Skocz do zawartości

Zdjęcie

Proszę o Pomoc :(( :blush:


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1
MisieK

MisieK

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
Witam Wszystkich, nazywam się Michał, mam 17 lat, 176cm wzrostu ważę 104 Kilo ! TAK 104! :(... Nie lubie warzym oprocz [ogorka[kiszony/konserwowy], papryki, czosnku, cebuli, kukurydzy..., od slodkosci trudno mi odejsc, zawsze cos podjem:((... piję dużo herbaty, z ryb lubię makrele, wiem ze to bardzo dziwne co pisze - ufo nie? ehh niestety jestem jaki jestem, a chcialbym schudnac 20 kg a nawet wiecej:( znacie jakas diete? wspomożecie mnie? Dodam ze jem czesto, ale nie za duzo.. [mysle ze to +] Miałem wiele prób diet itd ale bez rezultatu poniewaz nie mialem sily wolii, teraz POSTARAM SIE! COS ZE SOBA ZROBIC... Proszę Was o Pomoc, Jaką Dietę Zastosować? Wiem, żę na pewno się znacie, przegladalem nie raz to forum, widzialem jakie sukcesy odnośicie cieżką pracą, gratuluje wam a zarazem zazdroszcze!
Dołączona grafika



...



...



#2
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
MisieK, ja proponuje przede wszystkim zrezygnowac całkowicie ze słodkości , napojów słodkich itd.
dużo ćwiczyć i regularnie sie odżywiać

żadnej diety typu np. 1000 kalorii czy jakiś innych bym nei polecała ze względu na wiek , rozwijasz sie i musisz jesć aczkolwiek możesz troszke zmodyfikować swoje jedzenie
np. nie jesć białego pieczywa tylko ciemne , mięsko jesć gotowane lub smażone na odrobinie oliwy z oliwek


I jeszcze raz dużo ćwiczyc :dumbells: :dumbells: :dumbells:

#3
MisieK

MisieK

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
dużo cwiczyć? tzn ? jakie cwiczenia polecasz?:)
Obecnie wlasciwie jem TYLKO CIEMNY CHLEBEK, NIE JADAM DUZO KARTOFLI [a w sumie narazie je odstawilem na bok] :) Dziekuje za odpowiedz
Dołączona grafika

#4
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
oj Misiu Misiu ,żeby nie ten miodek to by było akurat świetnie ;-) :-> :-> (tak do Puchatka nawiązując) :tongue:
ale nie ulega wątpliwości że jest problem i trzeba coś z nim zrobić -i tu nie wystarczy sama dieta ale przede wszystkim ruch i spalanie-bo jeść musisz zdrowo i mądrze bo jeszcze Cię i wyciągnie do góry i pozmienia się co nieco- dlatego jak na razie to chciałabym wiedzieć jak pod względem jedzonka wygląda Twój dzień-i pod względem ruchu też :hmmm: :witam:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#5
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Misiek ja obecnie robię 6 weidera no i po 100 brzuszków dziennie-do tego dochodzi 3 razy w tygodniu aerobic

#6
MisieK

MisieK

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
shashua, wiec tak nawiazujac do cwiczen itd... mam stoper ruchomy [ taki stoper polaczaony z rowerkiem ] w domu i cwicze codziennie po 5-10 minut, mysliicie ze to malo? po 5 min tak nogi bola i pot sie leje ze hej:D
nie wiem czy to cos da ale mam urzadzenie takie jak w mango reklamowali kiedys [ shit chyba albo nie wiem ] nazywa sie ABGYMNIC... a o nim mozna poczytac na necie nie:D w szkole W-F mam 3 razy w tygodniu, niestety cwicze b rzadko, zawsze w dzien w ktorym mam W-F Boli mnie niesamowicie brzuch od samego rana i nie moge sobie poradzic z tym;/ bylem u lekarza i tylko mi moze dac zwolnienie a ja bym chcial cwiczyc ale nie moge bo jest ogromny bol;/ i sie stresuje? i zawsze jakies zwolnienie mam albo cos;/ eh.. trudno mi z tym jest

Jedzonko:
Wstaje rano, platki z mlekiem [ nesquicki czy jak tam ]
Przychodze do domu 1 danie [ zupka ]
2 Danie ...

Po 2-3 godzinach cos przekąszam, i kolacje jadam o 18 ale wlasnie i tu tez wiem ze zle zrobie czasem cos przekasze przed pojsciem spac bo nie moge wytrzymac :((((

Dziękuje, żę już tyle osób zainteresowało się moim tematem, na prawde jestem wdzieczny :-> :))
Co prawda dodam, ze wygladam jak wazylbym conajmniej 10 kilo mniej... ;/ ehh a waga pokazuje co innego no cóż...



Boże patrząc na wasz suwaczek to wam zazdroszcze bardzo, Anju a Ty z czego chcesz schudnąc?:D z kosci na osci czy jak;p
Dołączona grafika

#7
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
MisieK, ty chyba coś sobie w psychice natrzaskałeś,że na w-fie nie ćwiczysz...
Ja bym bez zajęć w-fu nie wytrzymała w szkole :yikes:

#8
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
to też dobrze bo to chyba znak że nie jesteś rozlazły a raczej zwartyy i masywny ,bo te otyłości też różne są
ale mnie to nic nie mówi:

2 Danie ...

cos przekąszam, i kolacje jadam

cos przekasze przed pojsciem spac

????????? konkrety i jeszcze co dokładnie i ILE pijesz!
Dołączona grafika Dołączona grafika

#9
MisieK

MisieK

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
Pije ok 4 herbat dziennie, wiem ze powinienem pic wode... ew. + jakies cappucino dodatkowo 1 ...

2 Danie? Zalezy na prawde codziennie jest cos innego raz ryz z kurczakiem ugotowanym i usmarzonym i warzywami, raz pierogi, raz kartofle z miesem [ tego to jest bardzo czesto u mnie w domu;/ ]
co przekasam? zazwyczaj jak jest cos slodkiego to wlasnie to...

Mozliwe Anja, mam zaparcia na ten W-F i nie ma kija we wsi, nawet jak mam zwolnienie to mnie brzuch boli jak jest dzien z W-F;/ eh... :(:(:(:(
Dołączona grafika

#10
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Misiek więcej ruchu,wiecej ruchu :biegnie: :strong: :dumbells: :strong: :dumbells: :biegnie: i odstaw wszelkie słodkości,poproś mamę żeby Ci mięso nie smażyła a gotowała no i przeproś się z warzywami :thumbsup:
Dołączona grafika

#11
MisieK

MisieK

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
myslisz ze to takie proste byc z warzywami na ' TY ' ;d? nie sadze;p wybacz ale nie smakuja za bardzo ;-( xD
Dołączona grafika

#12
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
nie smakują bo masz organizm zamulony cukrem i solą,jak się ograniczysz z małowatościowym jedzeniem to się do warzyw przekonasz
Dołączona grafika

#13
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
witaj Misiu,
musisz koniecznie porozmawiać z mamą o swoim problemie. Ponieważ to ona przyrządza w Waszym domu posiłki, duzo od niej zależy. robiąc np. schabowe w panierce, Tobie może usmażyć bez panierki itp. Napewno wspólnie cos temu zaradzicie. I najważniejsza sprawa, nie podjadaj w szkole, w mieście żadnych fast foodów i napoji typu cola i pepsi.
Misiek, tak z ręka na sercu przyznaj się często jadasz na mieście hot dogi, hamburgery, i popijasz to cola? Jestem pewna, że to Ci nabija tę wagę.
Wiem z doświadczenia, że dla młodzieży w tym wieku to podstawowe posiłki, a tak nie powinno być.
Z tym W-F-em to chyba jest tak, że ten brzuch Cie boli ze strachu, krepujesz się kumpli, nie jestes taki sprawny jak oni, bo waga Ci na to nie pozwala, boisz sie ćwiczyc bo bedą sie z Ciebie śmiać itp.
Misiek, musisz zmienić swoje psychiczne nastawienie. Napewno początki będą cięzkie, ale facet jestes i wiem, że dasz radę. Zacznij ćwiczyć, nawet jak brzuch boli. Chłopie ja mam często bóle głowy i inne dolegliwości i niestety musze pracować, musze w domu obiad dzieciom ugotować itp. Dasz radę, a z czaem brzuch nie będzie bolał. No chyba, że trzeba iść z tym do lekarza, bo to np. objaw jakiegoś schorzenia. Zacznij więcej chodzić, może ze szkoły zamiast w autobus to spacerkiem (chociaż 1-2 przystanki). Mamy karnawał, więc może częściej na jakies balety lub dyskotekę z koleżanka lub dziewczyną. W tańcu świetnie sie spala kcalorie. Zaraz będzie wiosna więc obowiązkowo rowerowe wycieczki, które mniej męczą jak np. bieganie. Co Ty na to? :-> :lovers:

Nie denerwuj się na mnie, że ja tak z grubej rury, nie moja intencją było Cie w jakikolwiek sposób urazic. Chcę Tobą potrząsnąć tylko, boś facet przecież, od dzisiaj nie pieścimy się, tylko stajemy sie twardym facetem. :strong: :strong: :strong:
Masz jakieś rodzeństwo?
Dołączona grafika

#14
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

Masz jakieś rodzeństwo?

:yikes: :yikes: :yikes: Iwonka Ty kogoś szukasz :hmmm: :hmmm:
Dołączona grafika

#15
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Asiula, pewnie pyta bo ciekawe czy rodzeństwo Misia puszyste :hmmm:
Mojej przyjaciółki dzieci to 2 skrajności jeden pulpet że az strach(moge sobie pogadac na temat odchudzenia go ) nie słucha a drugie chude jak patyk :roll: Obydwoje jedzą to samo tylko jedno z nich wlasnie inne dodatki w wielkich ilosciach :roll: Troche sprawa genetyki bo jedno do męża chudzinki a drugie do mamusi pulpecika podobne :hmmm: :hmmm:

#16
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

pewnie pyta bo ciekawe czy rodzeństwo Misia puszyste

nie w tym kontekście, pytam dlatego, że jeżeli jest jedynakiem to żyje jak pączek w maśle, mamusia dogadza, pieści, kazdą zachciankę spełnia i tylko podkarmia.
Wiem to z doswiadczenia bo mój mąż jest jedynakiem. Moja teściowa do dzisiaj nalesniczki sryczki w wszystko co naj dla synusia. Koszmar. A facet ma prawie 40 lat. :yikes: :yikes: :yikes:
Jak ma się wiecej dzieci to jest troche inaczej, zgodzicie sie ze mną moje kochane funfelki?
Dołączona grafika

#17
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Kurde ja mam jedynaka :yikes: :yikes: :yikes:

#18
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ina44, jaki problem :ciąża:
:grin: :grin:

#19
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

Kurde ja mam jedynaka

i jak to jest ineczka? Mocno go rozpieszczasz? :hmmm:
Dołączona grafika

#20
MisieK

MisieK

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
Misiek, tak z ręka na sercu przyznaj się często jadasz na mieście hot dogi, hamburgery, i popijasz to cola? Jestem pewna, że to Ci nabija tę wagę.


Niestety, Twoja pewnosc nie zna granic ;-))
Nie jem hot dogów, ani innych fast foodów, cole pije raz na ' ruski rok ' i nie mam zamiaru sie przyznawac - bo cos takiego nie ma miejsca ani mozliwosci [ niestety male miasto ... ]

Co do rodzeństwa, mam siostrę, i jej waga do wzrostu jest w sam raz.

Co do genetyki, możliwe że tak jest, bo 1 rodzic puszysty a 2 patyk xD

Misiek, musisz zmienić swoje psychiczne nastawienie


Łatwo powiedzieć..., aczkolwiek nie wiem czy tak jest jak mówisz...
Od dzisiaj, biore się do pracy tj. dieta, + 6 Weidera ;] + Dodatkowo 1-2 godziny Zabawy na Stepmanii [jak ktos chce to niech wpisze w Google Stepmania ] ... gra taneczno-muzyczna ze tak nazwe;] jestem na poziome zaawansowanym w tej grze i te monotonne pierwsze rundy łatwe nie gram, no bo jest to za latwe i za nudne xD wybieram szybki tryb i jade;p, po 1-2-3 takich rundach juz sie topie...

. Zacznij więcej chodzić, może ze szkoły zamiast w autobus to spacerkiem (chociaż 1-2 przystanki).

Co do tego, nie jezdze ani autobusem, ani samochodem, do szkoly mam jakis kilometr moze mniej...

To Tyle ode mnie ;] co chcecie pytajcie
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych