Skocz do zawartości

Zdjęcie

Walka z kilogramkami;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
418 odpowiedzi w tym temacie

#401
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
jedną?? gdyby to była tylko jedna nie było by sprawy
Dołączona grafika



...



...



#402
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów

Oj... Zabolało...

prawda... :(
odpisywałam przecież na gg... Mi czasem też nie odpisują, ale nie odchodzę z tego powodu :cry:
Ech... co się z Tobą dzieje? Przecież wszystko jest OK.
Życzę powodzenia :love:

#403
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
tak pisałyście na gg.... ale żadnych komentów do mojej diety do tego co jem i w ogóle...

Ech... co się z Tobą dzieje? Przecież wszystko jest OK

nic nie jest ok :-(
Dołączona grafika

#404
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
kamilka p., nie mozna się poddawać... My Ci chciałyśmy pomóc doradzić... przecież wiesz że to wszystko dla Twojego dobra :lovers: :lovers: :lovers: Przecież jesteś bardzo mądrą osóbka i wiesz że na 600kal to był długo nie wytrzymała... WIęc się na nas nie obrażaj tylko działaj bo wiosna idzie :lovers: :grin: :grin: :grin:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#405
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Mila fajnie podsumowała :)
A przecież wiesz, że ja mam teraz tak, że nie mogę zawsze napisać...

nic nie jest ok

nie poddawaj się! :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :lovers: :lovers: :lovers:
pozdrawiam :love:

#406
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
hmmm nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć :blink: :hmmm: :hmmm:
ale zostanę :roll: :roll: dzisiaj mieliśmy pogadankę o anoreksji bulimii i Ed ja stwierdziłam że mam ED bo non stop coś wpieprzam :-x :-x
dzisiaj mam zebranie :cry: :cry: okazuje się że z fizyki i matmy wychodzi mi 2 :placz: :placz:
biorę się za odchudzanie i nauke :!: :!:
za dużo siedzenia przed kompem a za mało nauki i ruchu :!: :!: i nie mogę już tak non stop wpieprzać :!: :!:
obiecuje że zacznę wstawiać rozpiski ale od jutra lub poniedziałku pod warunkiem że będziecie odpisywać
Dołączona grafika

#407
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów

ale zostanę

mnie łaski nie robisz, gdyż i tak gadamy na gg... :roll:

ja stwierdziłam że mam ED bo non stop coś wpieprzam

to ja chyba też

okazuje się że z fizyki i matmy wychodzi mi 2

:bawi: ja miałam średnią 5,8 a teraz się boję czy zdam :placz: muszę się zacząć uczyć, ale wolę na forum siedzieć i zapomnieć o wszystkim... nie chcę się uczyć, mam to gdzieś :placz:

biorę się za odchudzanie i nauke

przynajmniej Ty wyjdziesz na prostą :lovers:

za dużo siedzenia przed kompem a za mało nauki i ruchu i nie mogę już tak non stop wpieprzać

ja tak samo :(:(:(:(:(

pozdrawiam :love:

#408
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
No dziewuszki kochane tym razem się wtrącę :roll: kamilka p., bierz sie za nauke i wtedy nie bedziesz myslała o żarełku :roll: po zatem Twoja waga wcale nie jest jakas wielka :cry: masz jeść normalnie bez słodyczy ile chcesz i jak chcesz byle do 18 i ćwiczyć a reszta będzie piękna bo tylko wyrzeźbić sylwetkę Ci potrzeba.W Waszym wieku nie powinno sie drastycznych diet stosować :lovers: Mózg Ci niezbędny ;-)
ailataN, miałaś średnia 5,8 i co przez to że niby jesteś gruba bądż rodzina chora :-/ zaniedbałaś dietke :hmmm: Rozumiem że każdy ma jakieś życiowe kłopoty a w Waszym wieku One są jeszcze wyolbrzymione i czasami nie widzi sie wyjścia ale niestety prawda jest taka że nauka to potęgi klucz i nic nie jest tego w stanie zmienić :lovers: Jak masz dobry zawód i dobre wykształcenie to wtedy połowa problemów mniej :lovers:
Głowy do góry brać się za ćwiczenia omijać słodycze i uczyć się uczyć do bólu :thumbsup:
bo Wasza waga jest prawidłowa :dumbells:
chyba że dążycie do any ale to raczej nie te forum :whistle:
No to do boju młodzieży :grin: :fun:

#409
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów

i co przez to że niby jesteś gruba

nie jestem gruba :blink:

bądż rodzina chora

nic o tym nie napisałam... od pewnego czasu w ogóle nie piszę, a Ty mi z tym wyskakujesz :tongue:

Rozumiem że każdy ma jakieś życiowe kłopoty a w Waszym wieku One są jeszcze wyolbrzymione i czasami nie widzi sie wyjścia

niestety :cry:

Głowy do góry brać się za ćwiczenia omijać słodycze i uczyć się uczyć do bólu
bo Wasza waga jest prawidłowa

No to do boju młodzieży

Ina :lovers: :lovers: :lovers: Tak jest panie kapitanie, idę zrobić 20 brzuszków i wyciągnę... książkę od chemii :-/ ech. Biorę się za siebie. Już tak naprawdę. Napiszę na kartce wszystkie postanowienia i będę się ich trzymać.
Kamilka weź sobie wszystkie rady Iny do serca i odmaszerować :smiech3:
Pozdrawiam :lovers: :lovers: :lovers:

#410
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

wpieprzam

wpieprzać

Kamilka przywołuje do porządku :walek: na klawiaturze masz kropki ,przecinki i takie tam inne :ojoj: :ojoj: :ojoj: tym razem daruję bo ostrzegam ale netykieta w pas się kłania i paluchem grozi...

obiecuje że zacznę wstawiać rozpiski ale od jutra lub poniedziałku pod warunkiem że będziecie odpisywać

:myśli1: :myśli1: :myśli1:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#411
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
dzsiaj było coś ponad 1500 :-/
2 talerze zupy
kanapka z serem*2
żelki
czekolada
Dołączona grafika

#412
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Taa... dobre posiłki, nie ma co... :roll: :walek:
tak to jest, jak chce się jeść 500 kcal... mogłaś zjeść porządne śniadanie...
Jutro ma być normalnie :po dupsku:
Pozdrawiam i życzę powodzenia :lovers:

#413
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
dzisiaj było
4 kanapki (2 z serem 2 z pasztecikiem drobiowym)
4 pierożki troszkę płatków czekoladowych trochę paluszków
będzie coś na kolacje o ile będę miała ochotę coś zjeść :mrgreen:
Dołączona grafika

#414
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
kamilka p., hejka przybyłam się zapoznać i przywitać:))

4 kanapki (2 z serem 2 z pasztecikiem drobiowym)
4 pierożki troszkę płatków czekoladowych trochę paluszków
będzie coś na kolacje o ile będę miała ochotę coś zjeść :mrgreen:

jejj ale Ty strasznie mało jesz, z takimi rozpiskami to niedługo nie będziesz miała na nic siły, cera Ci zszarzeje i zaczną wystawać kości.
Pozdrawiam :wave:

#415
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów

kamilka p., hejka przybyłam się zapoznać i przywitać:))

witam cię serdecznie :witam: :witam: :witam: :witam: :witam: chyba mnie jeszcze u ciebie nie było ale zajrzę:)

i zaczną wystawać kości.

i o to chodzi :mrgreen:
Dołączona grafika

#416
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów

i o to chodzi

chyba szalona jesteś :swir:
weź troszkę pomyśl, :proszę:

#417
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

i o to chodzi


ponać era wieszaków już się skończyła... :hmmm: :hmmm:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#418
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

Nikola napisał/a:
i zaczną wystawać kości.

i o to chodzi :mrgreen:

Wiesz kiedyś miałam podobne myślenie do Ciebie, szczególnie podobały mi się kościste nogi i ramiona. Ale szybko mi to minęło z powodu mojej koleżanki. Jest rok strasza ode mnie, wysoka i bardzo ładna. Chciała zostać modelką i zaczęła się odchudzać. Jadła tyle co Ty i zaczęła bardzo szybko chudnąć. Na początku kiedy rzuciła 2-3kg wyglądała super, jednak jej to nie wystarczyło i odchudzała się dalej. Ciągle uważała że jest za gruba i że za dużo je. Po pewnym czasie jej uroda jakby zaczęła przygasać, włosy były matowe, skóra szara wręcz sina, łamliwe paznokcie, stała się smutna i strasznie niemiła, prawie przestała ze mną utrzymywać kontakt. Nawet moi koledzy którym zawsze się podobała stwierdzili że kościotrupy nie są fajne. W końcu od jej mamy dowiedziałam się że jest w szpitalu...anoreksja. A wydawało się że jest rozsądna że to tylko kilka kilogramów. Teraz już na szczęście z tego wyszła:) Ale dosyć długo to trwało zanim wyzdrowiała. Ogólnie jest już trochę inną osobą, coś w niej się zmieniło od tamtego czasu:(
Kamilka nie popełnij tego samego błędu.
Pozdrawiam :lovers:

#419
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Kamilka co z rozpiskami? i z dietą? Bo dziwne słuchy mnie dochodzą... :whistle:
Pisz co u Ciebie! :myśli1: :walek:
Pozdrooo :love:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych