Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witam(;


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#21
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów

NIE ZA SZYJĄ, BO ROZWALICIE SOBIE KRĘGOSŁUP!!

To ja się boję próbować!!! :yikes:

wcześniej mogłam robić po 400 dziennie i nic to nie dawało.. a teraz juz jest ładnie ;] i naprawde wideć efekty na brzuszku ;]

No dooobraaa spróbuję...
miłego dnia :lovers:



...



...



#22
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
zrob sobie zrób..;] nie wolno robić brzuszków jakichkolwiek trzymając rece na karku.. a kto mówi, że tak powinno sie robić prawidłowo brzuszki to niech sam sobie robi..
konsultowałam to z wieloma osobami,które zajmują sie tym zawodowo i każdy mi mówi, że rece trzymamy na piersi ;]

#23
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
czyli 50 takich starczy na dzień?

#24
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
na początek 50 dziennie wystarczy (; jak bedziesz sie czuła na siłach to mozesz sobie zwiekszać według Twojego uzniania (;

#25
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
to w przerwach między a6w będę sobie robiła :smiech3:

#26
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
jak uważasz tak zrobisz (;

#27
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Hey (;

ojj zasłuzyłam na kare i to porządną ;/
zjadłam wczoraj całego kebaba... ;/ na szczeście był to jedyny posiłek w tym dniu.. i wypiłam jeszcze 2 czerwone herbatki po tym...
ale czuje sie z tym strasznie...koleżanka mnie wyciagneła na miasto.. nie miałam w planach chodzenia tak długo.. az wkoncu BUUUUM zjadłam do świństwo :(

#28
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów

był to jedyny posiłek w tym dniu..

nie przyleję Ci za kebaba, tylko za to! już wiesz dlaczego go zjadłaś? bo byłaś głodna! :po dupsku: musisz jeść często i mało a nie raz i dużo... pamiętaj :thumbsup:
:love:

#29
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Tak wiem..
wczoraj na szczeście nic juz nie zjadłam..
a dzisiaj jeszcze tez nic.. bo wiadomo walentynki i sie musze szykować ...ehh nie mam czasu.. odezwe sie jutro ..
pozdrawiam :**

#30
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów

dzisiaj jeszcze tez nic..


:yikes: :yikes: NO :po dupsku: Jak to nic nie zjadłaś :myśli1:

#31
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Kasia.... przeczytaj mój poprzedni post, bo ja już siły nie mam :myśli1: :myśli1:

#32
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
kkasia teraz wiesz dlaczego śniadania są najważniejsze-żeby s-ę w środku dnia nie rzucać na tego typu świństwa :-/
Dołączona grafika

#33
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Wiem wiem.. w sobote znowu troche przesadziłam.. a wczoraj to juz lepiej nie wspomne..
dzisiaj zabieram sie za ćwiczenie i to porządne ;] o 18 ide biegać .. zaraz zaczne jeszcze stoper poł godziny robić .. eh ..
dzisiaj w planie mam całodniową głodówke.. tylko woda.. i potem dieta pełna parą.. juz tak niewiele mi brakuje.. jeszcze 3 kilo .. musze dać rade .. a pozniej moze jeszczcze kolejne 3... ;]
pozdrawiam

#34
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Śniadanie zjedz sama
Obiadem podziel się z przyjacielem
Kolację oddaj wrogowi

to stare powiedzenia - ale prawdziwe

Gratuluję tych cm - przez kilka dni nie zaglądałam :blush: Więc witam serdecznie o zacznij jeść sniadanka

#35
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Jest mi ciezko przestawić sie na jedzenie sniadań, ponieważ normalnie tego nie robiłam z powodu braku czasu :|

#36
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Brak czasu czy nie śniadanko rzecz ważna - daje paliwo na caaaaaały dzień - no może do 14-15 - ale to bardzo ważne by na rezerwie nie jeździć ;-)

#37
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
I dzisiaj znowu nie zjem.. bo zaraz musze jechać na zakupy. Ale od jutra sie postaram juz zacząć.. kurcze.. nie powinnam tak codziennie mówić JUTRO ;/

#38
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

Jest mi ciezko przestawić sie na jedzenie sniadań, ponieważ normalnie tego nie robiłam z powodu braku czasu :|

To kwestia przyzwyczajenia. Ja też kiedyś nie jadłam śniadań, ale wyrobiłam w sobie ten nawyk. Teraz mam wyrzuty sumienia jeśli nie zjem śniadania.

#39
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Śniadanie to nie musi być wykwintne danie z restauracji - chwyć wychodząc z domu banana i jogurt pitny - i już :mrgreen:

#40
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Śniadanie to nie musi być wykwintne danie z restauracji - chwyć wychodząc z domu banana i jogurt pitny - i już :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych