Skocz do zawartości

Zdjęcie

rower stacjonarny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#41
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

ale dobrze ,że jest taki bat nad głową


Dokladnie tak jak mowisz, bo przynajmiej jest dopingujaca :mrgreen:



...



...



#42
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
za oknem pada więc wsiadłam i popedałowałam godzinkę , :-D

#43
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
to super- wiecie,ten lipiec to do niczego jest,trzyma nas w domach,zamiast korzystać z powietrza,nie wiemy ,co robić,dobrze chociaż,że masz Becia rowerek stacjonarny, zawsze można pokręcić pedałami przy telewizji lub muzyce :-D
Dołączona grafika Dołączona grafika

#44
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
fajnie miec taki rowerek w domu:) tez sobie kiedys kupie tylko narazie nie mam go nawet gdzie wstawic:( ale jak sie wyprowadzimy od tesciowej to od razu sobie kupie:)

#45
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
bardzo fajnie , dzisiaj przepedałowałam jakiś serial 40 min, :lol:

#46
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
nie bolą Cię mięśnie? mnie czasami jak na siłowni popedałuję ostro ,to bolą :-P
Dołączona grafika Dołączona grafika

#47
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Jak tam Becia,pedałujesz trochę na rowerku?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#48
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
niestety znowu przetałam ale jeżdże codziennie godzinke w terenie , jak się ochłodzi na tyle ze pot nie będzie mnie zalewał to napewno zacznę :-D

#49
tajemniczaa

tajemniczaa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
słyszałam ze przed jazda na rowerku nalezy zrobic rozgrzewke? ja tego nigdy nie robie.

czy rozgrzewka jest wazna? Jezdze na rowerku od kilku miesiecy i nic na mnie to nie działa, jezdze co dwa dni po pol godzinki, moze zle na nim jezdze ..yhm :blink:
...jesteś tym, kim nie chcesz być...będziesz tym, kim chcesz być...

#50
mamciak

mamciak

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 050 postów
Spalanie tłuszczu zaczyna się po pół godzinie ćwiczeń, więc może dlatego nie widzisz u siebie efektów? Na rowerku powinno się jeździć przynajmniej 45 minut jeśli traktujemy go jako ćwiczenie kardio/ spalające tłuszcz. Pół godziny pedałowania to można potraktować raczej jako "rozgrzewkę" przed innymi ćwiczeniami.

#51
tajemniczaa

tajemniczaa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
tego nie wiedziałam:P thanks :-)

czasami jezdze dłużej niż 30 minut, i robie przerwy miedzy jazdami:D Dzis np najpierw 20 minut potem przerwa i jeszcze troche jezdziłam:D

dobrze ze lubie jezdzic na rowerku bo za innymi cwiczeniami nie przepadam :-x
...jesteś tym, kim nie chcesz być...będziesz tym, kim chcesz być...

#52
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
tak jak mamciak pisze,też o tym słyszałam :-D

#53
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
A ja ostatnio słyszałam że kazde ćwiczenie nie tylko rowerek dobrze jest wykonywać z rana bo organizm jest po nocy wypoczety niczym nie obciązony i od razu zabiera sie za spalanie nadprogramowego tłuszczyku ;-)
Dołączona grafika

#54
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kama36, noooooo to super o tym nie słyszałam

#55
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Kama36 nio ja tez tak słyszałam czy gdzieś czytałam..Juz nie wiem. :mrgreen: Dlatego tez staram sie ćwiczyć zawsze z rana po przebudzeniu a później jeszcze w ciągu dnia. ;-)
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#56
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
ja jesli chodzi o ćwiczenia to strasznie lubie bieżnię i oczywiscie rowerek ale tutaj góruje tradycyjny;)
Dołączona grafika

#57
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Kochane zastanawiam sie nad kupnem rowerka stacjonarnego ale za bardzo nie znam sie na tym...Mogły byście mi coś poradzić???Czym sie kierować przy kupnie..co powinien mieć?? :mrgreen: :lol:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#58
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
ja ci za bardzo nie doradze bo mi kupił mąż,taki z liczniukiem ,okresla czas,przebytą drogę,szybkośc , i kalorie no i tyle tylko ,że trzeba pedałować a mi się nie chce,zimą jest lepiej bo jak chłodno to się rozgrzejesz a latem to na stacjonarnym pot po dupsku spływa :lol:

#59
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Beciulka dzięki za chęci..lubie kupować coś na czym mniej więcej sie znam a tak sama wiesz..lepiej kupić raz a porządnie. :-) Mamuśka widzi że poważnie wzięłam sie za siebie to chce mi dopomóc w kupnie. :-)
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#60
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Mamuśka widzi że poważnie wzięłam sie za siebie to chce mi dopomóc w kupnie.


no to super :clap2: i brawa dla mamuski :clap2: :clap2: :clap2:

poszperaj sobie w necie,zobacz jakie są, ile mniejwięcej kosztują,może na alegro :hmmm: ja mam chyba taki tradycyjny,wiem,ze odkręca się siłę pedałowania czy coś takiego, :hmmm:
dziewczyny na pewno ci coś doradzą :-D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych