Skocz do zawartości

Zdjęcie

monia tak już mam


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
997 odpowiedzi w tym temacie

#1
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
Witam ponownie... przenoszę się tutaj z mojego temaciku w dziale odchudzanie ;] A więc jestem Monika i mam 17 lat... 171cm wzrostu i 67kg żywej wagi :cry: bardzo mi się to nie podoba i chciałabym to zmienić (rok temu ważyłam 75 kg i nie chce tego powtórzyć - bardzo łatwo tyję, mam rodzinna tendencję )..... zamierzyłam sobie dietkę 1000 kalorii i ćwiczenie ... co o tym sądzicie?

dzisiaj moje śniadanie wyniosło (1 w domu + 2 w szkole) 347 kcal
obiad 500 kcal
i nie mogłam się oprzeć kukurydzy z puszki czyli kolejne 300 kalorii
razem daje nam to 1147kalorii (4 posiłki )

poćwiczę jeszcze sobie zaraz (100 brzuszków), dzisiaj miałam wycisk na w-f :-)

POZDRAWIAM MIłE KOLEżANKI I ZAPRASZAM DO WSPóLNEJ WALKI :love:



...



...



#2
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
moniczka, :witam:
Ja się w sumie na diecie nie znam, ale widzę że słodyczy nie ma a to najważniejsze :thumbsup: A więc dietkowo:) I jeszcze te 100 brzuszków :thumbsup: Również pozdrawiam :wave: :lovers: i trzymam kciukasy :kciuki:


O koleżanka z dolnego śląska jest :tongue:

#3
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
Ty też z DS? ze słodyczami podejmuję walkę bo jest źle , ja bez nich żyć nie mogę.. ale trzeba walczyć jak się chce wyglądać :-> pozdrawiam

#4
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
moniczka, Witam na forum :wave:

No widze że plany masz ambitne :grin: Zaczynasz z podobną wagą co ja więc mysle że ci też się uda :lovers: :lovers:
Trzymam kciuki za twoją dietkę i cel :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

POZDRAWIAM MIłE KOLEżANKI I ZAPRASZAM DO WSPóLNEJ WALKI


My zawsze zwarte i gotowe do walki z kilogramkami :smiech3: :smiech3:

Trzymaj się cieplutko Papa :lovers:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#5
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
widzę Mila92 , że masz ambitniejsze plany ode mnie :oops: pozdrawiam

#6
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
moniczka, powiedz mi co ty się martwisz :nie wiem1: :nie wiem1: Dasz radę jak ja dałam to juz każdy da :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#7
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
boję się, że się potknę i znowu się zacznie powrót do 75 kg i obżarstwo słodyczami...
ile zajęła Ci walka ze zbędnymi kg?

#8
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

boję się, że się potknę i znowu się zacznie powrót do 75 kg i obżarstwo słodyczami...


nie ma mowy ... zapomnij o tym... to już przeszłość!!!!! TERAZ JEST NOWA PEŁNA DUCHA WALKI MONICZKA która osiągnie swój cel :thumbsup: :thumbsup:

ile zajęła Ci walka ze zbędnymi kg?


Całe 6 miesięcy ... może i długo no ale wkońcu poszło przez ten czas 12kg... czyli tak suma sumarum 2 kg na miesiąc
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#9
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
to świetnie!! ważne, że nie schudłaś gwałtownie... wtedy waga nie wróci ;] ja w wakacje po odchudzaniu wtedy w czasie zimy schudłam 10 kg... a latem postanowiłam przeprowadzić dietę 10 dniową ... masakra nie dość , że po nie całych dniach wszystko mi się trzęsło to w gratisie dostałam prawie 6 kg :yikes: .. nie dawno ważyłam 68 teraz musi być mniej :mrgreen: mam nadzieję, że będziesz takim moim dobrym :aniolek: pozdrawiam

#10
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests

Ty też z DS?

tak :grin: A konkretniej z L-cy :tongue:

boję się, że się potknę i znowu się zacznie powrót do 75 kg i obżarstwo słodyczami...

Ja też się boję o te słodycze najbardziej, przed chwilą mama wyciągnęła takie pyyszne wafelki w mlecznej czekoladzie z Niemiec :placz: Już trzymałam je w ręce ale mamusia na caaałe szczęście wyrwała mi je z ręki i wręczyła grapefruita :myśli1: Moniczka damyy rade :thumbsup: :kciuki:

#11
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
razem będzie nam raźniej :clap: jedząc grejfruta wyobraź sobie iz jest on czekoladowy i lepszy od wafelków :-P

#12
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

Już trzymałam je w ręce ale mamusia na caaałe szczęście wyrwała mi je z ręki i wręczyła grapefruita

to wielkie brawa dla mamusi a troche mniejsze dla ciebie :clap: :clap: ale dobrze ze ktos nad toba czuwa

#13
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
nie ma to jak rodzice :mrgreen: a jeszcze lepiej jak są z nami na diecie :tanczy:

#14
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

to świetnie!! ważne, że nie schudłaś gwałtownie... wtedy waga nie wróci ;]


właśnie o to mi chodziło żeby nie gwałtownie a skutecznie :strong:

mam nadzieję, że będziesz takim moim dobrym pozdrawiam


Moniczka zawsze i wszędzie możesz na mnie liczyć i mam nadzieje że to bedzie działać w obie strony :lovers: :lovers: :lovers:

jedząc grejfruta wyobraź sobie iz jest on czekoladowy i lepszy od wafelków


oj tylko smaku nie zastąpi niestety :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

nie ma to jak rodzice a jeszcze lepiej jak są z nami na diecie


no u mnie mama niestety podejmuje dietę kilka razy dziennie i ją rzuca więc nie mam motywacji od rodziców a jak jaet u ciebie???
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#15
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
mama się sama pilnuje i walczy dzielnie z wagą .. mmmm a tato to trzeba go bardzo pilnować stara się , ale popełnia pełno dietetycznych błędów- złe nawyki ...

#16
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
moniczka, witam serdecznie :wave:

zamierzyłam sobie dietkę 1000 kalorii i ćwiczenie ... co o tym sądzicie?


no według mnie to dobre podejście :thumbsup:

#17
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests

jedząc grejfruta wyobraź sobie iz jest on czekoladowy i lepszy od wafelków :-P

:smiech3: dobre :grin: Tylko gdyby to nie było takie kwaśne... :tongue:
Haha taaak moja mamusia też chce na dietę przejść :thumbsup: Bierze ze mnie dobry przykład :smiech3:

#18
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

Haha taaak moja mamusia też chce na dietę przejść Bierze ze mnie dobry przykład


to poradź mi jak ja mam mame przekonać by co chwile nie zmieniała zdania ... :grin: :grin:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#19
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Witaj :wave: i powodzenia :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#20
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests

to poradź mi jak ja mam mame przekonać by co chwile nie zmieniała zdania ... :grin: :grin:

Moja tak sama z siebie :grin: Jak już tyłka wcisnąć w spodnie nie może :smiech3:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych