :grin: A jutro wyjeżdżam do Niemiec na weekend, tam to dopiero będą pokusy. Ale nie dam się!!...oby
To do poniedziałku dziewczyny:* Trzymajcie kciuki:) :wavecry: :wave: :wave:

NIEEEEEEEEEEEEEEE :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Jestem wściekła i załamana:((((( Rzuciłam się przed chwilą na michaszki :(((((((( :cry:
Z moich postanowień chyba nic nie wyjdzie:(( Tylko się niepotzrebnie będę męczyć:( Jestem beznadziejna :cry: :cry: ...



...



...



#22
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
milego wekendu byle byl dietkowy :-P

#23
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

Jestem wściekła i załamana:((((( Rzuciłam się przed chwilą na michaszki :(((((((( :cry:

no wiesz co????????????? :evilmad: :evilmad: :evilmad: a tak sie cieszylam ze ci sie udalo wytrwac bez pokus.
Juz dumna bylam ze u babci sie nie dalas............a tu taka wpadka :evilmad: no wiesz co? Wywal te slodycze,rozdaj......bo zawsze cie bedzie kusilo:po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku:
milego weekendu i mam nadzieje ze bedzie dietkowy :wave:

#24
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

Ale tak sobie wymyśliłam że wezmę pudełko po butach i tam będę składowała wszystkie słodycze które dostane;pp

a jak Ci w tym pudełku stęchną to je zaadresuj i nadaj do naszej koleżanki Iny bo lubi takie dojrzałe produkty jeść ;-)
Dołączona grafika

#25
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

Rzuciłam się przed chwilą na michaszki :(((((((( :cry:

Oj nie ładnie :walek:
Po dupsku powinnaś dostać :krzyczy:

#26
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
wczoraj tyle oberwalas za swoj wybryk z michaszkami zemam nadzieje zedzisiejszy dzien bedzie wyjatkowo djietkowy :tongue:

#27
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
słodyczomanka, wiesz każda z nas miała i ma wpadki na swojej dietce najważniejsze jest to,że po każdym upadku trzeba się podnieść i walczyć dalej :lovers: Będzie dobrze dasz radę :lovers:

#28
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

a jak Ci w tym pudełku stęchną to je zaadresuj i nadaj do naszej koleżanki Iny bo lubi takie dojrzałe produkty jeść ;-)

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: Ina chlebek zieloniutko może i jada ale na słodycze w pleśniowej otoczce to chyba by się nie rzuciła co>?????????

Słodyczomanka każdy z nas wpadki jedzeniowe jakieś zalicza ale się nie poddajemy tylko walczymy dalej. No DO BOJUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#29
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów

a jak Ci w tym pudełku stęchną to je zaadresuj i nadaj do naszej koleżanki Iny bo lubi takie dojrzałe produkty jeść ;-)

o nieeeeeeeeeee ja protestuję przeca ja słodyczy w ogóle nie jadam a zielone to już nie do pomyslenia :blush:
Asiula nakopie Ci w dupsko :bicz: :sick: za zilelone słodycze :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#30
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
Wyjazd udany...ale kompletnie nie dietkowy :blush: :cry: Wypisanie tego co zjadłam zajęłoby mi pół dnia...:(
Ale oficjalnie postanawiam że do dnia 14 lutego się odchudzam!! Zaraz się zważę......................57kg! :cry: No to mam o 1kg więcej do zrzucenia:( Ale sama jestem sobie temu winna no i jeszcze moja ciocia która nagotowała i napiekła tyle pyszności że nie sposób było się powstrzymać. Jutro rano lecę do sklepu po pieczywo wasa i zaczynam wszystko od początku.....i ćwiczyć zacznę :strong: Moja twarz jest teraz w opłakanym stanie. Jakaś taka okrągła, zapryszczona, sucha :cry: A w tym tygodniu mam spotkanie ze znajomymi...pewnie pizza będzie, alko będzie, fajki będą.... :cry: :cry: A ja przyjde z butelką wody mineralnej i marchewką xD Nie, chyba wogóle nie pójde:(....

#31
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

A w tym tygodniu mam spotkanie ze znajomymi...pewnie pizza będzie, alko będzie, fajki będą.... A ja przyjde z butelką wody mineralnej i marchewką xD Nie, chyba wogóle nie pójde:(....

jak masz silną wolę to idź a jeśli nie to lepiej nie ryzykuj :lovers:
Dołączona grafika

#32
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
słodyczomanka, a ja bym poszła na tą pizze ze znajomymi-zawsze możesz sobie jakąś sałatkę zamówić a póki co w Twoim wieku kawałeczek pizzy nie zaszkodzi ;-)

#33
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
Chyba jednak pójdę na spotkanie bo jedna z koleżanek też przeszła na dietę i razem jakoś przeżyjemy bez tej pyyysznej pizzy :cry: :tongue:
A dzisiejszy dzień napawa optymizmem :mrgreen:

:arrow: Śniadanie:
- musli
:arrow: II śniadanie:
- zielona herbata
:arrow: Obiad
- ryż z truskawkami
:arrow: Podwieczorek:
- pomarańcz
:arrow: Kolacja:
- 2 płatki a'la wasa z serem białym
- zielona herbata

I mam zamiar poćwiczyć :-o Już sobie wymyśliłam zestaw ćwiczeń 8-) Ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce xD Słodycze z Niemiec zapakowane do pudełka i zaklejone dokładnie taśmą:D Pozdro :lovers:

#34
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
słodyczomanka, menu Twoje fajne nawet ale ja bym jakiś owocek tu dołożyła :zawstydzony:

#35
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
Za poradą Anji dziś więcej owoców:) 2 jabłka i kilka suszonych śliwek xD Drugi dzień diety udany :thumbsup:
2 x wasa z almette, jabłko, zielona herbatka, 4 pierogi, jabłko, zielona herbata, jajko, 1 wasa, kilka śliwek i migdałów :mrgreen:
A wczoraj nawet sobie poćwiczyłam :dumbells: Od dzisiaj 6 Weidera, ćwiczenie na boczki i na tyłek:D Moja motywacja powróciła:D
Trzymajcie kciuki żeby szybko nie odzeszła :papa: :lovers:

#36
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Slodyczomanka super :thumbsup:

Moja motywacja powróciła:D
Trzymajcie kciuki żeby szybko nie odzeszła :papa: :lovers:
_________________

ja juz trzymam :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#37
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests

Slodyczomanka super :thumbsup:

Moja motywacja powróciła:D
Trzymajcie kciuki żeby szybko nie odzeszła :papa: :lovers:
_________________

ja juz trzymam :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Dzięki :lovers:

Dieta jak narazie good:D Wczoraj 6 weidera i inne cwiczenia wykonane :dumbells: :strong:
Jednak dzisiaj pozwoliłam sobie na jednego chipsa :oops: No nie mogłam się powstrzymać. Ale to tylko jedenn :blush: A tak to same oceńcie:
:arrow: Śniadanie:
- 2x wasa mit ser biały
:arrow: II śniadanie:
- batonik musli
- herbata zielona
- chips :-(
:arrow: Obiad:
- kotlet, pieczarki, pół ziemniaka
:arrow: Podwieczorek:
- Marchewka
:arrow: Kolacja
- kawałek sera białego, 1 raz wasa

Żeby mi się tylko chciało ćwiczyć :roll: ;-)
Pochwalcie się jakimiś swoimi osiągnięciami dietkowymi:D

#38
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
słodyczomanka, słodyczomanka napisałaś, że pozwoliłaś sobie na jednego chipsa a batonik musli to co????? On też nie przeszedł niezauważony. Gdyby nie te dwie pozycje przy okazji drugiego śniadanka to było by good.

Jenyyy strofuję innych a sama nie lepsza :placz: :placz: :placz:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#39
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
tylko u słodyczomanki to jest nałóg i uzależnienie i tak wychodzi z nałogu pięknie jeden chips i batonik light-prawda? to on ma cos 60 czy 90 cal tylko-więc w ostateczności leprzy niz cała czekolada biała 8-) :smiech3: :smiech3: :smiech3: :tongue:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#40
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

więc w ostateczności leprzy niz cała czekolada biała 8-) :smiech3: :smiech3: :smiech3: :tongue:

Matko kochana aż boję się wchodzić do nowych tematów bo tylko czytam o czekoladzie :smiech3: :smiech3: :smiech3:

A Gufcia to by chyba forum rozniosła jakby o tej czekoladzie przeczytała :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych